Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

UC Logıc pf1209 Kalem sorunu

DILEKKATMER

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar,

Uzunca süredir sorunsuz kullandığım pf1209 tabletimi ilk kez farklı bi bilgisayara kurdum. Birkaç saat sorunsuz çalıştıktan sonra kalemin kontrolünü kaybettim kendi başına düz çizgiler atmaya başladı.Bazense hiç çizmiyor. Driver'ın içindeki pressure penceresinde çalışıyor ama. kullandığım programı, driver'ı baştan yukledım, kalemın pilini değiştirdim fakat hala bir düzeliyor bir bozuluyor sebebi ne olabilir?
Yardımcı olursanız sevinirim..

UC-LOGIC

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.uc-logic.com.tr
Tabletinizin kablosu bükülmüş olabilir
Tablet yakınında manyetik akım ile tabletin çalışmasını arada sekteye uğratabilecek CRT monitör, Hoparlör, cep telefonu veya başka manyetik alan oluşturan cihaz varsa uzaklaştırılabilir.

Farklı bir bilgisayara kurduğunuzu yazmışsınız bu bilgisayarda daha önceden yüklü çok tuşlu mouse ve özel klavye sürücüleri varsa kaldırabilirsiniz tablet sürücüsüyle çakışmış olabilir.

Daha önce bu yeni kurduğunuz bilgisayara başka marka grafik tablet yüklendiyse onunda sürücüsünü kaldırmanız gerekiyor.

En garantili yol sizin eski kullandığınız sistemde tableti tekrar denemeniz bu sayede sorunun yeni kullandığınız sistemde mi yoksa tablet veya kaleminde mi olduğunu anlayabilirsiniz.

Umarım burada yazdıklarımı kontrol edip sorunu çözersiniz.