Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

tuvale baskı makinası

rodrull

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar herkeze kolay gelsin. hp5500 ve hp5500 ps arasındaki fark nedir bunu bilen arkadaşlar açıklıyabilirmi.

ismail_bdk

🌱Yeni Üye🌱
Tüm solvent makinelerde baskı yapabileceğiniz canvas

Ve Tüm inkjet dye base boya kullanan iç mekan hp5500 6100 gibi makinelerde baskı yapabileceğiniz canvas ve polyester kumaş bulunmaktadır.(mat ve parlak)

Detaylı bilgi için benimle iletişim kurabilirsiniz.Kumaş Üreticisiyiz

proclet

🌱Yeni Üye🌱
colorspan displaymaker 7100

Merhabalar benim elimde bir colorspan displaymaker 7100 var ama elimde setup cd si yok makina açılmıyor oyüzden yardımcı olacak olabilecek colorspan kullanıcıları temasa geçebilirse sevinirim...

şimdiden teşekkürler...

atamec

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.inkbank.net
arkadaşlar kimi canon demiş kimi hp demiş dış mekan bile diyen var. Ya arkadaş bu tarz yapılacak ıslerde kendı gozunuzle gormeden makıne hakkında yorum ıstıyorsunuz. Canon ıpf 9000-8000 modellerı baskıda 10 numaradır. Hpden ııdır. Ancak bızım ulkemızde bu makınelerın malıyetlerı cok yuksek. Bir kartusun fıyatı 500-600 lira. Kalıte arıyorsan malıyet onemlı degıl dıyorsan CANON. Hp ye gelelım bu ıs ıcın en ıdeal makınelerden bırı 5500. Her turlu baskıyı alabılecegınız malıyetlerı cok dusuk bır makınedır. Hp servisleri 3 kartusta bır kafa degısımını onerıyorlar. 10-15 kartusta baskı alıpta kafayı hıc ellemeyen yerler var :) Sebebı kafanın pahalı olmasımı HAYIR. Kafa 160 dolar cıvarında ole ahım sahımda degıl. Z6100 makine ise 5500e göre daha kuvvetli makıne. Ancak yapacagın ıs ıcın ıdeal degıl. En uygun ve sorunsuz baskı almak için HP. Gelelim dış mekanlara hiç bir dış mekan makine bu bahsettiğimiz makınelerın yaptıgı işi yapamaz. Bu makinelere en yakın baskıyı yine HP 9000-10000s lerden alabılırsınız. Baskı kalıtesınde sorunum yok bas geç dersen DIŞ MEKAN. Onuda müşterileriniz kabl ederse...

kenanevren

🌱Yeni Üye🌱
tuale baskı yapılır eger yaptırmak istersen metre karesini 20 dolardan basarım

Ferhat07

🌟Usta Tasarımcı🌟
Konuyu yeni farkettim iki makinayıda kullanan biri olarak ve sürekli canvas a baskı yaptığım için cevap yazma gereği duydum. Hp5500 seri pratik bi makina ama canvasda çok sıkıntı yaşatır kafası sürekli takılır zarar verir. Canon 9000 iç mekan baskı konusunda teknolojinin ulaştığı son noktadır. çok kaliteli iç mekan baskı yapar ve bu baskıları dış mekandada kullanabilirsin yağmurda güneşte solmaz yıpranmaz. iki makinada aynı işi aynı anda basarak bile denedim. tartışmasız Canon9000

hannibal89

🌱Yeni Üye🌱
benim elimde hp 5500 ps 152 cm 'lik makina satmayı düşünüyorum
ilgilenen arkadaslar ************* den arayabilirsiniz

ayrıca tablo baskısı yapacaksan 5500 ps al derim hp'nin bu modelinde hiçbir hatası yok kusursuz baskı yapabilirsin maliyetinde diğer makinalara göre daha ekonomik

Moderatör tarafında düzenlendi:

izge

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ıımm,tuval bezine ben olsam,sloganlar takar,arada biraz dikiş yeteneği :p oyuncakları parçalara ayırıp ,atıyorum saçını, bi boyasını yanına kendim boyar:)süslerim püslerim ve böylece desen basmış olurum...uygun bir desen..

yavuzist

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar ben canon kullanıyorum canon kullananlar veya kullanmayı düşünenler benle bağlantı kursun. orjinal-muadil kartuşlarını uygun fiyata getiriyorum her türlü malzemesi konusunda yardımcı olurum.kaliteyi ucuza basın. ilgilenenler diğer mesajlarımı aratırsanız 2. el bölümünde iletişim bilgilerimin olduğu mesajım var.(tüm canon ipf lerde ayrıca makine hakkında teknik vb her türlü sorunlarınızı hallederiz)

LaYeR

🏆Pro Tasarımcı🏆
img80

cduyaroglu

🌱Yeni Üye🌱
Selam Colorspan 7100 için setup cd si lazım varsa acilen yardım.

plotink

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.bizimkartus.com
Baskı kalitesi önemli ise Canon daha mantıklı bir çözüm. Ayrıca HP 5500 dye mürekkep kullanıyor, yani suya ve ışığa karşı dayanıksız. Işık alınca kısa zamanda soluyor.

Canonun baskı maliyeti diğerlerine göre pahalıdır. Ancak kalitesi tartışılmaz. Baskı maliyetlerini düşürmek içinde alternatif çözümler var. www.bizimkartus.com dan bilgi alabilirsin

isikozalit

🌱Yeni Üye🌱
temiz hp5500ps im var aldığım günden bu yana sadece orjinal boya kullandım. temiz copycenter ortamında çalıştı. baskı kalitesinden çok memnunum, yeni mekana geçtiğimizden hızımızı arttırmak amacıyla 6200 alıyoruz. ilgilenirsen benimle kontak kurabilirsin (Yatay ile çalışıyoruz değişimde makinemize 8,000usd+kdv önerdiler. İstanbulda olduğumuzdan nakliye maliyetin de olacaktır.) Salih Yıldız

ERTUNCTUNC

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.blackink.com.tr
forum kuralları

**************************a gırersenız
Grafikerler.net forumlarında üyelerin yazmış olduğu mesajlarda başka sitelere ait bağlantı adresi vermesi yasaktır. Herhangi bir sebepten ötürü bağlantı adresi verilmiş ise yönetim ilgili bağlantı adresini silme ya da bağlantısını kaldırma yetkisine sahiptir.