Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

video ekranda titremeler var :((

mikail27

🌱Yeni Üye🌱
slm arkadaşlar burdan herkese hayırlı ramazanlar dileyerek başlamak istiyorum arkadaşlar ben adobe premier kullanıyorum yapmış olduğum düğün videolarını dvd ye atığımda ekranda bazı yerlerde titremelerle karşılaşıyorum acaba bu titremeleri alabileceğim bir yöntem var mı videomu render yapıyorm dvd ye kayıt yaparken nero kullanıyorum yardımlarınız için şimdiden teşekkürler :smile:

Benzer konular

kibele1907

🌱Yeni Üye🌱
dostum effect panelinde anti-flicer diye bi effect var onu videona koyarak bi dene istersen...işine yarayabilir.

mikail27

🌱Yeni Üye🌱
çok tşk ederim yardımların için kibele1907 ama effect için de bulamadım :(

kibele1907

🌱Yeni Üye🌱
video filters'in içinde anti flicker benim versiyon edius 6.02 ama genelde hep aynı yerde olur. işini görür gibime geliyo.

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
slm arkadaşlar burdan herkese hayırlı ramazanlar dileyerek başlamak istiyorum arkadaşlar ben adobe premier kullanıyorum yapmış olduğum düğün videolarını dvd ye atığımda ekranda bazı yerlerde titremelerle karşılaşıyorum acaba bu titremeleri alabileceğim bir yöntem var mı videomu render yapıyorm dvd ye kayıt yaparken nero kullanıyorum yardımlarınız için şimdiden teşekkürler :smile:

sanırım sorun tarama ayarları ile ilgili eğer hareketli görüntü işleyeceksen prograssive ( p ) slayt yapacaksan da interlance ( i ) kullanmalısın senin titremeler yatay olarak ve genelde dönüşlerde olması lazım buna interlance etkisi diyoruz export ederken proje ayarlarından prograssive yerine upper field yada lower field olarak seçip öyle bir dene bakalım olacakmı

mikail27

🌱Yeni Üye🌱
POYRAZHAN Hocam ilgin için çok tşk ederim ben adobe premier cs5 kullanıyorum sorun daha acmak istedim projemi hazılayıp bitikten sonra pc de izlediğimde hiçbir gariplik yok ama dvd yazdığımda titremeler oluyor harekerli görünrü yapıyorum sorunu hala çözemedim araştırma içerisindeyim yardım edreseniz çok sevinirim işimi severek yapan biriyim şimdiden tşk ederim