Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

BURSA – İZMİT – İSTANBUL - YALOVA (Ortak Toplantı)

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
Peki öyle olsun bakalım :D
Fotoğrafları görmedende inanmam ayrıca. Buarada olurda denk gelirsek (ki işallahh kasta çok isterim) bende uzak dur. Beni sıkıştıranlara karşı ayrı bir ilgim var :D:D:D:D

fakat bu mecazi bir sıkıştırma değil, kübra arkadaşımız kasta'nın masayı kazara itmesi sonucu eziliyordu:)

Ebru ANIL

🏆Pro Tasarımcı🏆
çok keyifli bir gün geçirdim katılımda bulunan tüm arkadaşlara ayrı ayrı teşekkür ederim sizlerle tanıştığıma çok memnun oldum :)

Gülsüm ÖZER

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bu toplantıyı yaklaşık 2-3 aydır bekliyordum. Fakat yol ve zaman sorunları nedeniyle aranıza katılamadım. Bir dahaki toplantıya ne olursa olsun imkanlarımı zorlayarak gelmek istiyorum. Grafikerler.net ailesine teşekkürler...

Moderatör tarafında düzenlendi:

:::AmbrosiA:::

♾️Grafik Gurusu♾️
güçlü olduğuma anlaşılıyor galiba:p iki erkek o masayi zor ittiler:p

:D senin tek farkın onlardan ayaklarınla itmiş olman ama... neyse kazayı ucuz atlattık... bir ara kriz geldi zaten tutamadım kendimi dağıldım ben :D masayı mı tutayım kasta'yı mı geri çekeyim bilemedim... bir yandan gülüyorum bir yandan kübra'yı kurtarmaya çalışıyoruz :)

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
:D senin tek farkın onlardan ayaklarınla itmiş olman ama... neyse kazayı ucuz atlattık... bir ara kriz geldi zaten tutamadım kendimi dağıldım ben :D masayı mı tutayım kasta'yı mı geri çekeyim bilemedim... bir yandan gülüyorum bir yandan kübra'yı kurtarmaya çalışıyoruz :)

:D:D:D

bir arada elinde rujumu görünce, aaa benin de aynı rujum var diye, çok güzelmiş diyecektım:D sen bana masum masum çantan açıktı, çekiyim derken hepsi döküldüler dedikten sonra ben koptum:D:D:D

:::AmbrosiA:::

♾️Grafik Gurusu♾️
:D:D:D

bir arada elinde rujumu görünce, aaa benin de aynı rujum var diye, çok güzelmiş diyecektım:D sen bana masum masum çantan açıktı, çekiyim derken hepsi döküldüler dedikten sonra ben koptum:D:D:D

oda ayrı bi olaydı zaten... çantanı elime aldım yerden kaldırayım diye... içindekiler yere serildi benim yüzümün o an ki fotoğrafını çekmeliydiniz :D dedim ne oluyor :D elimde sadece çanta kaldı içindeki herşey yere serildi :D sen gelmeden topluyoruz güya... elimde çantan sirofangels dağılanları yerden topluyo bi baktım tepemde bittin :D

thematrix

♾️Grafik Gurusu♾️
yine her zamanki gibi güzel bir toplantı olmuş anlaşılan, iş nedeni ile gelemedim, aranızda olmak isterdim emeği geçenlere teşekkürler

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
oda ayrı bi olaydı zaten... çantanı elime aldım yerden kaldırayım diye... içindekiler yere serildi benim yüzümün o an ki fotoğrafını çekmeliydiniz :D dedim ne oluyor :D elimde sadece çanta kaldı içindeki herşey yere serildi :D sen gelmeden topluyoruz güya... elimde çantan sirofangels dağılanları yerden topluyo bi baktım tepemde bittin :D

bende ne oluyor anlamadım ki zeten:D hata evden çıkmadan yarısı çıkartiyim dedım:D uşandım:D :utann: tembelimdır:D

ama çantımda kalem olduğuna gördüm:D ben onu çok arıyordum:p :party:

Hatice ÇAVDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
Çok keyifli bir gündü katılımda bulunan tüm arkadaşlara teşekkür ederim...

Daha böyle nice güzel toplantılarda bir araya geliriz umarım

MissGraphic'in kolyesi için Miss'e, Kasta095'in tokası için Kasta'ya ayrıca teşekkürü bir borç bilmekteyim:) (Sanırım toplantıdan en karlı çıkan ben oldum =) :)

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
Çok keyifli bir gündü katılımda bulunan tüm arkadaşlara teşekkür ederim...

Daha böyle nice güzel toplantılarda bir araya geliriz umarım

MissGraphic'in kolyesi için Miss'e, Kasta095'in tokası için Kasta'ya ayrıca teşekkürü bir borç bilmekteyim:) (Sanırım toplantıdan en karlı çıkan ben oldum =) :)

:)) ama ikiside yakıştı:angel: evet borsun da İndesgn ilgili tabs ayarlarda noktalar eklemesi olacak:p toplantıda vermediğin cevap:p

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
güzel bir toplantı olmuş keşke bende gelebilseydim :crying:birdahakine inş :wink:fotoğrafları sabırsızlıkla bekliyorum:rofl:

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
İşte bende bunu bekliyorum 1. fotoğraflar 2. si ise amaç sonunda konuşmalardan neler çıkartıldı. Nelerden eğlenmenizin yanı sıra bunlarıda bilmek önemli detaylar var ise öğrenmek isterim.

Rüveyda SALIK

MissGraphic
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net

Sana daha çok yakıştı cnm. :kiss1:

Selim'e bizi çok güzel ağarladığı için ve yeni kapı iskelesinden redline cafeye kadar yürümemize sebeb olduğu için çoookkk teşekkür etmek istiyorum.:rofl:
(Denizi göremediğimi hala iddia ediorum :tongueout: )
Çok güzel bir gündü, herkesi yakından görmek çok keyifliydi.
:party::party::party:

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
İşte bende bunu bekliyorum 1. fotoğraflar 2. si ise amaç sonunda konuşmalardan neler çıkartıldı. Nelerden eğlenmenizin yanı sıra bunlarıda bilmek önemli detaylar var ise öğrenmek isterim.

:) sabır demek amacına olaşmak demek;)

yok ben dün dedekodu yaptım bugün susucağım:rofl: acaba dayanabilirim bilmiyorum:p