Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İnşaat firması logo & kartvizit

igkorkut

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Logo kullanımda, kartvizit sadece tasarım yorumlarınızın değerli olduğunu bildğim için buraya koyuyorum şimdiden teşekkürler.. Hızlı yüklenmesi için formatlarını JPEG yapıp yüklüyorum..:angel:

2122.jpg

2191.jpg

Benzer konular

ozkanozel16

🏆Pro Tasarımcı🏆
farklı bir mantelite, elinize sağlık...

seventh

🏆Pro Tasarımcı🏆
hoş bir çalışma ellerinize sağlık
yalnız telefon numarası, adres olan kısmı çok kenara yerleştirmişsiniz biraz daha rahatlatmanız gerekiyor ayrıca 'İbrahim Giray KORKUT' yazısının arkasındaki logoyu özellikle mi öyle yerleştirdiniz bilmiyorum ama öyleyse affedin yana düşüyormuş izlenimi veriyor dik olarak yerleştirseniz ve biraz daha görünürlülüğünü kaybetseniz nasıl durur diye de düşünmüyor değilim ayrıca kartvizitinizin arkasındaki logonun ve 'en iyisi için varız' yazısının biraz aşağıya doğru hareket etmesine de ihtiyaç var gibi
emeğinize sağlık

igkorkut

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hoş bir çalışma ellerinize sağlık
yalnız telefon numarası, adres olan kısmı çok kenara yerleştirmişsiniz biraz daha rahatlatmanız gerekiyor ayrıca 'İbrahim Giray KORKUT' yazısının arkasındaki logoyu özellikle mi öyle yerleştirdiniz bilmiyorum ama öyleyse affedin yana düşüyormuş izlenimi veriyor dik olarak yerleştirseniz ve biraz daha görünürlülüğünü kaybetseniz nasıl durur diye de düşünmüyor değilim ayrıca kartvizitinizin arkasındaki logonun ve 'en iyisi için varız' yazısının biraz aşağıya doğru hareket etmesine de ihtiyaç var gibi
emeğinize sağlık

Teşekkürler söylediklerinizi uyguladıktan sonra kartviziti bu konu altında paylaşırım

igkorkut

🏅Acemi Tasarımcı🏅
seventh arkadaşımın uyarılarını dikkate alarak kartviziti yeniden düzenledim ve daha iyi olduğunu gördüm teşekkür ederim. Logomunda fontunu değiştirdim biraz umarım beğenirsiniz...

9449.jpg

9bb0ef2c.jpg

seventh

🏆Pro Tasarımcı🏆
seventh arkadaşımın uyarılarını dikkate alarak kartviziti yeniden düzenledim ve daha iyi olduğunu gördüm teşekkür ederim. Logomunda fontunu değiştirdim biraz umarım beğenirsiniz...

9449.jpg

9bb0ef2c.jpg

dikkate aldığınız için çok teşekkür ederim umarım gerçekten içinize sinmiştir
ellerinize sağlık

fade

🌱Yeni Üye🌱
Bir inşaat firması söz konusu olduğu için logonun yuvarlak hatlı olması olmamış. Keskin hatlı bir logo olması şart. Kullanılan font tolare edilebilir bir font fakat sağında ve solundaki çizgiler abes olmuş. Ayrıca bu mevcut logo kalabalık duruyor. Daha sadece düşünmek gerekir diye düşünüyorum. 2 tane yerine 1 tane K harfi düşülürse ve bu harf küçük harf olursa bina esprisi daha hoş durabilir. (Logoyu siz mi yaptınız bilmiyorum.) Bir de kartvizit çalışmalarınızda kesim payı bırakmak zorundasınız. 2. gönderdiğiniz halinde bile kesim payı gözetilmemiş sanırım. Kartvizit tasarımlarında kesim payını gözetmek zorundasınız.

Hasan ÇELİK

🏆Pro Tasarımcı🏆
Kartvizitinde sıkıntılar var arkadaşım, 1. olarak kesim paylarına her zaman için dikkat et 5mm her taraftan bırak (metin kısmı için geçerlidir) 2. olarak logoya sözüm yok bana göre olmamış bir logo, düşünce güzel belki ama uygulama hatalı. 3. olarak kartvizitin renkleri, logo yeşil ağırlıklı olduğu için sen ön yüzde ve arka yüzde backroundta yeşil kullanamassın boğar ki boğmuşta zaten bunu gözden kaçırmamalısın.. Sana tavsiyem https://kuler.adobe.com/ buraya bir bakman renk seçiminde sana çok yardımcı olur..

(: sema :)

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bir inşaat firması söz konusu olduğu için logonun yuvarlak hatlı olması olmamış. Keskin hatlı bir logo olması şart. Kullanılan font tolare edilebilir bir font fakat sağında ve solundaki çizgiler abes olmuş. Ayrıca bu mevcut logo kalabalık duruyor. Daha sadece düşünmek gerekir diye düşünüyorum. 2 tane yerine 1 tane k harfi düşülürse ve bu harf küçük harf olursa bina esprisi daha hoş durabilir. (logoyu siz mi yaptınız bilmiyorum.) bir de kartvizit çalışmalarınızda kesim payı bırakmak zorundasınız. 2. Gönderdiğiniz halinde bile kesim payı gözetilmemiş sanırım. Kartvizit tasarımlarında kesim payını gözetmek zorundasınız.

aynı fikirdeyim logo çok kalabalık durmuş.

AlperAkbiyik1

🏅Acemi Tasarımcı🏅
logo gerçekten hoş olmuş :D ama şöyle bişe düşündüm "K" harfindeki o kareler bencere sanırım onlara da "K" harfine verdiğin açıyı verirsen daha gerçekçi durabilir ;)