Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

ıllustrator ölçülerde sorun

omerfarukbalci

🌱Yeni Üye🌱
Ekran görüntüsünde de olduğu gibi ölçülerle ilgili garip bir sıkıntım var. Çözemedim, işin içinden çıkamadım. Daha önce böyle bir şey ile karşılaşmış arkadaşlar yardımcı olabilirler mi?

https://prnt.sc/cjp9gf

Benzer konular

Gioloji

🌱Yeni Üye🌱
Ölçülerde sorun dediğin x-y koordinatlarını diyorsan problem yok, normali o zaten. Ps'in tersine ai'da o koordinatlar çalışma alanına göre konumlandırılıyor, yani görselin ölçüleri değil onlar.

omerfarukbalci

🌱Yeni Üye🌱
Ölçülerde sorun dediğin x-y koordinatlarını diyorsan problem yok, normali o zaten. Ps'in tersine ai'da o koordinatlar çalışma alanına göre konumlandırılıyor, yani görselin ölçüleri değil onlar.

yo yo yanlış anlaşıldım galiba x ve yler ile problemim yok weight height onlarla problemim var onları ayarlayamıyorum.

siLencieux

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ayarlayamıyorum derken ayrı ayrı ölçü veremiyorsan ortadaki zincir simgesine bas basılı kalmış orantılı ölçü veriyor şuanda

Kemal AKSEKİOĞLU

♾️Grafik Gurusu♾️
sanırım sn siLencieuk'un yazdığı gibi zincir aktif kalmış enine verdiğin ölçü orantılı olarak boyunu da etkiliyor zincire tıklayıp pasifleştirmelisiniz başka bir sıkıntı varsa ayrıntılı yazmalısnız

Son düzenleme: