Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Digital Painting / Creedwar / Poison Ivy

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Uzun zaman olmuştu, şunların üzerine yeteri kadar düşemediğim ve araya para kazanmak zorunluluğu yüzünden diğer işlerin önceliğinin gelmesinden dolayı her türlü eleştiriye elbetteki açığım...

Photoshop / Dijital boyama

dgd3v.jpg

Diğer çalışmalarımdan örnekler:

https://www.grafikerler.net/ink-digital-painting-creedwar-white-queen-t129137.html

https://www.grafikerler.net/digital-painting-ink-creedwar-cat-woman-t134280.html

https://www.grafikerler.net/ink-digital-painting-creedwar-loki-mistress-evil-t129167.html

https://www.grafikerler.net/dijital-painting-boyama-white-queen-creedwar-t130272.html

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Demek üzerinde dursaydın çok daha güzel olucikti ama yinede fena değil creed eline sağlık...

Yalnız ertelediğim bazı şeyleri tetikliyosun kutlarım ;)

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Demek üzerinde dursaydın çok daha güzel olucikti ama yinede fena değil creed eline sağlık...

Yalnız ertelediğim bazı şeyleri tetikliyosun kutlarım ;)

Yahu, para kazanıcaz derdine düştükmü hedeflediklerimiz sürekli erteleniyor.. Üzücü, sıkıcı ve tamamiyle tek hedef para üzerine dönüyor..

Komik olan şey zaman harbiden akıp gidiyor..Yarın pamuğu tıkarlarsa sorarım ben sıratta, abi bitirecektim hedeflerim vardı napıyoruz diye.. Ama bilemiyorum ne yaparlar.

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Yahu, para kazanıcaz derdine düştükmü hedeflediklerimiz sürekli erteleniyor.. Üzücü, sıkıcı ve tamamiyle tek hedef para üzerine dönüyor..

Komik olan şey zaman harbiden akıp gidiyor..Yarın pamuğu tıkarlarsa sorarım ben sıratta, abi bitirecektim hedeflerim vardı napıyoruz diye.. Ama bilemiyorum ne yaparlar.

Sen çok konuştun odunu al gel derler ne dicekler :D:D:D

O değilde hakikaten öyle geçim derdine düşüyoruz ki insan keyif aldığı şeyleri yapmaktan aciz kalıyor bende issyan ediyorum uleeyynn :D

Sen yine sıkıştırmışsın aralara aferin :wink:

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Sen çok konuştun odunu al gel derler ne dicekler :D:D:D

O değilde hakikaten öyle geçim derdine düşüyoruz ki insan keyif aldığı şeyleri yapmaktan aciz kalıyor bende issyan ediyorum uleeyynn :D

Sen yine sıkıştırmışsın aralara aferin :wink:

Müşteriyi bekliyorum, paşam gelecekti saat 12:00'de halen gelecek..

Bu arada AHAR teşekkür ederim.

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Müşteriyi bekliyorum, paşam gelecekti saat 12:00'de halen gelecek..

Bu arada AHAR teşekkür ederim.

Ben öyle paşanın alnını bi güzel karışlarım :emo1:
Ne rahat adamlar ya.. sonra da iş acil derler gel de sevme :D:D

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Ben öyle paşanın alnını bi güzel karışlarım :emo1:
Ne rahat adamlar ya.. sonra da iş acil derler gel de sevme :D:D

Acil işleri almıyorum ben :)

Gelsin gelsin, yemekte konuşuyoruz dedi yemek yiyemedim daha:) Neyse biraz daha takılırım buralarda sonra işe güce devam..

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Acil işleri almıyorum ben :)

Gelsin gelsin, yemekte konuşuyoruz dedi yemek yiyemedim daha:) Neyse biraz daha takılırım buralarda sonra işe güce devam..

