Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

BURSA – İZMİT – İSTANBUL - YALOVA (Ortak Toplantı)

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
Dünkü yorumları okudum Öncelikle bizleri yalnız bırakmayan arkadaşlarımın sorunsuz ve keyifli dönmeleri benim için bir mutluluk verici.
Bizlerle birlikte olduğunuz içinde teker teker volkan bey' den Gökhan'a , Fotoğraflarımızı çeken Ali kardeşime kadar herkese Teşekkür ediyorum..
Gerçekten beklediğim gibi sıcak ve samimi bir havada gecmesi günün en önemli noktasıydı.
Dilerim bu güzel toplantıların devamını getiririz..
Fotoğrafları bende görmedim merak icindeyim doğrusu :angel:

Sana daha çok yakıştı cnm. :kiss1:

Selim'e bizi çok güzel ağarladığı için ve yeni kapı iskelesinden redline cafeye kadar yürümemize sebeb olduğu için çoookkk teşekkür etmek istiyorum.:rofl:
(Denizi göremediğimi hala iddia ediorum :tongueout: )
Çok güzel bir gündü, herkesi yakından görmek çok keyifliydi.
:party::party::party:

Resimlerden artık denizi görürsün Rüveyda :)
ve evet o yürüş mesafesinde teşekkür ettiğini kulaklarımdan hissettim merk etme :giggle:

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
İşte bende bunu bekliyorum 1. fotoğraflar 2. si ise amaç sonunda konuşmalardan neler çıkartıldı. Nelerden eğlenmenizin yanı sıra bunlarıda bilmek önemli detaylar var ise öğrenmek isterim.

:) sabır demek amacına olaşmak demek;)

yok ben dün dedekodu yaptım bugün susucağım:rofl: acaba dayanabilirim bilmiyorum:p

Sabrediyoruz "kasta" sabrediyoruz ama irm.art'a katılıyorum.. güzel geçeceğinden şüphemiz yoktu zaten ama paylaşımları.. buluşma konusunu dersleri ve fotoları görmek istiyoruz... amaçsız buluşma buluşma olamaz.. :rofl:

fatihcee

♾️Grafik Gurusu♾️
aslında son kısımlardaki vaziyeti başta yakalasaydık daha zevkli geçecekti yinede güzeldi güzel şeyler paylaştık

Rüveyda SALIK

MissGraphic
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
heh şöyle katılıyorum. İsim yazmayanlar geldiler ne güzel de bir süpriz oldu

Güzel olsun diye öyle yaptım zaten ben... :p =)
Resimlerden artık denizi görürsün Rüveyda
ve evet o yürüş mesafesinde teşekkür ettiğini kulaklarımdan hissettim merk etme

Selim sana avaz avaz susuyorum artık. :))

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑

MONASTERY

👑Efsanevi Grafiker👑
Çok güzel vakit geçirdim, herkese teşekkür ederim...

fatihcee

♾️Grafik Gurusu♾️
bir daha ki toplantıda öyle olacak diye düşünup hayal kurmayi şimdiden başladım

sen bidahaki toplantıda çantanı yanınıdan ayırma sonra neler oluyor biliyorsun :D

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
Sabrediyoruz "kasta" sabrediyoruz ama irm.art'a katılıyorum.. güzel geçeceğinden şüphemiz yoktu zaten ama paylaşımları.. buluşma konusunu dersleri ve fotoları görmek istiyoruz... amaçsız buluşma buluşma olamaz.. :rofl:

minitoplantı (iki kişi) olsa bile konu da grafiker ya da grafikerler.net oluyor;) amaçsiz toplantı olur mu hiç....

dersler ilgili, siz galiba bir zaman corel ilgili çok güzel ders paylaşiyordunuz... devami bekleriz... sabırsızlıktan:emo1:

Fatihcee
, yok o zaman 3 tane birden getiriyim:D:D:D en azında kalemi ve tokalarımı buldum:D:D:D

Bulut, biz teşekkür ediyoruz:angel: ......fazolye.......

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
ben istanbulda kıskançlıktan çatladım izmirlilere hak veriyorum:rofl::utann:

coollife

🌱Yeni Üye🌱
Herkese merhaba arkadaşlar,
Öncelikle dün vakit ayırıp gelen tüm arkadaşlara çok teşekkür ederim. Güzel bir tanışma kaynaşma oldu...

Fotoğraflar için kusura bakmayın okulda dersim var ancak yükleyebildim... Hatta dersin son 10 dk . öğrencileri serbest bıraktım :) fotoğraflar birazdan sizlere ulaşır sanırım...

Sonay Görkem

👑Efsanevi Grafiker👑
Bomba ihbarım yalan oldu =/ Ama; Aramızdaki bazı casuslar sabahki site server sorununundan benden şüpheleniyorlarmış =/ hepsi iftira ben masumum :utann:

Fotoğrafları herkes gibi sabırsızlıkla bekliyorum :)

fatihcee

♾️Grafik Gurusu♾️
dün çok konuştuk siteye nazar değdi sabah giriyorum eyvah dedim noluyoruz :)
neyseki öğlen düzeldi :)

Meliha Bostancı

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ya bende gelemedim istedim gelmeyi yalova' bi ilçesinde oturuyorum ama kısmet degilmiş çok üzüldüm ama :(:(:(:(

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
Herkese merhaba arkadaşlar,
Öncelikle dün vakit ayırıp gelen tüm arkadaşlara çok teşekkür ederim. Güzel bir tanışma kaynaşma oldu...

Fotoğraflar için kusura bakmayın okulda dersim var ancak yükleyebildim... Hatta dersin son 10 dk . öğrencileri serbest bıraktım :) fotoğraflar birazdan sizlere ulaşır sanırım...

:) biz teşekkür ederiz:angel:

umarım Yalovada olan toplantıdan sonra birdahaki toplantıya kadar neşem yerinde olacak:emo1:

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
minitoplantı (iki kişi) olsa bile konu da grafiker ya da grafikerler.net oluyor;) amaçsiz toplantı olur mu hiç....

dersler ilgili, siz galiba bir zaman corel ilgili çok güzel ders paylaşiyordunuz... devami bekleriz... sabırsızlıktan:emo1:

Bu tür dersler forumda devam edecek.. İşin gerçeği IV. Buluşmaya hazırlanıyoruz mart ayı ortaları veya başı gibi.. O yüzden biraz araverdim.. gerçi corel'inde maaşallahı var çogu ders verildi.. soru cevap akıyor genelde..

Benim sizden istediğim buluşmalar elbette tanışma kaynaşma ortamı ama bir konuyu irdelemek gerek o kadar grafikeri yakalamışken.. ve bu güzel portalda bu bilgileri paylaşmak gerek.. Bakalım fotoğraflar yüklensin anlıcaz.. Sadece kaynaştınızmı verimli olacak projeler konuşuldumu..

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bomba ihbarım yalan oldu =/ Ama; Aramızdaki bazı casuslar sabahki site server sorununundan benden şüpheleniyorlarmış =/ hepsi iftira ben masumum :utann:

Fotoğrafları herkes gibi sabırsızlıkla bekliyorum :)

sonay ne kadar yalancısın herşeyi gözümün önünde planlayıp uygulamaya geçirmek için oraya buraya talimatlar vermedinmi? :D:D:D

Ayrıca onurunda dediği gibi bu bilgiler Biz İzmirliler için dahada önem taşıyor. Toplantı yolunu onurla birlikte tutturmuşken kombine şeklinde gitmemiz ve var ise açıkları değerlendirmemiz irdelememiz hepimiz için çok önemli...