Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Wilcom 2006 es-65 es-45

Üstadesigner

🌱Yeni Üye🌱
Wilcom nakış programları için çözüm
tüm sürümleri için

Benzer konular

maexstra78

🌱Yeni Üye🌱
üstad siz bu program hakkında bilginiz vardr sanıyorum kanaviçe konusunda başarılımıdır wilcom ayrıca demo için yardımcı olabilirmisiniz ....

modern

🌱Yeni Üye🌱
wilcom herşeyi ile süper 5yıldır kullanıyorum eos hammallık işi benim fikrim wilcomda herşey cok basit sadece eos un pulu hoşuma gidiyor ikisinide kullanıyorum ama wilcom diyorum ben

hakankozzak

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kaneviçe konusunda sıkıntılı bir program vuruş sayısı çok fazla çıkıyor :(

msagat43

🌱Yeni Üye🌱
slma aradaşlar wılcom hakkında bana detaylı bilgi vere bilirmisiniz

kerso

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.cigicigi.co
wilcom taş gibi program. zordur cok ayrıntılıdır ama iyidir:) kullanan bilir. ilk bas kullanılcak program değişdir. daha prof işdiir. en az 2 program bilmeden kullanan bilmeden kullanır programı.

rümeysa1

🌱Yeni Üye🌱
wilcomda kaneviçe yapmak detaylı bilgi verirmisiniz es 65 türkçe çok acil şimdiden teşekkürler

ufukacar

🌱Yeni Üye🌱
wilcom hakkında detaylı bilgiyi yada kullanma kılavuzunu nasıl bula bilirim yardımlarınız için şimdiden tşk ederim....

kerso

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.cigicigi.co
wilcomda kaneviçe yapmak detaylı bilgi verirmisiniz es 65 türkçe çok acil şimdiden teşekkürler

merhaba, tabi bilgi vereyim, yalnız kapsamlı birşey soruyorsunuz. takıldıgınız yerleri söylerseniz yardımcı olayım, yoksa sıfırdan kanaviçe yapmayı anlatmam oldukça uzun sürer...

kerso

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.cigicigi.co
wilcom hakkında detaylı bilgiyi yada kullanma kılavuzunu nasıl bula bilirim yardımlarınız için şimdiden tşk ederim....

wilcom oldukça geniş bir programdır. programın içine gömülü olan "help" var, ayrıca resmi sitesindede ufak tefek şeyler mevcut fakat wilcom okuyarak öğrenilecek program değil..

Temel şeyleri ordan öğrenebilirsniz. sonra takıldıgınız yerleri yazın yardımcı olmaya çalışaym. yeni başlıyorsanız wilcom çok ağır gelebilir, eos 3 ten başlamanızda fayda war...

ufukacar

🌱Yeni Üye🌱
ben 7 yıl Accurate kullandım elime wilcom geçti biraz araştırma yaptım wilcomun gerçekten güzel bi program olduğunu öğrendim denizli piyasasında wilcom programı olmadığı için herangi bi bilgi yada destek alamadım yani programı sıfırdan öğrenmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim....

kerso

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.cigicigi.co
Merhaba Ufuk Bey,
tabi yardımcı olalım, ama sizin de dediğiniz gibi programı temin etmelisiniz, desencilik tecrübeniz oldugu için öğrenmeniz kolay olur ve bende söyleyeyim ki wilcom çok kaliteli bi rprogram

ufukacar

🌱Yeni Üye🌱
tşk ederim kerso eyer mümkünse detaylı bir deseni wilcomda çalışırken camstudiouf gibi bir programla monütörünüzü kaydetip burda paylaşıma sunma şansınız varmı tşk ederim

kerso

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.cigicigi.co
Vakit bulursam neden olmasın:) diyeceksiniz vakite ne gerek var sadece programı çalıştır sen çiz biz bakalım.. ben eos3te cok daha hızlı çizdiğim(klavye kısayollarına alıştım) için daha cok eos3ü tercih ediyorum.pullu desenlerde wilcomu kullanıyorum. bunlarıda videoya kaydetmeye çalışacağım.. Desenciler bana küfür edecek ama napalım:)

mhcopra

🌱Yeni Üye🌱
merhaba arkdaslar
bende wilcom 2006 kullanıyorum fakat pul da istediğim dikişleri üretemiyorum bu konuda ba yardımcı olursanız sevinirim

kerso

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.cigicigi.co
merhaba arkdaslar
bende wilcom 2006 kullanıyorum fakat pul da istediğim dikişleri üretemiyorum bu konuda ba yardımcı olursanız sevinirim

merhaba öncelikle hoşgeldiniz. ve belirteyim wilcom süper ve her şekilde pıl yapar. pul yapmaya baslayınca sağ taraftaki bölümü açın böle yarım ok gibi bişi olcak ordan pul dikişlerini seçip çizime devam edebilir veya cizimden sonra pul dikiş tipini secebilirsiniz. ayrıca pul dizaynını sığdır veya dığdırma ve sıklık gibi seceneklerle ayarlayabilirsiniz.

rümeysa1

🌱Yeni Üye🌱
merhaba, tabi bilgi vereyim, yalnız kapsamlı birşey soruyorsunuz. takıldıgınız yerleri söylerseniz yardımcı olayım, yoksa sıfırdan kanaviçe yapmayı anlatmam oldukça uzun sürer...

maalesef sıfırdan yapmayı öğretirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler...

kerso

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.cigicigi.co
arkadasim, boyle bir anlatim saatler surer, hemde bilgisayarimda wilcom yuklu degil. eger sizde varsa team viewer benzeri bir programla baglanirim cizeriz bilgisayarinizda, ogrenmis olursunuz.