Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yeni çizimlerim

CeReNN

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bilmiyorum sınavda belklediğim tarzda bişi çıkmadıki obje olabilir dediğin gibi oldu belkide ama hiç beklemediğim bi sonuç kazanırım die bekliyordum:)

Muhammed Türk

🌱Yeni Üye🌱
Çalışmalarını gerçekten beyendim. Biraz daha çalışma ile bu işi yapabilirsin. Acaba hangi bölüm istiyorsun ?

Jidota

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çizimlerin gerçekten çok hoş ceren tebrik ederim.O sihir sende olduğu sürece başarıcağına inanıyorum inş. yanlız biraz çaba sarfetmen gerek oran-orantı çok büyük bi sorun biliyorum ama bunu kursa giderek tamamlayabilirsin.Burada anlatımı oldukca zor :) izlemek gerek hoşçakal..

CeReNN

🏅Acemi Tasarımcı🏅
:)teşekkür ederim bu yıl kursa gidip inş düzelticem.

MehmetRecepOzdemir

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bencede Boyunda bir eksiklik var ama at resmi mükemmel bi çalışma.Şu anda kimse kimseden kusursuz bi çizim bekleyemez zaten yorumlarda buna göre olmalı.Aynı yolun yolcusuyuz ceren=)
Hep destek Tam destek=)

ReGeN

🌱Yeni Üye🌱
Çok güzel yaa ben de çiziyorum böyle :) Yetenekli insanlara bayılıyorum yawww :)

ALpiy

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ceren genel olarak baakrsak fena değil sana tavsiyem şimdilik ne lekeye gir nede tona gir zaten ton ve leke şart diil sen ilk önce sağlam ve doğru yapmayı geliştir
herşeyi tam oalrak oturtur çizgilerini planları ve anatomiyi bunları otuturduktan sonra desende ışık gölge denilen olaya girersin ilk önce doğruyu yapalım sonra artistlik ayrıntılara girmek kolaydır eğer biide sınavlara hazırlanıyosan tavsiyem çizgisel çalış bol bol çizgisel çalışma yap :=)

anka16

🌱Yeni Üye🌱
el çizimleri biraz daha gerçekçi olmalı detayları görememişsin. ama çalışmalar fena sayılmaz eline sağlık...

*çılgın grafiker*

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.huseyinozluk.com
At Ve El Çİzmek En Zor İŞlerden Bİrİdİr... Anotomİ Olarak Atin Kas Yapisini Yakalamak SaĞlikliliĞini Vermek Zordur... Sen De O Kadar YapamaŞsin Zaten... O Kunuda Daha Çokk İyİ GÖzlem Yap... ÖbÜr TÜrlÜÜ Çok GÜzel Olmus O Kumas Kalemlİk Gİbİ YaptiĞin Şeyler... Elİne SaĞlik... GÜZEL OLMUŞLAR AMA BENİM DEMEK İSTEDİĞİM AT VE EL ÇİZMEK YERİNE DAHA ÇOK DİĞER OBJELERLE ELİNİ ISINDIR ATLARı DAHA SONRA UMUYORUM Kİ ÇOKK GÜZEL OLUCAK...

Son düzenleme:

CeReNN

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hımmm önerileriniz için teşekkür ederim el çizminde çok sorunluydum canlı modellerdede sürekli göze çarpan el çizimlerim olduğu için bir ara elde yoğunlaşmıştım:) ama fikirlerinizi dikkate alıcam teşekkür ederim

dede35

🌱Yeni Üye🌱
güzel çalışma olmuş ellerinize sağlık

makeforlife

🌱Yeni Üye🌱
tebrikler..gölgeler güzel bence oranlarda galiba az da olsa bozulma var..

guliz

🌱Yeni Üye🌱
Yüreğinin Güzelliği kalemine yansımış Ceren..
Emeğine Sağlık..

CeReNN

🏅Acemi Tasarımcı🏅

ayakkabısında bir bozukluk ollduğunun farkındayım :)

kolhetist

🌱Yeni Üye🌱
at olmamış tamamen anatomi hatası var!!! eldeki gölgelerde yine bir problem var. çekiç tutan eller tam bir rezalet!! ama camın içindeki kalemler fena olmamış orda iyisin. eleştirilerimi tecrübem ve bilgilerim doğrultusunda yapıyorum. istersen çizimlerimi görürsün ve bana hak verirsin!! ( gerçekçi ol imkansızı iste)