Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Görüntülü Türkçe edius dersi 5. bölüm export (versiyon 6.1- diğer versiyonlarla uyumludur)

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
hocam valla kusura kalma böyle garip bir şeyle seni oyalamak istemezdim ama ....
anlayışın için saol birde ben bütün dersleri yeniden indirip tekrar deneyeceğim ve burarda benim pcyi yeniden elden geçiriyorum rem taktım 6 gb ayrıca 8 çekirdek oldu ama benide baya masrafa soktu (toplam masrafı sadece kas 900 tl)allahtan iş buldumda para sıkıntımı gidermek üzreyim malum ev geçindirmek zor ama çocuğumuda bir şekilde doyurmalıyım ondan bütün bunların arasında daha iyi bir hayat için extradan bu işi yapmak için uğraşıyorum neyse başını ağrıtmayayım tekrar anlayışın ve yardımların için çok teşekkürler iyi geceler.....

sen bu linkten indir bakalım bu yüklediğimde rar yok.

pederx

🏅Acemi Tasarımcı🏅
saol hacam şimdi indiriyorum bakalım inşallah olur...

pederx

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hocam teşekkürler oldu şimdi rahatladım ses falan problem değil valla nasıl rahatladım anlatamam şimdi 2 ve 3 kaldı rica etsem onlarıda aynı şekilde yükleye bilirmisin çok makbule geçer valla şimdiden zahmet verdiğim için kusura bakma ve emeğin için teşekkürler....

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
ellerin dert görmesin valla süper ders tam takıldığım konu codek falan kafamı bayağı kurcalıyordu şimdi aşıcam galiba sorunu çok teşekkürler saol....:wink:

inşallah takıldığın konular hakkında çözüm bulmana yardımcı olacağın bilgileri bulursun dosum,
kolay gelsin..

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
hocam merhaba, bir klipte görüntüyü titretmek istiyorum nasıl yapabilirim? örnek olrak :

https://www.youtube.com/watch?v=eQwxh68kKYc

39.sn deki gibi, yani sanki başka bir sey girecekmiş gibi yapmak istiyorum.

birebir aynısı edius'un içinegömülü efecktl paletinde yok, tahminimce bu after efeckt ile yapılmış, ama edius'un da after efeckt plug-in seti var onda bu efeckt olabilir birde new blue efeckt paketi var o pakette motion blend seçeneğinin içinde buna benzer birkaç seçenek mevcut.

kolay gelsin...

umudd

🌱Yeni Üye🌱
teşekkürler bilgiler için. uğraşacam yapmaya. bir de mesela youtube dan indirdiğim bir videoyu edius 5 e atmaya çalışınca kabul etmiyor, videoyu mecburen önce başka bir programda avi ye dönüştürmek zorunda kalıyorum. videonun görüntü kalitesi iyice bozuluyor sonra. nedir sebebi? her video formatı desteklemiyor mu edius?

teşekkürler

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
teşekkürler bilgiler için. uğraşacam yapmaya. bir de mesela youtube dan indirdiğim bir videoyu edius 5 e atmaya çalışınca kabul etmiyor, videoyu mecburen önce başka bir programda avi ye dönüştürmek zorunda kalıyorum. videonun görüntü kalitesi iyice bozuluyor sonra. nedir sebebi? her video formatı desteklemiyor mu edius?

teşekkürler

aslında birçok formatı desteklediğinden dolayı ödül almış bir program olmasına rağmen flash videolarda bunu yapması can sıkıyor :))

ama zaten senin indirdiğin videolarda tahminimce çok kaliteli değil çözünürlük olarak.

kor99

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok teşekkürler hocam. bu videolar benim çok işime yarayacak.

umudd

🌱Yeni Üye🌱
tekrar merhaba, şimdi bir video yapmaya calısıyorum ama videonun kendi sesi ve ayrıca eklyeceğim müzik girişlerini ayarlayamıyroum.

mesela resimdeki gibi 1. kısımda videonun kendi sesini oradaki konusmaları, 2 kısımdan itibaren ise videonun sesini kısıp sadece müziğin calmasını istiyroum nasıl yapabilirim acaba?
şimdiden teşekkürler

9704.bmp

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
tekrar merhaba, şimdi bir video yapmaya calısıyorum ama videonun kendi sesi ve ayrıca eklyeceğim müzik girişlerini ayarlayamıyroum.

mesela resimdeki gibi 1. kısımda videonun kendi sesini oradaki konusmaları, 2 kısımdan itibaren ise videonun sesini kısıp sadece müziğin calmasını istiyroum nasıl yapabilirim acaba?
şimdiden teşekkürler

9704.bmp

ben sana kısa bir video hazırlayayım istersen yazarak anlatmak zor olur.

umudd

🌱Yeni Üye🌱
çok işime yarar doğrusu. şimdiden teşekkürler emeğin için...

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
çok işime yarar doğrusu. şimdiden teşekkürler emeğin için...

dostum dersi hazırladım ama çok feci bir virüs var bilgisayarımda, yaptığım dersin sesini ve mouse oku görünmüyor, en kısa zamanda format atıp dersi hazırlayacağım,