Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Altay logo

satasever

🌱Yeni Üye🌱
Hoş bir Çalışma çıkartmışınız emeğinize sağlık ama Logonun A Sındaki Keskin yeri gözden Kaçırma derim Ovalliği bozuyor

gia!

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Acaba aynı logoya mı bakıyoruz?
Üzgünüm ama logoyu eleştiriye açtığınız için söylüyorum: Bu logo bence hiç olmamış. A harfinin sonundaki kıvrım ve soldan P gibi okunan şeyin ne olduğunu da anlayamadım.
A harfimgibicesinin solundaki 5 çizgi neden var onu da anlamadım.
Alttaki "öğrenci ve yolcu..." yazısında arial'den başka font mu yoktu acaba?
Altay Turizm için kullanılan font da oldukça avam.

Kusura bakmayın, belki daha az şeyi görebilirdim ama, burada yapıcı yorumlar oldukça az. Çünkü olmayana da olmuyor demek gerek.

Pınar Bozdemir

👑Efsanevi Grafiker👑
Acaba aynı logoya mı bakıyoruz?
Üzgünüm ama logoyu eleştiriye açtığınız için söylüyorum: Bu logo bence hiç olmamış. A harfinin sonundaki kıvrım ve soldan P gibi okunan şeyin ne olduğunu da anlayamadım.
A harfimgibicesinin solundaki 5 çizgi neden var onu da anlamadım.
Alttaki "öğrenci ve yolcu..." yazısında arial'den başka font mu yoktu acaba?
Altay Turizm için kullanılan font da oldukça avam.

Kusura bakmayın, belki daha az şeyi görebilirdim ama, burada yapıcı yorumlar oldukça az. Çünkü olmayana da olmuyor demek gerek.

ay ne kadar teşekkür etsem azdır size yorumunuz süper :rofl::rofl::rofl::D:D:D
(sizinde çalışmalarınızı görmek isterim kısa zamanda)

gia!

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Sevgili Şirine,
Tek bir işimi paylaşabildim henüz, zamanla paylaşmaya devam edeceğim.

msergek

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
renkler biraz soğuk gibi ama genel olarak burada yoruma açılan bir çok işten iyi. muhtemelen hareket vermek için kullandığın şeritler ile firma isminin rengi aynı olmasaydı (mesela şeritler aynı rengin %50 si gibi tram olsaydı daha iyi olurdu. Birde A'dan sonraki o kıvrımı anlayamadım AU mu? AP mi? AT olması veya sadece A olması daha iyi olmazmıydı. Üzerinde uğraşmışsın tebrikler.

nob

🏆Pro Tasarımcı🏆
hoş bir logo olmuş

SayBorG

🌟Usta Tasarımcı🌟
elinize sağlık ancak bu kadar olumlu yorum biraz yanlış geldi bana. renk uyumu güzel, mavi ile turuncu uyumunu severim ama renkler daha canlı olmalı diye düşünüyorum. bir de şu A harfinin sağ bacağının yukarı doğru uzaması sonucu ortaya yana yatmış P harfi çıkmış. A daha zor belli oluyor. ayrıca alttaki resimde "1" diye belirttiğim noktadaki mavi gölge çıkıntısı ile "2" numaralı noktada büyük fark var. "3" numaralı çizgide ise mavi çizgiler aşağıda kalmış. aynı hizada olması bütünlük sağlayacaktır. bir de sanırım üstteki yan yatmış p harfinin renk tonu ile alttaki "öğrenci ve personel ..." yazısının renk tonu farklı gibi. (yüksek çözünürlük olmadığı için bunu yanlış görüyor olabilirim) aynı yapmanız güzel olacaktır. hepsinin yanı sıra diğer çalışmalarınıza da baktığımda büyük bir font eksiğiniz bulunuyor. genellikle windows'un standart fontlarını kullanıyorsunuz. ücretsiz font sitelerinden çok daha hoş fontlar edinebilirsiniz.

altaylogo.jpg

herşeye rağmen ellerinize sağlık, iyi çalışmalar...

Yiğidim

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Renk uymu güzel sayılır. Gia' nın söylediklerine bende katılıyorum. Fontları daha sıcak yuvarlak hatlar içeren fontlardan seçebilirsin. A harfinin yanındaki mavi şeritlere dalga vererek bir deniz imajı verebilirsin. Bu logoyu eleştiriler çerçevesinde olgunlaşmış halini tekrar görmeyi isterim. Başarılar :)

cuneytgurler

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.behance.net
renk kullanımı, genel düzen, font seçimi genel itibari ile üzerinde çalışılması gereken bir iş
kolay gelsin.

vasili_zaitzev

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bence de yorumlar çok olumlu.Arkadaşımızın en iyiye ulaşması için gözümüze takılan en ufak detayı bile söylemeliyiz.Sayborg a katılıyorum bu konuda.Üzerine ekleyeceğim tek şey ise farklı renk alternatifleri çıkarman.
ana tasarımsa çok hoş.eğer üzerinde oynama yaparsan ben de son halini görmeyi çok isterim şirine.Ellerine sağlık ;)