Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
çok güzel bi organizasyondu emeği geçen arkadaşlarıma teşekkür ederim

Büyük konuşmayım ancak bir problem veya yoğunluk olmazsa 4 ncü toplantıda aranızda olacağım...

Tebrik ederim güzel bir organizasyon olmuş...

vayy gökhan bey siz teşrif edin yeterki şeref duyarıs :D

Mustafa KÜÇÜK

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.mustafakucuk.org
Organizasyonda emeği geçen herkesi kutlarım, eğlenceniz ve neşeniz fotoğraflardan fışkırdı buralara kadar geldi :)

Hatice ÇAVDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
Fotoğraflardan anlaşılan oki çok eğlenmişsiniz, daha nice nice böyle güzel toplantılar olucaktır eminim. Emeği geçenlerin eline sağlık...

levograf

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar Tebdil-i mekan'dan:), Konya'dan, İstanbul'dan ve Antalya'dan Türkiye'nin dört bir yanından yankıları oldu bu toplantının 4. ÇOK YAKIN gibi geliyor bana; ne dersiniz... (bu arada grafiker olmayanlar bile bizide götürsene bir dahaki sefere diyorlar. Yakında fun club kurarız herhalde) yandan katılımcı alabilmek için :D

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
fotoğraflardanda anlaşıldığı gibi çok eğlenceli bir buluşma olmuş.Emeği geçen herkese teşekkürler...daha nice güzel ve kalabalık toplantılara...

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
Konular tartışılmış,resimler çekilmiş nerde sonuçları :rofl:
kıskandırmaktan başka alt bilgi yok mu arkadaşlar:tongueout:
şaka bir yana gayet kalabalık ve eğlenceli toplantı olmuş.
4'üncü toplantıya benide yazabilirsiniz ne olur olmaz :angel:

Not:Yönetim uyuma Diğer üyelerine sahip çık :D

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Mercano hayırdır kıskançlık dumanların baya bir tütmeye başladı :p
Sonuçlarımızda var hiç merak etme yakında gelir onlarda :)

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Ben sonuç olarak ne olacağı merakı içindeyim..Konularımızdan biride Cdr ve Ai kullananlar arasındaki husumeti maçla çözelim teklifiydi..Yenen takımın üstünlüğünü kabul edilecek ve muhtemelen Cdr kullananların hezimetiyle sonuçlanacaktı..Ses çıkmadı..:p

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
:D:D:D ses çıktıda fazla üzerinde durulmadı. Olmaz böyle haksızlık biz bayanlar alkış tutucaz yenen takıma göre kabullenicez yok öle :)
Nerde kadın erkek eşitliği şimdi :D:D

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Valla baklavasına oynarsak sizde maç sonuna kadar baklavayı korumakla görevli olursunuz ..Olmamı?:p..

gulsah_grafik

🌟Usta Tasarımcı🌟
Valla baklavasına oynarsak sizde maç sonuna kadar baklavayı korumakla görevli olursunuz ..Olmamı?:p..

olmaz efendim bu soğukta baklava içinmi beklicez orda :tongueout: ben hediyeyi çok sevdim bu defa makyaj seti falan verirsiniz bize olmamı:rofl::iloveyou:

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Tamam ondan sonraki buluşmada çeyiz seti filan olur..Evi tamamlarız

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
olmaz efendim bu soğukta baklava içinmi beklicez orda :tongueout: ben hediyeyi çok sevdim bu defa makyaj seti falan verirsiniz bize olmamı:rofl::iloveyou:

hobaa iyi fikir :D arkandayım gülşah heheh çeyis setide makbul olabilr ama dimi :D:D alemsiniz yav ne diyim bu arada diğer fotolar nerde ali emre'nin yada erdem'in çektiği fotolarda olcaktı koyun onlarıda merak ediyoruz ben tek başıma bi poz vermiştim onuda görmek istiyorum nolur nolur:emo1::iloveyou:

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Valla sansür yedi sanırım diyorlar..Zaten countryle Engin çaktırmadan montlarının cebinden kamışla bişiler içiyorlardı..sanırım onlar yakalandı..

