Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

wacom , uc logic , microsoft surface hangisi?

tolgaaslan1907

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
t.me
Merhaba arkadaşlar. Ben kendi işletim sistemi olan tablet almayı planlıyorum ama hangisi daha iyi henüz bir karar veremedim.
Wacom bu konuda kendini oldukça kanıtlamış bir marka ama fiyatları da oldukça yüksek . Onun dışında Uc logic var, fiyatı daha uygun ama performans ve işlevsellik bakımından nasıl bir bilgim yok. Son olarak da Microsoft Surface Pro 4 veya Surface Book var. Onun da fiyatı yüksek ama ekran çözünürlüğü bakımdan diğerlerinden daha üstün.Kafama takılan yer Wacom ve Uc logic sadece bu iş için yapılmış olmaları onları daha güvenilir kılıyor fakat Windows da performans ve ekran kalitesi bakımında çöpe atılır cinsten değil.
Sizden ricam bu konuda daha bilgili olanların, daha deneyimli olarların güçlü ve kullanışlı bir ürün önermesi.

Not:Fiyat aralığı 3000-5500 tl

UC-LOGIC

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.uc-logic.com.tr
Sorunuz biraz eksik olmuş.
İçinde PC bileşenleri olan ve çizim özelliğine sahip başka bir bilgisayara ihtiyaç duymayan cihazlar şuan için sadece Wacom da var
microsoft surface ise içinde grafik tablet paneli taşıyan bir tablet bilgisayar.

Bu sebeple fiyatları karşılaştırmanız çok doğru olmaz.

UC Logic'in forumda binlerce kişi tarafından yazılmış sayısız övgü mesaji var.
Burada tüm markalara ayırt etmeden biz destek veriyoruz

Taşınabilir şekilde sürekli çizebileceğinizi düşünütorsanız o zaman fazla alternatifiniz yok.

Eğer grafik tableti bilgisayara bağlayacaksanız

En Ucuz Grafik Tablet Modelleri Teknobiyotik.com'da !

adresinden kendinize uygun fiyatlı bir ürün bulabilirsiniz.

Umarız yardımcı olmuştur

UC Logic Türkiye
Akortek Bilişim

tolgaaslan1907

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
t.me
İstediğim tam olarak, kendi işletim sistemine sahip gitiim yere götürebileceğim ve kullanıtken bir bilgisayara ihtiyaç duymayacağım birürün

UC-LOGIC

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.uc-logic.com.tr
Eğer böyle bir ürüne ihtiyacınız varsa alternatifiniz pek yok !

Surfacepro ( photoshop ile çok detaylı çok katmanlı çizimlerde ucuzunu alırsanız nasıl performans verir model seçerken iyi düşünün ) yada

Bugün için 13bin TL den başlayan fiyatlarla mobil bir wacom sistem almalısınız

Umarız yeterince bilgilendirici olmuştur.

ilonu123

🌱Yeni Üye🌱
surfaceler çok hoş bence ama performans olarak araştırmak lazım gene de kötü olduklarını sanmıyorum. almayı düşündüğünüzü atarsanız özelliklerine bakarak kapasitesini anlayabiliriz.