Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

ıllustrator deki çizimi freehandmx nasıl atabilirim

merihdml

🌱Yeni Üye🌱
freehand mx de çizim yapıyorum ılustrator belgesi olan bi dosyayı mxde açamıyorum;ılustaratorde açığımda da formatını değiştirsemde mx de görmüyorum..yardımm nolurr:angel:

Benzer konular

graphblues

♾️Grafik Gurusu♾️
freehandde çalışmaları yapıp export tıkla hemen altında illustartor sürümleri herhangi (en sürüm daha iyi) seçin kaydedip illator dosyayı açabilirsin

birde illastor dosya da farklı kaydet tıklayıp seçenek ıllustartor 8 aşağında kaydet freehandde açabilirsin kolay gelsin

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
anladığım kadarıyla illustrator'de çizip yapıp mx'de açamıyorsun.
illustrator eps kaydet mx açar olmadı ben genelde kopyala yapıştır yöntemiyle yapıyorum ya da pdf kaydet hepsini açar. ama mx'de yaptığınız çalışmayı illustrator anca mx export'tan ai kaydedip açabilirsiniz. kolay gelsin

graphblues

♾️Grafik Gurusu♾️
evet ama ai dosya farklı kaydet sürüm düşüp mx bile açabiliyor bende denedim oldu bilgi yanlış olmasın kolay gelsin

Grafink

Clone Trooper
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.grafink.org
çizdiğin vekötrün bulunduğu belgeyi, ai9 ve daha altı bir formatta kaydettiğiniz sürece, ister corel ister fh ister illustrator'da istediğiniz gibi açabilirsiniz.

H.Design

🏅Acemi Tasarımcı🏅
illustrator de yaptığın çalışmayı kopyala yapıştırla freehand e atabilirsin.

Freehand de yaptığın çalışmayı illustrator de açmak için de freehand belgesi illustrator ün kısayoluna sürüklemen yada File/Place den freehand belgeni çağırman gerikiyor.

Nazy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.maxicep.com
Ctrl X biraz bekle Ctrl V
mac kullanıyosan Ctrl yerine Elma:)

Menekse12

🌱Yeni Üye🌱
freehand de açtığın sayfana o çalışmanı sürükle ve altta ki seçenklerden keyline'ye ayarlarsan onu görürsün.

kasapcarlos

🌟Usta Tasarımcı🌟
Mx- Illustrator

anladığım kadarıyla illustrator'de çizip yapıp mx'de açamıyorsun.
illustrator eps kaydet mx açar olmadı ben genelde kopyala yapıştır yöntemiyle yapıyorum ya da pdf kaydet hepsini açar. ama mx'de yaptığınız çalışmayı illustrator anca mx export'tan ai kaydedip açabilirsiniz. kolay gelsin

Mx de yaptığın çalışmayı direk open komutu ile Illustratorde açabilirsin.