Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Ziraat Bankası Logosundaki Gizem :)

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Biraz saygı duyarsan iyi olur bu konu altında bir çok kişi ilk defa farketti ayrıca biliyosan yazmak zorunda değilsin.

Konunun açılış tarihi: 21-11-2010 olmasına rağmen gelen yorumlar ilginç:) O değilde son zamanlarda dönen konular sonrasında daha da yeni logosu olacaktır sanırım..Bekleyelim görelim..

scanman

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bende yeni öğrendim hiç dikkat etmemiştim başak deyip geçiştirmiştim. Z ve B harfleri aynı zamanda başak gerçekten çok akıllıca ve yaratıcı bir logoymuş. Paylaşım için teşekkürler.

reddark

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.akifkorkmaz.com
Ohoo. Neler yazılmış neler... Arkadaşlar ben de yeni farkettim TC nin olduğunu. Koca TC Ziraat Bankası şu anda Ziraat Bankası olmuş fakat logolarında TC zaten kazınmış durumda... Bu iki bakışla değerlidir. 1. İsteseniz de silemezsiniz! 2. Hem logoda hem TC Ziraat Bankası yazması anlamsız. Tek olsun, bizim olsun. :) Yani hunharca eleştirmeyin, güzel bir noktaya parmak basılmış...

ömer pala

🏅Acemi Tasarımcı🏅
daha önce farketmiş olan sadece farketmiştim der. fakat sazı eline alır üç yaşında anlamıştım, bunda ne var ki, siz daha beni bilmiyorsunuz tarzı kendine aşşalicak bişey arıyorsa.... .. : . . siz yazın artık...

yildizci

🌱Yeni Üye🌱
Bizde onu geçen gün okulun kapısındaki ATM den gördük yaa çok şaşırdım hiç dikkat etmemiştim :)