Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

yeni bir kurumsal kimlik çalışması

5million

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ARzOZ.jpg

6nFe3.jpg

MejzZ.jpg

Sbbjl.jpg

iMvTr.jpg

o5JGa.jpg

İyi Forumlar.

snowdrop_986

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok guzel olmus sade ve şık.. emegınıze saglık.. yalnız sızden rıca etsem bır mahsuru olmazsa, bu sunum seklının corelını atabılrmısnz? hem persfektıf hem ustten gorunumunu.. cok şık gorunuyor gercekten..

5million

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çok guzel olmus sade ve şık.. emegınıze saglık.. yalnız sızden rıca etsem bır mahsuru olmazsa, bu sunum seklının corelını atabılrmısnz? hem persfektıf hem ustten gorunumunu.. cok şık gorunuyor gercekten..

corel değil yanlız psd formatı var bende ama boyutu çok yüksek 600mb nasıl yollayacağım konusunda yardımcı olursanız gönderebillirim.

snowdrop_986

🏅Acemi Tasarımcı🏅
corel değil yanlız psd formatı var bende ama boyutu çok yüksek 600mb nasıl yollayacağım konusunda yardımcı olursanız gönderebillirim.
bende pek bilmiyorum.. mail adresimi versem ordan gönderebılırsınız, fakat maıl adresı vermek yasak dıye bılıyorum.. ozel msj atamıyorum sıze, ucretlıymıs.. bu download yaptıgımz sıtelerın upload kısımlarına yukleyıp oradan cıkıcak olan lınkı atabılrsınız.. gonderebılrsenz cok sevnırm gercekten sunumu cok begendım.. ama gonderemezsenz canınız sagolsn :)