Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

video editleme?

BATMANCU

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Arkadaşlar benim ihtiyacım olan herhangi bir videoyu editlemek yani o video üstünde değişik efekler verebilmek.Tıpkı photoshop & flash ... gibi.Bu saydıklarımı yapabileceğim bir prog. bilen varsa lütfen yardım edin.

Benzer konular

el_chancho

♾️Grafik Gurusu♾️
Yanlış bilmiyorsam photoshop içerisindeki images ready işini görür diye düşünüyorum yanlışam düzelitn arkadaslar...

Ali Emre

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
gncart.com
sony vegas ,adobe premier sana lazım olan programlardır.

BATMANCU

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
sağolun arkadaşlar video edit magic 4.4 diye prog. buldum o da güzel 12 mb bişey

dizaynplus

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Profesyonel bişi istersen adobe after effect.

dizaynplus

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
o programla türkiyede bi çok film efekleri hazırlanıyo onu çok iyi biliyorum senin istediğin herşeyi yapar o program.. hatta googlede after effect yaz bi kaç örnek movie var oradan görebilrsin. hatta o filmleri izlerken programı az çok kullanmayıda öğrenirsin..

BATMANCU

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yardımlarınız için tşk. ederim

dizaynplus

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Batmancu senin için after effect compozisyonuda buldum :) effect menüsünü aç orada blur efekti var bir daire çiz ve film boyunca kişinin yüzünde gezdir bunu ve o daireye bulur efekti ver :D

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Videolarını en basit düzeyde windowsla birlikte gelen Windows Movie Makerla düzenleyebilirsin ki resimlerin çoğu arkaya arkaya getirilerek we içerisine yazı we müzik eklenilerek bu hale getiriliyor(youtube daki kişisel videoların çoğu böyle)
ewt arkadaşlarında dediği gibi en iyi program after effect we Adobe premiere.
Adobe premiere i radyo televizyoncular kullanıyor video oluşturmak-editlemek-eklenti yapmak-çıkarmak v.b için
After effect ise daha profesyonel fakat daha zor.Film efectleri,animasyonları,girişleri yapmak için kullanılıyor(örn:ışın kılıcı)
kolay gelsin.

asit

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.hamzaerbay.com
Herzaman acı çekme diye tabir ediyorum ben uğraşıp yapmak hazır şeylere göre daha iyidir istediğiniz yeri isteğinize göre düzenliyebiliyorsunuz after effect tutorials diye aratırsan çok güzel siteler .ıkıyor ayrıca sitede after effect bölümüne de gözat başlangıç için iyi şeyler var

Serjean

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Herzaman acı çekme diye tabir ediyorum ben uğraşıp yapmak hazır şeylere göre daha iyidir istediğiniz yeri isteğinize göre düzenliyebiliyorsunuz after effect tutorials diye aratırsan çok güzel siteler .ıkıyor ayrıca sitede after effect bölümüne de gözat başlangıç için iyi şeyler var

müdür bizi bilgilendirdiğin için saol :D

Özbek DOYGUN

♾️Grafik Gurusu♾️
sadece basit bir video düzenlemesi ise ulead video studio en güzeli bence after efekt biraz ağır kaçar