Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Görüntülü Türkçe edius dersi 5. bölüm export (versiyon 6.1- diğer versiyonlarla uyumludur)

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆

memodemo32

🌱Yeni Üye🌱
Hocam Merhabalar Ben Edius 6'ı yeni kullanmaya başladım. Yeni başladığım için ders anlatımlarında arama yaptım.sizi buldum. Öncelikle böyle güzel bi işe imza atıp biz amatörlere yardımcı olduğunuz için teşekkürederim. Ben paylaştığınız 1,2,3,4 serilerini hepsini bi arada bulamıyorum bunun için ne yapmalıyım ? İlginiz için şimdiden teşekkürler... Kolay Gelsin...

Dağrüzgarı

🏅Acemi Tasarımcı🏅
selam kardeş elindeki dosyaları tekrar paylaşabilirmisin benim elimde vardı ne olduysa acılmıyor. Tekrar lazım oldu.

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
Hocam Merhabalar Ben Edius 6'ı yeni kullanmaya başladım. Yeni başladığım için ders anlatımlarında arama yaptım.sizi buldum. Öncelikle böyle güzel bi işe imza atıp biz amatörlere yardımcı olduğunuz için teşekkürederim. Ben paylaştığınız 1,2,3,4 serilerini hepsini bi arada bulamıyorum bunun için ne yapmalıyım ? İlginiz için şimdiden teşekkürler... Kolay Gelsin...

hepsini bir arada bulamazsın çünkü ayrı ayrı link verdim hepsine, o linklerden indirirsen tüm derslere ulaşmış olacaksın

kolay gelsin...

kagan.1299

🌱Yeni Üye🌱
kardeşim ben midyattan ozan sana mahçubum kartım bloke olunca rehber gitti arayamadım
yeni dersler eklemişsin bana çok lazım tem portaldan yollarsan çok sevinirim

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
kardeşim ben midyattan ozan sana mahçubum kartım bloke olunca rehber gitti arayamadım
yeni dersler eklemişsin bana çok lazım tem portaldan yollarsan çok sevinirim

ozan ben şu an annemin rahatsızlığı dolayısıyla şehir dışındayım hafta içi salı günü bizim büroyu arayabilirsen bana hatırlatıver dahili 72-25

cetinmehmet

🌱Yeni Üye🌱
Selamlar. Ben bu dersi indiremedim. Hotfile den silinmiş. 5 .dersi indiremedim. Yardımcı olurmusunuz.

yvztksk

🌱Yeni Üye🌱
poyrazhan55 çok teşekkürler sağol.ben yeni kullanmaya başladım EDİUS programını sayende her geçen gün daha da ilerletiyorum.yeni başlayan birisi a-olarak bir tavsiyen varsa dinlemek isterim?

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
poyrazhan55 çok teşekkürler sağol.ben yeni kullanmaya başladım EDİUS programını sayende her geçen gün daha da ilerletiyorum.yeni başlayan birisi a-olarak bir tavsiyen varsa dinlemek isterim?

tavsiyem sadece severek yapmanız ve biraz hayal gücünüzü geniş tutmanız gerisi zaten parmaklarınıza kalmış

betelgeuse

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba son paylaştıgınız linkte sadece 5. ders var acaba 1-4 . derslerın lınklerınıde paylaşabılırmısınız?

betelgeuse

🌱Yeni Üye🌱
hepsine baktım 1 tek edıus 5. bölüm linki saglam dıgerlernde ya ındırme sıkıntısı var yada file not found diyor . hepsını set oluşturup tek lınkte vermenız mumkun degılmıdır acaba ?

otopsi_68

🌱Yeni Üye🌱
poyrazhan55 kardeş öncelikle verdiğin emek için çok sağıl Allah razı olsun çok faydalı olduğunu bilmeni istiyorum. Görüntülü Türkçe edius dersi 5. bölüm export bu link ölmüş yeniden yükleme imkanı olursa çok sevinirim. bide bunun haricinde eklediğin yeni anlatım varmı. kolay gelsin.