Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

yeşil ekran

enes80

🌱Yeni Üye🌱
benim sorunum 45 dk ya yakın *.mpg uzantılı bir video dosyası var .direk olarak sony marka cameradan kopyala yapıştır yöntemiyle bilgisayar kaydettim lakin video üzeinde çalışmaya başlayınca ekran yeşile dönüyor. çani bazı yerleri kesmem gerekiyor birleştirmem gerekiyor ama ne konuşma nede görüntü geliyor çalışma ekranı yeşile dönüyor . yardımcı olursanız sevinirim . ekran görüntüsününe bakınca daha ayrıntılı görebilirsiniz.

https://b1205.hizliresim.com/x/1/54zud.png

Benzer konular

enes80

🌱Yeni Üye🌱
benim sorunum 45 dk ya yakın *.mpg uzantılı bir video dosyası var .direk olarak sony marka cameradan kopyala yapıştır yöntemiyle bilgisayar kaydettim lakin video üzeinde çalışmaya başlayınca ekran yeşile dönüyor. çani bazı yerleri kesmem gerekiyor birleştirmem gerekiyor ama ne konuşma nede görüntü geliyor çalışma ekranı yeşile dönüyor . yardımcı olursanız sevinirim . ekran görüntüsününe bakınca daha ayrıntılı görebilirsiniz.

https://b1205.hizliresim.com/x/1/54zud.png

hocam bide ; media üzerinde çalışacağım videoyu media playere açınca 38:49 ama adius a atınca 32:20 gibi bir süre çıkıyor aradaki fark neden

demirhanca

Boardcast Design
🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.buyuksehirfirmalari.com
Benim başımada çok geliyor Adobe Media Encoder ile formatını avi-mpg tarzı formatlara dönüştürdükten sonra normale dönüyor birde öyle deneyip edius a at bakalım ne olacak bazı formatlarda yeşille karşılaşılıyor

seckinsahin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bende ara sıra karşılaşıyorum. yani normalformatlarda bile karşılaşıyorum. ama şimdi yüksek kalitedeki görünütüyüde convertlemeye kıyamıyorum. anlayamadığım bir problem

enes80

🌱Yeni Üye🌱
peki arkadaşlar media playerleki süreyle ediustaki süreler uyuşmuyor edius taha kısa oluor bunun nedeni ne olabilir yada ekranın yeşile dönmesiyle alakalı olabilirmi ?

Graphic96

🌱Yeni Üye🌱
Sorun codec de ola bilir sen ffdshow video decoder ayarlarini ac orada codecs bolumune git orada formatlar var onlari libavcodec et xvid i karsisindakine tikla Xvid koy Apply sonra ok bas dene

Ysf86

🌱Yeni Üye🌱
Sorun büyük ihtimalle formattan , Timeline' a atmadan Video nu sağ tıkla orda Convert - File de edius kendi çalıştığı formata convert eder. Buda olmadı Convert Programı ile halledebilirsin diye düşünüyorum

zeuser

🌱Yeni Üye🌱
hocam ediusa attığın videoyu işlemeye başlamadan önce birkere renderını alıp render aldığın görüntüyü kullanırsan sorun düzelir. yada conapusdan dönüştürme yapıp mpeg2 ye de çevirebilirsin.

kaypak44

🌱Yeni Üye🌱
önce ön render yap sonra kısayol f11 yap mpeg2 olarak kaydet

Grafisayar

🌱Yeni Üye🌱
görüntüyü düzenleme yapmadan render alsanda sorun yaşarsın , convertleyip çalış sıkıntı kalmaz , kalitede gözle görülür fark yaratmaz convertine bağlı olarak