Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Tiyatro Oyunu İçin Afiş

koserim

🏆Pro Tasarımcı🏆
Yorumlarınızı Esirgemeyin... :)
afitiyatrobz2.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

MiKrOp

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Çok güzel olmuş koserim ellerine sağlık. ama keşke soy isimleri büyük yazsaydın. birde eğitim fakültesi olan kısım, daha farkli bir yere yazsaydın. yada biraz daha seffaff ve ay ışığına ortalasaydin :)

Yüreğine sağlık
Kolay gelsin arkadasım...

miço

🌟Usta Tasarımcı🌟
eğitim fakültesi tiyatro afişi için bu font bence uygun değil. kişisel görüşüm...

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
en alttaki resimlerin çerçeveleri pek hos gelmedi bana... Degisik bir seyler deneyebilirsin...
Resimleri sag ve sol alanlara dagitsan belki de daha iyi olabilir...
Ay isiginda samata yazisini ayin etrafinda yuvarlaklastirabilirsin...
Logoyu sol üst köseye alip, bölüm adini da sag üst köseye alabilirsin...
Yazan yöneten vs. sadece bas harfleri büyük olmali, isimler komple kapital olmali. Ve bütün bu yazilari da afisin en altina alip, tek satir halinde yazmalisin, tabiki isimler büyük harf olsun...
Ayrica logo sari ise, yazilari sari olarak kullanmamalisin....

Derim ben..

orkan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Fotolar aslıda çok güzel ama çerçeveleri çok kötü.Bu yüzden uyumsuzluk var gibi duruyor.İkinci çerçeve hoş aslında ama diğerleri fazla cırtlak.Fontlar pek uyumlu değil gibi geldi bana.Renklerinde de hep sarı kullanmışsın.Farkı bişiler denesen daha güzel çalışmalar ortaya çıkacak eminim...kolay gelsin

koserim

🏆Pro Tasarımcı🏆
Biraz Değişiklik İyi Geldimi Acaba ?
afitiyatrooh1.jpg

stalop

🌱Yeni Üye🌱
tc aibü logosu orda olmamış alta biyere alsan daha iyi olur perspektivde vermişsin hoş durmamış

creades

🌱Yeni Üye🌱
her eleştiriden sonra düzeltme yapılacaksa, en sonunda afişin halini oüşünmük bile istemiyorum...ki "en sonu" gelirmi kimbilir...çünkü yaptığımız iş çok "görece" yanı herkese göre bakış değişebilir.insanın kendine göre bi tasarım anlayışı vardır ve onu yansıtır, eger eleştilere göre tasarım değiştirilirse way halimize...

"O" orda olmamış..."O font bence öööle olmaz"..."fotoların çerçevesi kötü olmuş"...."şunu ordan alıp şuraya koysan daa iyi olur" gibi sözlerle bu afişi buraya koyan arkadaşa ne gibi bi yardımınız oluyo hiç anlamadım...

stalop

🌱Yeni Üye🌱
"O" orda olmamış..."O font bence öööle olmaz"..."fotoların çerçevesi kötü olmuş"...."şunu ordan alıp şuraya koysan daa iyi olur" gibi sözlerle bu afişi buraya koyan arkadaşa ne gibi bi yardımınız oluyo hiç anlamadım...
zorlama kendi anlamak için bu kadar.yardımcı oluyozki forma çalışmasını koyup fikir alıyor öyle değilmi?? fikir ve yorumlar önemli.sana göre değilsede boş yorum yapma derim.sonuçta yazılan ve söylenen her yorum uygulancak diye bişey yok sordu bana göre düzeltilecek olan kısmı söyledim

Bahtınur YILDIZ

♾️Grafik Gurusu♾️
her eleştiriden sonra düzeltme yapılacaksa, en sonunda afişin halini oüşünmük bile istemiyorum...ki "en sonu" gelirmi kimbilir...çünkü yaptığımız iş çok "görece" yanı herkese göre bakış değişebilir.insanın kendine göre bi tasarım anlayışı vardır ve onu yansıtır, eger eleştilere göre tasarım değiştirilirse way halimize...

öncelikle forum kurallarını okumamışsınız flood(ardarda mesaj) yapıyorsunuz.
sonra size göre değilse fikir beyanedilmesi ve eleştiri yorum siz yapmayın!!!! yada işinizi de koymayın foruma. eminolun bu arkadaş her dediğimizi yapmadı. kafasına yatan ve "evet ya haklılar" dediği yorumları değerlendirdi.emin olun siz diyince sağa, sizden sonra ben deyince bir objeyi sola almadı o kafasına ve tarzına uyan yorumları değerlendirdi.
şimdi size iyi forumlar