Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yeni çizimlerim

olumlu

🌱Yeni Üye🌱
atların arka ayakları bebek ayaklarını anımsatıyor, orantılamada problem var gibi, ama yinede güzel sonuçta yapa yapa eksiklikler gider değilmi?....

YüceL.

🌱Yeni Üye🌱
S.a yaw bunları çizenin yaşı kac? :D

CeReNN

🏅Acemi Tasarımcı🏅
19 a girdim neden sordunuz?

flzsmbl

🌱Yeni Üye🌱
ceren bencede bunlar daha iyi, ama anatomi üzerinde durman gerek oran orantı da, bunları aştıktan sonra, gerisini daha kolay halledersin, zaten eller genelde en zorudur, fakat onu hallettinmi diğer şeyleri daha kolay çizersin, bence iyiye gidiyorsunnn... :)

shedevil

🌱Yeni Üye🌱
cnm bnn bu işin profözyöneli dilim ama hepsii çok güsel belki içinde bi kaç hata vardır ama bn onları gormeiorum çünküü hata nedir bilşmiorum bnm gosumde harıka bayıldımm bnde çok güsel resim çizerim:D

oktay46

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Atin Arka Kismi Cok Orantisiz Kalmis Özellikle Arka Bacagi GÖvdeye Oranli Degil GÖrunusu Bozuyo Ve Boyun Kismi Biraz Oransiz Oolmus... Eline Saglik

DJ_KIZILCIKLI

🌱Yeni Üye🌱
merhaba ben yenı uye oldum seramık ogrencısıyım ve bu sene üniye baslıcam bu oran orantıyı bende beceremıyom nasıl basarabılırım bana yardımcı olursanız sevınırım şimdiden tesekkur ederım ...(bu arada bana gore resımlerın çok güzel olmuş gayet ıyı cızmısın tebrık ederım basarılarının devamını dılerım)

beyazgolge2000

🌱Yeni Üye🌱
demek etrafta çizilebilecek cok sey varmıs gercekten guzel çalısmalar.ellerine saglık :D

Ressam Halil ŞİKAR

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Çizgiler oldukça iyi çok zaman ayırdığın belli .Ama oranlar ve anatomi konusunda bazı eksiklikler var.Her zaman yapılan bir hata buradada tekrarlanmış ( zamanında bende aynını yapmıştım ) Atın başı vücuduna göre oldukça küçük olmalıdır.Ben alçı plaka üzerine oyma olarak rölyef yaptım izleyenler eşeğe benzediğini söylüyorlardı.çıldırdım önce ama geriye çıkıp baktığımda anladım doğru eleştiri idi. baş küçüldüğünde tam anlamıyla güzel bir at olacak .
çekiçte işaret parmağıda çekiçten korkup içine çekilmiş adeta ama makt bıçağını tutan yumruk oldukça güzel iyi çalışmalar kardeşim.

harun_asa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
hayran kaldım. evlen benimle ceren:p

CeReNN

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Çizgiler oldukça iyi çok zaman ayırdığın belli .Ama oranlar ve anatomi konusunda bazı eksiklikler var.Her zaman yapılan bir hata buradada tekrarlanmış ( zamanında bende aynını yapmıştım ) Atın başı vücuduna göre oldukça küçük olmalıdır.Ben alçı plaka üzerine oyma olarak rölyef yaptım izleyenler eşeğe benzediğini söylüyorlardı.çıldırdım önce ama geriye çıkıp baktığımda anladım doğru eleştiri idi. baş küçüldüğünde tam anlamıyla güzel bir at olacak .
çekiçte işaret parmağıda çekiçten korkup içine çekilmiş adeta ama makt bıçağını tutan yumruk oldukça güzel iyi çalışmalar kardeşim.

:)öncelikle yorum için teşekkür ederim eleştirilerinede fazlasıyla katılıyorum yeni yaptığım çizimleri atma fırsatım olmadı o çizimleri yaparken kursa gitmiyodum evde kendi çabalarımla ve araştırmalarımla yapmış olduğum çizimlerdi.o zamanlar baktığımda "aaa süper oldu bu yaa... işte bu" falan diyordum:)ama şuan kursa gidiyorum ve gercekten hem geliştiğimin hemde yavaş yavaş bu söylemiş olduğun oranlar ve anatomi konusunu halletmeye başladım inşallah dahada düzelcek.tekrardan yorumun için teşekkür ederim

DJ_KIZILCIKLI

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba Ceren Ya Çİzİmlerin Gercekten Cok Gusel OlmuŞ Hakkatten Bu Anatomi İŞİnİ Nasil Halletcez Ben De Senin Gibi Calisiyorum Ve Bana Da Senin Gibi Yorumlar Geliyo Anatomi Idare Eder Felan Diyolar Senin Bu Ikinci Sinava Girisin Mi Olcak Peki Ilk Sinavda Karsina Neler Cikmisti Eger Cvp Yazarsan Simdiden Tesekkurler Bu Arada Ben Cizimlerini Cok Begeniyom Basarilarinin Devamini Diliyom Insallah Sinavi Birincilikle Kazanirsin Ben Inaniyorum Kazanacagina:):):):):):):):)

suskun j

🌱Yeni Üye🌱
atları çok seviyorsunuz galiba çok güzel çizmişsiniz

Alpagu

🌱Yeni Üye🌱
ceren yaşın kaçtır, kaç yıldır çiziyorsun bilemem ama emin ol sabır ve çalışmaların bir zaman sonra çizimlerini mükemmel hale getirecektir! ;)

sss.ibel

🏆Pro Tasarımcı🏆
çalışmalar süper ama kumaş ayrı bi güzel:d