Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yeni başlayan birine önerileriniz ??

Nurie

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba,
Tasarıma dair hiçbirşey bilmiyorum fakat kafamdaki sorulara burada cevap bulabilirim diye umuyorum. Çanta tasarlamak istiyorum,çizim kabiliyetim olmasa bile kafamdaki tasarımları bi şekilde kağıda yada 3 boyutlu ortama taşıyabileceğim bir yol var mıdır. Program ya da çizim kursu nerden başlamam gerekir. Lütfen bana yol gösterin..

Kemal AKSEKİOĞLU

♾️Grafik Gurusu♾️
öncelikle netten çanta görselleri bularak bunları çizmeye çalışmalısınız bir süre sonra siz de kafanızdan tasarladıklarınızı kağıda dökmeye başlayabilirsiniz, yalnız çok çalışmanız gerekecek
netten bulduğunuz çanta görseliyle çizdiğinizi paylaşabilirseniz nerelerde hata yaptığınızı nasıl düzeltebileceğiniz noktasında yardımcı olabilirim
kolay gelsin

Nurie

🌱Yeni Üye🌱
öncelikle netten çanta görselleri bularak bunları çizmeye çalışmalısınız bir süre sonra siz de kafanızdan tasarladıklarınızı kağıda dökmeye başlayabilirsiniz, yalnız çok çalışmanız gerekecek
netten bulduğunuz çanta görseliyle çizdiğinizi paylaşabilirseniz nerelerde hata yaptığınızı nasıl düzeltebileceğiniz noktasında yardımcı olabilirim
kolay gelsin

Çok teşekkürler, deneyeceğim, bir şeyler ortaya çıktıkça paylaşırım :) Bunun dışında bir program öğrenmek için erken mi ?