Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

UC-Logic Lapazz TM19W01

fatmakaymaz

🌱Yeni Üye🌱
UC Logic Lapazz TM19W01 19" Basınç Hassasiyetli Dokunmatik LCD VGA+DVI Grafik Tablet Ekran almayı düşünüyorum. Bu tablet deneyen arkadaşlar varsa eğer yorumlarınızı paylaşabilirmisiniz.

uctm19w01_disgorsel_1.jpg

UC-LOGIC

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.uc-logic.com.tr
Merhaba ,

Aşağıdaki video size nasıl çalıştığı hakkında bir fikir verebilir.

https://vimeo.com/28172483

öncelikle ekranın dokunmatik olmadığını sadece kaleminizi algıladığını belirtiyim.
bilgisayar olmadan çalışmıyor kısacası monitörünüzün içinde kaliteli bir uc logic grafik tablet paneli olduğunu düşünebilirsiniz bu sayede PF 1209 gibi profesyonel serideki tabletlerin hassasiyeti ekranınızın üzerinde.

Aşağıdaki linkten ürüne ulaşabilirsiniz ayrıca Teknobiyotik.com adresimizde sınırsız detaylı kıyaslama seçenekleriyle bütün tablet modellerini kıyaslayabilirsiniz. satınalmadan önce faydalı olacaktır.

https://www.teknobiyotik.com/cevre-...19-wide-basinc-duyarli-lcd-grafik-tablet.html

Ekranın ön bölümü çizilmeye dayanıklı ve kolay parmak izi olmayan bir cam ile kaplı bu sayede kaleminizle dilediğinizce bastırabiliyorsunuz.

Yükseklik ayarlı ayağını kullanmak istemezseniz aşağıdaki kolla alternatif duruş sağlayabilirsiniz.
https://www.teknobiyotik.com/ergotron-mx-serisi-duvar-tipi-lcd-monitor-kolu-983.html

Umarım faydalı olmuştur .

Kafanıza takılan teknik soruları satınalmadan önce teknobiyotik.com üzerinden de sorabilirsiniz.

Hayırlı günler.

UC Logic

kemal topal

🌱Yeni Üye🌱
uc logic lapazz tm19w01 tablet monitör

uc logic lapazz tm19w01 grafik tableti aldım. Hiç bir şekilde çalıştıramadım. Pen23 kalemi bir türlü görmüyor. Türkçe forum destek hattı vermişler böyle bir forum yok. Müşteri destek hattı vermişler numara çalışmıyor. Satıcının sitesine bildirdim. Ürünü aldığınız yere sorun diyor (gitti gidiyor). Onlara soruyorum satıcıya ilettik diyor. Gönderdikleri kurulum dökümanı 4 sayfa olmasına rağmen türkçe değil. yani anlayacağınız 150, 160 tl ye bir monitör almak varken 2.308 tl ye almak isterseniz uc logic lapazz tm19w01 tablet monitör ü alın.

UC-LOGIC

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.uc-logic.com.tr
uc logic lapazz tm19w01 grafik tableti aldım. Hiç bir şekilde çalıştıramadım. Pen23 kalemi bir türlü görmüyor. Türkçe forum destek hattı vermişler böyle bir forum yok. Müşteri destek hattı vermişler numara çalışmıyor. Satıcının sitesine bildirdim. Ürünü aldığınız yere sorun diyor (gitti gidiyor). Onlara soruyorum satıcıya ilettik diyor. Gönderdikleri kurulum dökümanı 4 sayfa olmasına rağmen türkçe değil. yani anlayacağınız 150, 160 tl ye bir monitör almak varken 2.308 tl ye almak isterseniz uc logic lapazz tm19w01 tablet monitör ü alın.

Merhaba Kemal Bey,

Öncelikle hatırlatmam gerekiyor burası soru sormak için var hakaret etmek için değil .

Edebe uygun davranış sorunuzu sorduktan sonra yine yardım alamazsanız yardımcı olunmadığını belirtmeniz olabilir.

Yüzlerce kullanıcıya verilen teknik bilgiler sadece bizim markamız için değil diğer markalardan ürün alan kullanıcıları da kapsamaktadır .
Bunu sayıları yüzlere varan cevaplarımıza bakarak kolayca görebilirsiniz.

Sizin konunuza gelince :

- Öncelikle elektronik olan tüm cihazlarda kullanıcılar anında çalıştırmayı başaracak bilgiye sahip olacak diye bir kural yok.
Bu kişilerin bilgi seviyesi ve tecrubesi ile ilgili bir olay. Ayrıca cihazınızda sorun olsa dahi bu şekilde yazmanıza gerek yok eksiksiz kutu içeriği ile
iade işlemini yaparsınız olur biter.

- Önceki mesajlarımızda yazdığımız denemelerin tamamını uyguladınız mı ?

- USB portundan tabletin bilgisayara bağlanması gerekiyor
VGA üzerinden sadece görüntü aktarıldığını bildiğinizi tahmin ediyorum.
Grafik tabletinizin monitörünü tek monitör olarak kullanırsanız çözünürlük farkları ve hatalı monitör ayarlarından dolayı oluşabilecek sorunların önüne geçebilirsiniz.

- Kaleminizin Pilini kontrol edin başka bir pil ile deneyin

- Eski sürücülerinizi kaldırıp
Güncel Sürücünün kurulması : 14-05-2014 Tarihli
Graphic Tablet,Wireless Tablet - Welcome to UC-Logic world wide web

- Çakışabilecek çok tuşlu mouse veya klavyelerin sürücülerinin kaldırın

- Bilgisayarınızın register ayarlarında ve diğer programlarında problem varsa
CCleaner gibi bir program ile bilgisayarınızdaki eksikleri düzeltin.

- USB 3.0 portundan bağlıyorsanız bilgisayarınızın USB kontrolcülerinin eksiksiz çalıştığından emin olun.

- Başka bir bilgisayarda cihazın çalışıp çalışmadığını deneyerek sorunun makinanızda mı yoksa tabletinizde mi olduğuna daha kolay karar verebilirsiniz.

Tüm bunları eksiksiz denedikten sonra sorun yine devam ediyorsa.

Satınaldığınız yere gönderdiğiniz taktirde ürün bizim teknik servisimize gönderilecektir.
Gerekli testler yapıldıktan sonra size bilgi verilecektir.

Denediğiniz tüm işleri çıktı alıp ürünle birlikte gönderirseniz teknik servis daha kısa sürede sonuçlandıracaktır.

UC Logic Türkiye

kemal topal

🌱Yeni Üye🌱
Uc-Logic'e
Öncelikle üslubumdan dolayı özür dilerim. Ama asıl özür dilemek istediğim konu size ulaştıktan sonra gerekli her türlü çalışmayı yaparak sorunumu çözmeniz ve her türlü testi yaparak çalışan ve gerçekten reklamını yaptığınız ürünü tarafıma göndermeniz. Bu nedenle yukarıdaki yorumumdan dolayı özür diliyorum. Şimdi rahatça uc logic lapazz tm19w01 monitörü almak isteyenlere tavsiye edebilirim. Gerçekten fiyatına göre türünün en iyisi.

asruh03

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.ahmetgorgoz.com
Bende bu ürünü merak ediyorum. Fakat ne kullanıcı yorumu nede yeterli inceleme videosu yok. Satan kişiler bu işin reklamını hiç iyi yapamıyorlar. Güzel bir reklamla çok iyi satış rakamları elde edebilirler. Fiyattada revize şart.

UC-LOGIC

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.uc-logic.com.tr
Forumdaki yüzlerce cevabımıza bakarak ne kadar ilgili bir firma olduğumuz görebilirsiniz.
Ayrıca ürün fotografları ve açıklamaları oldukça detaylı bilgi içermektedir.

Bunun dışında inceleme arayışınız varsa daha önce yapılmış incelemeleri okuyabilirsiniz

UC-Logic Lapazz TWHA60 İncelemesi | BasÇek - Sayfa 6

Ürün 19" Olmasına rağmen fiyatı rakibinin 12" modelinin neredeyse yarı fiyatınayken bu konuda hoşgörünüzü bekliyoruz

Wacom DTZ-1200W Cintiq 12WX LCD WXGA Grafik Tablet | sanalmarketim
TeknoBiyotik: UC Logic Lapazz TM19W01 19" Basınç Hassasiyetli Dokunmatik LED Grafik Tablet - Grafik Tablet - Çevre Birimleri

apamukcu

🌱Yeni Üye🌱
UC Logic

Bu ürünü almayı düşünüyordum. Ancak Şirketin Kemal Topal adlı kullanıcının son derece makul şikayetlerini hakaret olarak algılaması ve genel olarak müşterisine karşı kullandığı kaba üslubu fikrimi değiştirmeme sebep oldu. Bu insanların orta çağda kaldığını sanıyordum.