Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yarışma Hakkında Sorularınız ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gulsah_grafik

🌟Usta Tasarımcı🌟
ilk öncelikle herkese merhaba diyorum aranıza yeni katıldım ve yarışma hakkında bilgi edinmek istedim ne yazıkki bu yarışmaya katılamıcam :( çünkü çok az bi vakit kalmış sanırım 2 gün inşallah başka bi yarışmaya aranızda olucam inşallah tekrardan herkese merhebaa

bulo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.bulo.deviantart.com
forumda yeni konu actiktan sonra hazirladigim JPG imaji nasil ekliyorum? biraz forum ozurluyumde. bu URL isini cozemedim gitti. yardimci olur aydinlatirsaniz cok sevinirim.

Bahtınur YILDIZ

♾️Grafik Gurusu♾️

Elsi

🌟Usta Tasarımcı🌟
dosya linklerini rapid ve veriyorum uygunmudur?

Bahtınur YILDIZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Maili gönderirken evet Rapid e yüklüyebilirsiniz.
Ancak foruma gönderirken rapid değil.Resim halinde ekleyiniz foruma ekleyecekseniz

Elsi

🌟Usta Tasarımcı🌟
Tamam anladım mail i diyordum , birde ben 1. afişimi değiştirdim yani kendi konumda son mesaja yazdım ilk afişimi iptal ettim , 3 afişimide yükledim oraya son mesajıma....

Teşekkür ederim.

N/A3

🏆Pro Tasarımcı🏆
Yarışma bitiş tarihi ile birlikte yarışmaya katılan eserlerin belirtildiği gibi mail olarak gönderimlerinin bitmesi gerekecek. Ardından Sayın jüri üyelerimizin görüşlerine sunulacaktır. Tahmini zaman 17 Şubat 2008. Ancak ufak tefek problemler yüzünden tam net bir tarih veremiyoruz. Tarih kesinleştiğinde ayrıca duyuru olarak bildirilecektir. Teşekkürler....

shade

🌱Yeni Üye🌱
yarışmayla ilgili teknik bir ayrıntı sorucaktım?
masaüstünde hazırladğımız dosyayı mail eklentisi yaparken, URL si nerden bakılıp yazılacak?şimdiden teşekkür ederim.iyi çalışmalar.kolay gelsin:)

shade

🌱Yeni Üye🌱
çalışmanın URL adresi nedemek!çalıştığım dosya masaüstünde, dosyamı maile ekledim.bunun URL adresi nasıl oluyor?

thematrix

♾️Grafik Gurusu♾️
öncelikle çalışmanızı siteye yüklemeniz gerekmektedir.
burayı tıklayarak çalışmanızı siteye nasıl yükleyeceğinizi öğrenebilirsiniz.
daha sonrada çalışmayı yüklediğiniz adresi ve diğer gerekli bilgileri admin'e mail olarak atmanız gerekiyor ;)

GraphiClubeR

🏅Acemi Tasarımcı🏅
slmlar.yarısmaya katılmayı dusunmuyordum ama bugun karar verdım bı calısma hazırlayıp katılıyım dedım.ama su 300dpi 50 70 boyutları fılan nasıl yapılır bılmıyorum bırınız bana onları tarıfını soyleyebılır mı(zıra fotoshopta da nasıl yapılır bılmıyorum):Sbıraz zahmetlı bı durum ama lutfennn...

Elsi

🌟Usta Tasarımcı🌟
slmlar.yarısmaya katılmayı dusunmuyordum ama bugun karar verdım bı calısma hazırlayıp katılıyım dedım.ama su 300dpi 50 70 boyutları fılan nasıl yapılır bılmıyorum bırınız bana onları tarıfını soyleyebılır mı(zıra fotoshopta da nasıl yapılır bılmıyorum):Sbıraz zahmetlı bı durum ama lutfennn...

sayfa açarken photoshopta seçeneklerden cm i seç seçmene gerek bile yok boyutları biliyorsan farketmez de daha kolaylık olsun diye cm i seç boyut olarak 50 üste yaz altada 70 yaz cmyk ı seç...

splendors

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.gorkemsezer.com
benim 3. bir çalışmam vardı konu kilitlenmiş ekleyemiyorum oysa yarışmanın bitmesine daha bir buçuk saat var, yardımcı olur musunuz?

cat

🌱Yeni Üye🌱
merhaba, phoshopta hazıladığım çalışmayı hiç bir şekilde pdf'e çeviremiyorum. yapıldı görünüyor fakat dosya açılmıyor. bu durumla ilgili bir öneriniz var mı? psd formatında da dosya boyutu 195 mb.
teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...