Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Tiffany Çatlak T-Shirt Yarışması Başladı!

Yeliz GÖKÇEN

♾️Grafik Gurusu♾️
Sevgili Çatlaklar.
Müjdeler olsun; gönül tellerinizi titreten, beyninizdeki ağaçkakana
"iş başına!" dedirten Çatlak T-Shirt Yarışması aylarına girmiş bulunmaktayız.

Her göreni çatlatacak zeka dolu tasarımlarınızı 1 Mayıs tarihine kadar bekliyoruz.
Önceki yıllardan farklı olarak, çatlak fikirlerinizi bu yıl Facebook'taki Çatlak T-Shirt uygulamasından da kapıştırabileceksiniz. Facebook Çatlak T-Shirt Uygulaması'nı arkadaşlarına yollayan her 50. kişiye, Tiffany'den Çatlak Parti bileti hediye "Partide
ne giyicem" diye de düşünme! Çatlak T-Shirt standına gel, dilediğin komik tişörtü seç,
beğendiğin tişört Tiffany'den sana hediye.

Unutmayın, 1 Mayıs'ta kağıdı-kalemi finale kalacak 30 eseri belirleyecek jurimize bırakacağız. Finale kalan 30 eser 15 Mayıs - 10 Haziran tarihleri arasında sitemizde halk oylamasına sunulacak! Sıcak mı sıcak, bol yıldızlı bir haziran gecesinde, süper eğlenceli Tiffany Çatlak Parti'de hem birbirinden ünlü jürilerin oylaması ile kazananlar açıklanacak hem çatlamayanlar
çatlatılacak!

Birinci Çatlak 10.000 TL, ikinci Çatlak 5.000 TL, üçüncü Çatlak 2.500 TL kazanacak!!!

dsdbgr.jpg

Benzer konular

Barış Akgün

🌟Usta Tasarımcı🌟
tshirt tasarımlarını nereye gonderıcez burayamı yayınlıcak bu konu hakkıdna bılgılendırme yok sanırım acıklarsanız sewınırım.

gerekli bilgiyi sitelerinden katılıum bolumunden hem basvuru hem bılgılerı alabılırsınız. ben katılıcam bakalım grafıkerler.net e 1.lık getırebılcekmıyım :) iddaliyim :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

buzzul

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çatlak tişiörtün sayfasında hazır tasarımı gönder diye bi bölüm var oradan göndereceksin burdan gönderirsen yayınlanmaz ki

crazyglad

👑Efsanevi Grafiker👑
t-shırtlar çatlak t-shırt sayfasına eklenecek.

seçimler 1 mayıs ta olacak ve 30 adet t-shırt jüri belirmesi ile finale kalacak.

çalışmalar 15 mayıs-10 haziran tarihinde sitede halk oylamasına sunulacak

Sıcak mı sıcak, bol yıldızlı bir haziran gecesinde, süper eğlenceli Tiffany Çatlak Parti’de

hem birbirinden ünlü jürilerin oylaması ile kazananlar açıklanacak hem çatlamayanlar

çatlatılacak!

başarılar..:)

wwaslıww

👑Efsanevi Grafiker👑
katılanlara başarılar dilerim

paranoidandroid

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar,

Bu yarışmada yer alan "Buradasın" isimli t-shirt

great-shirt.jpg
bu linkten ulaşabileceğiniz yabancı sitede zaten uzunca süredir yer almakta ve orada da belirtildiği üzere Threadless graphic t-shirt designs; cool & funny t-shirts weekly! Tees designed by the community. adlı sitede de satışı yapılmaktadır. Onlarca kez mail atıp durumu bildirdiğim tiffany yetkilileri ise konuyla ilgili bir adım atmamakta direnmektedir.

Ayrıca yarışmada yer alan "Ben bilmem, beyin bliri" isimli t-shirt de bir Yiğit Özgür karikatürü olup seneler önce yayınlanmıştır.

"Babaya pankart" adlı çalışma ise her komik resim yayınlayan sitenin 3'ünde yer alan, bilibdik bir çalışmadır.

"Rakunroll" isimli çalışma ise adını var olan bir siteden almış ve orada olduğu gibi rocker rakun görseli kullanmıştır.

Finale kalan çalışmaları açıkladıktan sonra oylama başlamış olmasına rağmen yine oradan buradan alıntı olan 2 t-shirt'ü değiştiren yetkililer, bu konularda sessiz kalmaktadır.

Geçen sene de olduğu gibi bu işi yüzlerine gözlerine bulaştırmışlar. Sözleşmeye daha önce yayınlanmamış özgün fikirler aradıklarını yazan tiffany çatlak t-shirt yarışması ekibi, çalıntı fikirlere sitelerinde finalist olarak yer verirken nasıl bir "ucuz reklam" ilkesiyle yola çıkıp "saldım çayıra..." türküsü söylemektedir anlayamıyorum.

Her şey internette daha fazla yer alma pahasınaysa, nerede kaldı prestij? Profesyonellik? Emeğe saygı? Yaratıcı düşünceyi desteklemek?..

Bu böyle gitmemeli...

timsah_sg

🏆Pro Tasarımcı🏆
aslında bende katıldım ancak finale kalamadım. buna üzülüyormuyum derseniz benden daha iyi fikirler öne sürmüş tasarımlar olsa asla üzülmezdim ancak bu kadar basit düşünceleri çatlak tshirt olarak lanse edip sunmaları açıkçası çok şaşırttı beni ben katıldığın tasarımları yayınlamakta istemiyorum ancak finale layık görmedikleri tasarımlarımı yarın birilerinin üzerinde görürsem hiç şaşırmıyacağım bunuda belirteyim...

ercihanf

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar bu ikiside benim tasarımım lütfen oy verin oy verinki partiye bilet kazanın hani şu hadisenin geleceği çatlak partiye şimdiden teşekkürler...

83415307.jpg

29367276.jpg

grph34

🏅Acemi Tasarımcı🏅
evet gerçekten yarışmada yayınlanan t-shirt desenlerinin çoğu sağdan soldan alıntı, kopyala yapıştır yapıp yollamışlar yarışmaya...saolsun tiffaniciler de sanki uzaydan yeni gelmiş gibi farkedememişler bunları...
...yukarıda erminatöre ait olanlar oldukça yaratıcı çalışmalar...ziyaretçilerin oylama yaparken buna dikat edeceğine inanıyorum...ama bu yarışmaya da bir daha katılırsam iki olsun..

spikeengin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bunlarda benim yolladığım çalışmalar tamam benimkiler mükemmel olmayabilir ama onlarınki de iyi değil
6336.jpg

6342.jpg

6347.jpg

4.jpg

7.jpg

8.jpg

grph34

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yaşasın ! Hadise nin konserine 2 bilet kazandım !

isünihit

🌱Yeni Üye🌱
nasl ıkıncı olms bılet kazananlar ıkıncı mı olyr bende 2 bılet kazandm