Hahaha çama asmışsın gördüm acil iş itinayla geri çevrilir diye :D

Gelsin yahu bişiy demedim, gelsin tebi :D
Aç kalma(yalım) :wink:

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
konu dağılmadan ... siyah saçlı daha çok hoşuma giderdi diyebilirim ana
çizimini beğendim ulaşcım vakit ayırdıkça çok daha ayrıntılı çizimlerin gelecektir.
bu tarz çizimleri gördükçe, kendimi hi-man li zamanlarda buluyorum :)

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Hahaha tamam ya boyuciiizzz :D:D
Geçen gün dosyları gezinirken çıktın karşıma ne hale getirmişim seni bi görsen gülmekten evrim geçirirdin kesin :D

Ben mi? Ekle..(lay lay lom..Ekle lay lay lom..) Mutasyon sürecimi görmek isterim:)

konu dağılmadan ... siyah saçlı daha çok hoşuma giderdi diyebilirim ana
çizimini beğendim ulaşcım vakit ayırdıkça çok daha ayrıntılı çizimlerin gelecektir.
bu tarz çizimleri gördükçe, kendimi hi-man li zamanlarda buluyorum :)

Kardeşim uzun zaman olmuştu senden yorum almayalı..Hatunun (Ivy) orjinali kızıl saçlı..belki batman serisinden hatırlarsın..Kızıl güzeldir iyidir başarılıdır :)

Bu seferki çizimini ben yapmadım. Haklısın not düşmeliydim. Genelde çizimin vektörel halini çizip, üzerinden boyuyordum..Ama orjinal çizimin üzerinden gittim (üşengeçlik)

Seni yine forum içinde görmek çok güzel kardeşim. Tekrar hoş geldin.

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Ben mi? Ekle..(lay lay lom..Ekle lay lay lom..) Mutasyon sürecimi görmek isterim:)

Kardeşim uzun zaman olmuştu senden yorum almayalı..Hatunun (Ivy) orjinali kızıl saçlı..belki batman serisinden hatırlarsın..Kızıl güzeldir iyidir başarılıdır :)

Bu seferki çizimini ben yapmadım. Haklısın not düşmeliydim. Genelde çizimin vektörel halini çizip, üzerinden boyuyordum..Ama orjinal çizimin üzerinden gittim (üşengeçlik)

Seni yine forum içinde görmek çok güzel kardeşim. Tekrar hoş geldin.

Bir an bön moduna geçdim cizimi sen yaptın sandım kendimi intihar ediciktim :D
Neyse konu dağılmadan kaçtım ben :D

Az zamanı var creed, biraz daha vakit harcamalıyım sana, sora duruma göre eklerim öyle oynarsın artık :D:D:D

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bir an bön moduna geçdim cizimi sen yaptın sandım kendimi intihar ediciktim :D
Neyse konu dağılmadan kaçtım ben :D

Az zamanı var creed, biraz daha vakit harcamalıyım sana, sora duruma göre eklerim öyle oynarsın artık :D:D:D

Beklerim tamamdır.

cadolosun

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Uzun zamandır görülmeyen güzel çalışmalardan bir tanesi.. en son cola kutusunu hatırlıyorum :)

Bize bunlarla gel :p (Diren)

hodsnake

🌱Yeni Üye🌱
Gerçekten Çok Güzel Boyamışsın Tebrik Ederim. Ama Ben Bu Boyama İşini İnternet'te Aradım Aradım Bulamadım Nasıl Boyuyorsunuz Ya. Her Neyse Konuyu Dağıtmak İstemem Ama Çok Güzel Hepside. Kıyafetindeki Yaprakların Rengi Biraz Daha Canlı Olsa Daha Güzel Olurdu Sanırım.

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Uzun zamandır görülmeyen güzel çalışmalardan bir tanesi.. en son cola kutusunu hatırlıyorum :)

Bize bunlarla gel :p (Diren)

Kola kutusu ayrı bir furya:) Merdiven altı olacak, içinden ne çıkarsa bahtınıza :) Boyama için de güzel yorum için teşekkürler. Bunlarla geliyorum artık kaçar yok :)

Gerçekten Çok Güzel Boyamışsın Tebrik Ederim. Ama Ben Bu Boyama İşini İnternet'te Aradım Aradım Bulamadım Nasıl Boyuyorsunuz Ya. Her Neyse Konuyu Dağıtmak İstemem Ama Çok Güzel Hepside. Kıyafetindeki Yaprakların Rengi Biraz Daha Canlı Olsa Daha Güzel Olurdu Sanırım.

Teşekkürler. Dijital painting diye arattırabilirsin. Gerek sıfırdan çizimler, gerekse boyama üzerine bir çok örnek bulman mümkün.