Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Tam Kurumsal Kimlik Çalışmam misaş A.Ş.

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Beğenmek ne kelime; ağzım 5 karış açık baktım kaldım
Bu nasıl bir özen bu nasıl bir ayrıntı...
Harikasınız...
Keşke herkes sizin gibi olsa
Ellerinize kollarınıza sağlık
:artipuan:
Umarım hakettiğinizi bulursunuz...
Saygılar
SEvgiler

yavruch

🏅Acemi Tasarımcı🏅
cok guzel ve duzenli bir calisma, tebrik ederim.

TC3D Graphic Design

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
t.me
Çalışmanızı burada paylaştığınız için teşekkür ediyorum.
Bana esin kaynağı oldunuz,
Kurumsal Kimlik Çalışmanızı şablon olarak kullanıcam :) +1

ata06

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşım gerçekten verilen emeğin karşılığında ortaya çıkan güzel ve başarılı bir iş diyorum. Emeğine sağlık

noyfa

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ellerin dert görmesin...
çalışmalarının cdr formatını ekleyebilirmisin sadece şablonları...

mimaş a.ş. ve calıştıgın firma senin degerini biliyordur inşallah..
çalışmalarında başarılar.

Selimsel

🏆Pro Tasarımcı🏆
Ellerınıze saglık.. Sağlık Olsun.. Logonun ıcınde Lacivert olmasına karşın sız genelde bordo uzerınden gıtmıssınız. bence lacıvertı kullansanız daha ıyı olurdu.

dombalak

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.kartvizitdunyasi.com
kurumsal sunum dosyası hazırlamışsınız sabrınız ve emeğiniz var ona bir şey diyemem

ama tasarım açısından bir artısı bu çalışmaların bence biraz vasat kalmış sanki şablondan çalışılmış gibi. kendinizden pek bir şey katmamışsınız yada çok az katmışsınız. belliki firmada bunu görüp o yüzden tasarımları onaylamamış.

çoğu arkadaş süper, 10 numara vay be tarzında yorumlar yapmış. sanırım hiç kurumsal sunum hazırlamadıkları için bu kadar şaşırıyorlar.

bir tasarımcının kurumsal işlerde çalışma prensibi bu şekilde olmalı, normalide budur.

raiff

🌟Usta Tasarımcı🌟
kurumsal sunum dosyası hazırlamışsınız sabrınız ve emeğiniz var ona bir şey diyemem

ama tasarım açısından bir artısı bu çalışmaların bence biraz vasat kalmış sanki şablondan çalışılmış gibi. kendinizden pek bir şey katmamışsınız yada çok az katmışsınız. belliki firmada bunu görüp o yüzden tasarımları onaylamamış.

çoğu arkadaş süper, 10 numara vay be tarzında yorumlar yapmış. sanırım hiç kurumsal sunum hazırlamadıkları için bu kadar şaşırıyorlar.

bir tasarımcının kurumsal işlerde çalışma prensibi bu şekilde olmalı, normalide budur.

Sana katılıyorum.

Çoğu yorumları okudum genel itibari ile herkes çok beğenmiş,
Ben birazcık muhalefet olmak istiyorum, Çalışmanın ayrıntılı olması güzel ama herşeyin cm,mm vs ile gösterilmesi kuru kalabalıktan başka birşey değil. Cm lerden tasarımların genel halini göremiyor ve değerlendiremiyorum. Eğer ki böyle bir çalışma yapacaksan belirli ölçüleri farklı bir sunum yaparak gösterirsin. Çalışmana kötü demiyorumi uğraşlarınada saygı duyuyorum ama kuurmsal kimlik sunumu yapacaksan birazdaha basite indirge.

bcc21

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok güzel bir çalışma.
yalnız cepli dosya bana göre olmamış fligramlarda kırım gibi düşünelim mesela biri üstte biri allta beence aynı hizada olursa çok iyi olur.
diğer herşey mükemmel.

alperenaybuke

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
valla tek kelimeyle muhteşem aynı zamanda tam kurumsal kimlik çalışması olmuş.
Eminim zor olmuştur bu kadar çok şeyle uğraşmak. Ama logo biraz basit olmuş sanki, yoksa uğraştığımız işler hani kartvizittir el ilanıdır şudur budur biraz kurumsal çalışmalar olmadığı için mi öyle geldi acaba :D

dt

🌟Usta Tasarımcı🌟
uygulama ve çalışma açısından gayet profesyonelce olmuş ama logo için aynı şeyi düşünmüyorum. amatör ve basit görünüyor bence.

esraerrant

🌱Yeni Üye🌱
yaptıqınız çalışmalar qerçekten qöze hoş qelir , qüzel olmuş :angel:

Jony J.

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Gerçekten başarılı bir çalışma ve harika bir sunum. Ciddiye alınmış 'iş'ler görmeyeli uzun bir zaman dilimi olmuştu.

have

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.avantajhosting.com
çalışmaların guzel fakat bır kurumsal firmaya gore biraz yumuşak kaçmış bu logo sankı bır fastfood tarzı bırseyı yansıtıyor. kurumsal çalışırken daha artıstık calısmanı tavsıye ederm :)