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
Valla sansür yedi sanırım diyorlar..Zaten countryle Engin çaktırmadan montlarının cebinden kamışla bişiler içiyorlardı..sanırım onlar yakalandı..

sansürlü durum yarattılar demek vaayy e abi benim yanımda oturuyolardı ben görmedim :D demek aramısda sıkı magazinciler var onlarıda çektiler ha :D:D ama benim masumcana verdiim bi poz verdi yav valla çekilmeden önce kola dışında bişi içmedim :D

Ali Emre

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
gncart.com
içim gitti içimmm :rolleyes:
süper bir organizasyonu kaçırmışım. ben şimdi kafamı duvarlara vurmaz mıyım...

arananadam, levograf ve wooper süper bir organizasyona imzanızı atmışsınız.
izmire de bu yakışırdı zaten. ilk buluşmadan arkadaşlarımı orada görüyorum.
Ufuk Dural, Fatoş Keskin, Sonay, Ali Emre, majestik, arananadam, countryman ahh ahh.

anket sonuçlarını da çok merak ettim.

Hande Abla 4. toplantıda seni de görmek isteriz bizlerde seni aradık ogün...:angel:

Büyük konuşmayım ancak bir problem veya yoğunluk olmazsa 4 ncü toplantıda aranızda olacağım...

Tebrik ederim güzel bir organizasyon olmuş...

Gökhan Abi seni de aramızda görmekten mutluluk duyarım tanışmayı çok isterim seninle...Görüşmek dileğiyle...:angel:

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

tabi tabi kızıştırın ortamı. bitki çaylarıyla idare etmek zorunda kalırsınız benden söylemesi.:D
majestic zaten bizimde çektiğimiz çoğu fotoğraf yok :) kıskananlar çok oldu ondan bu kadarla yetiniyoruz :)

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
ee fotolar tamamda anketler ne alem de onuda öğrensek?

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
1.) Fotoları göremeyen veya tamamını indirmek isteyen isteyen arkadaşlar buyrun..
RapidShare: Easy Filehosting

2.) Fotolar eksik ama sansürden değil siteye gerektiği kadarını koyduk diğerleri aynı poz veya kötü çıkmış olanlar çok özeller ise sadece buluşmaya katılanlara ait ayrıca isteyiniz :)

3.) Anketlerden verileri oluşturmak hiçte kolay değil.. az sabır...

4.) IV. Toplantı için elbette kafamızda projeler var sizlerlede paylaşacağız bu seferki grafikerler.net tarihinde görülmemiş düzeyde ve kalitede olacak.. Volkan ve Gökhan Tekin'de katılacak =)

ufukdural

♾️Grafik Gurusu♾️
Güzel bir toplantıydı, sorunlarımızı paylaştığımız keyifli saatlerdi.
Katılımda bulunan arkadaşlarıma çok teşekkür ederim.
Bize ev sahipliği yapan; arananadam, lavograf ve wooper'a ayrıca teşekkür etmek isterim. Toplantı sırasında kalabalıktan ayakta kalmaları da ayrıca çok duygulandırdı beni.

içim gitti içimmm :rolleyes:
süper bir organizasyonu kaçırmışım. ben şimdi kafamı duvarlara vurmaz mıyım...

arananadam, levograf ve wooper süper bir organizasyona imzanızı atmışsınız.
izmire de bu yakışırdı zaten. ilk buluşmadan arkadaşlarımı orada görüyorum.
Ufuk Dural, Fatoş Keskin, Sonay, Ali Emre, majestik, arananadam, countryman ahh ahh.

anket sonuçlarını da çok merak ettim.

ve... Hande hanım senin eksikliğini çok hissettim. Bir daha ki toplantıda olmanı diliyorum.

Son düzenleme: