Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Urun tasarimi

xmascastle

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar,

Freelance olarak 2d sus esyasi tasarimi yapacak arkadaslar ariyoruz. Urunlerin temalarini ve renklerini bizler veriyoruz. Ekteki tasarim gibi cizimler yapmanizi talep ediyoruz. Email gondererek detayli bilgi alabilirsiniz.
Tesekkurler.
Basvuru email:ustunyusto@gmail.com

Ekli dosyalar

• 2.jpg
    2.jpg
    864.1 KB · Görüntüleme: 67

fast designer

🌱Yeni Üye🌱
İlanla ilgilenen arkadaşlar sizi uyarayım ilan sahibi (Yusuf bey) ne çizerseniz çizin bir kulp buluyor. Sözde bahsi geçen bir uzman ekibi var size işi kendisi verip çalıştırıp sonra ekibimiz beğenmedi diye emeklerinizi çöpe atıyorlar. Size döneceğiz deyip yalan söylüyorlar. Size kısacık bir örnek vereyim bana örnek olarak şu çizime benzer çalışabilirsiniz diyerek benim daha ince örnek çizdiğim görseli geri gönderdiler. Yani sağlam dolandırıcılar. O kadar çok kişiyle konuşuyorlar ki karıştırıp sizin çiziminizi size gönderiyorlar bundan istiyoruz diye. Şablon çizimler kullanmadıklarını iddia edip bilimum stok sitelerinden indirilmiş görselleri gönderip biz bunları özgün çalıştık diyorlar. Yani kısaca sizi aptal yerine koyuyorlar.

Ufak bir uyarıydı, iyi günler dilerim.

Admin1

PATRON
Yönetici
⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
3 gün içinde
İlanla ilgilenen arkadaşlar sizi uyarayım ilan sahibi (Yusuf bey) ne çizerseniz çizin bir kulp buluyor. Sözde bahsi geçen bir uzman ekibi var size işi kendisi verip çalıştırıp sonra ekibimiz beğenmedi diye emeklerinizi çöpe atıyorlar. Size döneceğiz deyip yalan söylüyorlar. Size kısacık bir örnek vereyim bana örnek olarak şu çizime benzer çalışabilirsiniz diyerek benim daha ince örnek çizdiğim görseli geri gönderdiler. Yani sağlam dolandırıcılar. O kadar çok kişiyle konuşuyorlar ki karıştırıp sizin çiziminizi size gönderiyorlar bundan istiyoruz diye. Şablon çizimler kullanmadıklarını iddia edip bilimum stok sitelerinden indirilmiş görselleri gönderip biz bunları özgün çalıştık diyorlar. Yani kısaca sizi aptal yerine koyuyorlar.

Ufak bir uyarıydı, iyi günler dilerim.

3 gün içerisinde konu sahibi bu yazılanlara mantıklı bir cevap verip kendisini savunmazsa, suçlu bulunarak ifşa edilecek ve forum üyeliği sınırsız olarak durdurulacaktır.

Değerli kullanıcımız @fast designer bu gibi durumları bir daha asla yaşamamanız için forum altyapısında geliştirmelerimiz devam ediyor. Yeni sistem ile alıcı ve satıcıyı garanti altına alacak önlemlerimiz bulunacak.

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Sektörün çivisi çıktı iyice..
İş alıcam diye her ilana atlamayalım lütfen. Emeğinizi ve vaktinizi peşkeş çekmeyin. Tok alıcı olun biraz.

fast designer

🌱Yeni Üye🌱
3 gün içinde

3 gün içerisinde konu sahibi bu yazılanlara mantıklı bir cevap verip kendisini savunmazsa, suçlu bulunarak ifşa edilecek ve forum üyeliği sınırsız olarak durdurulacaktır.

Değerli kullanıcımız @fast designer bu gibi durumları bir daha asla yaşamamanız için forum altyapısında geliştirmelerimiz devam ediyor. Yeni sistem ile alıcı ve satıcıyı garanti altına alacak önlemlerimiz bulunacak.
Teşekkür ederim ilginiz ve sayfanın amacına uygun kullanım politikasının işlemesi adına bu kadar hızlı geri dönüş yaptığınız için.

fast designer

🌱Yeni Üye🌱
3 gün içinde

merhabalar, belirtilen gün sayısı tamamlandı kullanıcı bir açıklama yaptı da ben mi göremedim admin hala aktif çünkü hesap.

Admin1

PATRON
Yönetici
⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
merhabalar, belirtilen gün sayısı tamamlandı kullanıcı bir açıklama yaptı da ben mi göremedim admin hala aktif çünkü hesap.
Dolandırıcılık ve ahlaksızlıktan dolayı kalıcı olarak sitemizden engellenmiştir. Lütfen kullanıcı hakkında elinizde olan verileri bizimle paylaşarak ifşa olmasını sağlar mısınız?
Dilerseniz bu bilgileri d.m. olarak bana gönderirseniz kullanıcının adı ve soyadıyla güvensiz olduğuna dair bir konuyu bizde açabiliriz. Ayrıca şikayet etmek isterseniz kullanıcının ip bilgilerini sizinle paylaşabiliriz.