Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Tam Kurumsal Kimlik Çalışmam misaş A.Ş.

grafikerburcu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
emeğinize sağlık çok güsel... ama bişi dicem..holdınge göre mis (logo) sanki basit kalmıs.. m basitleştirmiş gibi .ama inan yinede çok güzel.. sade düz bi karekter daha hoş olurdu sanki...düşüncem benim sadece..kolay gelsin

scarlett25

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Ya çok uğraşmışsınız emeğinize sağlık ama çalışmlarda problemler var. Örneğin fatura yazısı adreslerin neredeyse üstüne gelmiş ve faturayı açık kesmek istediklerinde üstte kaşeyi basacak alan yok. Antetli kağıtta adresler çok büyük geldi bana. Tahsilat makbuzunda ebat ufak ama üstündeki yazılar 12 punto çok büyük görünüyorlar ve yazı karakteri için arial demişsiniz ama Sayın .....'dan tahsil edilmiştir vs. yazan kısmın fontu arial değil. Yada ben yanılıyorum. Diplomat zarfta matbaanın basması için makas payı yok ama belki özel basılıp kesilip yapılabilir. İşin tam şeklini bilemiyorum. Çalışmaların tamamını çok ayrıntılı incelemedim ama genelinde biraz daha ufak puntolar kullansaydınız daha iyi olurdu gibi geliyor. Ama kurumsal kimlik hazırlama çok uğraşı ister milim milim yaz ıvır zıvır. Emek vermiş olduğunuz belli. İyi çalışmalar

Son düzenleme:

ttuba

🌱Yeni Üye🌱
Tebrikler sıkı bir çalışma olmuş....

Esoalp

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Filigran kullandığın yerlerde MIS dye okunuyor kırmızı olan "i"nin noktasınıda lacivertin tramı olarak koymayı unutmuşsun. Umarım basılmamıştır.

guvenmx

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.sukrucerci.com
çalışmalarına göz attım güzel yönlerini sevdim işin titizlik kısmı her grafik tasarımcı yada grafiker için önem taşır. burdada belirtmişsin bir yandan iyi ama görsel olarak rahatsızlık veriyor.

işin kendisini alan üzerinde tek göremek istenir. müşteriyede sunarken ya digital ortamda yada örnek çıkışlarla sunulur. bizide bir müşteri gözüryle görmek gerekir. işin matematik kısmını bu işle uğraşan bir çok kişi bilir bilmeside gerekir.

çalışmaların güzel ben sevdim ama grafik tasarımın verdiği doğrultular içermekte... tabi müşteri ne istemiş bilemem ama biraz daha uçman gerektiğini hissediyorum. böylelikler A,B,C firmasından farkımız olacaktır. umarım sıkmamışımdır. çalışmalarını sede olarak görmek isterdim. göz yoruluyor matematiksel kısımlarla.

başarılar bol grafik tasarımlı günler.

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
emeğine sağlık sade abartısız ve göze hoş geliyor başarılar

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
ellerinize sağlık... benim sadece antetli kağıt dikkatimi çekti. diğerleriyle değil belki ama zarfla tıpatıp benzemesini kural edindim ben bunlara bakarken. bir an öyle olmalı hissine kapıldım. ama değil. tabii bunu bir eksi olarak ifade etmedim. oluşan beklentiyi dile getirdim. buna iş denir yapılmış yani.

burhandmr

🌟Usta Tasarımcı🌟
çok emek var ama,

sunum olarak denecek tek bir kelime bile yok, islere söyle üstün körü bakinca bir iki bana göre olumsuz sey gördüm umarim darilmassin.

- antetlide adresler çok büyük olmus bence
- zarflar özel basilacak sanirsan standart bir zarfa bu tasarimi basmanin imkani yok, makas payi kalmamis tabi özel basilacaksa ona diyecek biseyim yok
- kartvizitte isim 14 punto biraz buyuk degilmi
- faturada adresler bence yine çok büyük, fatura yazisi firma bilgilerinin icine girmis
- bence adreslerde kullanman gereken puntoya tahsilatta yakalamissin bunun sebebi tahsilat makbuzunun çok küçük olmasından mi kaynaklaniyor

birde genel olarak basili evraklarda logo gereginden büyük kullanilmis, biraz daha küçük kullanarak daha güzel bi görünüm elde edilebilir diye düşünüyorum, eline saglik

dhan

🌱Yeni Üye🌱
Ellerine ve emeğine sağlık çok hoş olmuş çalışmaların

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
gerçekten çok güzel ve çok detaylı bir çalışma tebrik ediyorum hemde bilgilendirici bir çalışma yeni grafiker adaylarına çokk yararlı bir örnek çalışma tebrik ediyorum foruma yararlı bir çalışma ellerine ve emegine saglık arkadaşımm

grfkr42

🌟Usta Tasarımcı🌟
üstad ellerine sağlık sanırım kurumsal kalemlerin büyük bir kısmını bitirmişsin bencede bir kurumsal sunum böyle yapılmalı ki değerimiz artsın

reversion

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bu kadar titiz çalışanı ilk kez görüyorum
İyi sabır varmış helal olsun
eline sağlık:)

emirada

🌱Yeni Üye🌱
Hoş olmuş arkadaşım. Bütüncül bakıldığında 'emek' kendisini hissettiriyor. Çalışmalarında başarılar diliyorum...

uçurtma avcısı

🌱Yeni Üye🌱
bende begendim çizgi yakalanmıs zaten her calısma ıcın devamı gelir rahat edersin artık..

osmandincer

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.osmandincer.net
İlk kez gördüğüm bu kapsamdaki kurumsal kimlik çalışmasına söylenebilecek söz yok diyorum. Ellerinize sağlık.

basbil

🌱Yeni Üye🌱
takdir takdir takdir 10 numara