Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Paint

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bunun istanbul versiyonu yokmu :D
baya eylenceli geçmiş sanırım herkesi gülücükler saçıyor

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Evet oldukça eğlenceliydi özellikle birbirimize çok şey sağladık buna inanıyorum. Umarım bundan sonraki toplantılarınızda bu kadar aktif ve öğretici olur

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Arkadaşlar.. ne deseniz haklısınız.. "it ürür kervan yürür" demek gelmiyor değil içimden ama bizim amacımız itin üremesini durdurmak değil kervanı yürütmek yani o kervanda sadece önündekini uyarsan bir kişiyi bile yetecektir elbette zaman alacak ama herkez kendi kapısını süpürürse mahalle tertemiz olacaktır..

Özetle bırakın kabul edenler etsin.. zaten ömürleri az olacaktır.. ayrıca pazartesi günü de yayınlayacağımız bir kaç buluşma notu daha var onlarıda göz önüne alarak bu işte nasıl 1 ken 1000 olacağız ve diğer 5000'den nasılda farklı kalacağız hep beraber göreceğiz.. Sadece inanın..

25 te 1 olmak acaba okumadanmı yanıtladım veya dışarıdan bakıldığında sallıyor ya bu demek arasında bi durumda hissettim kendimi..Neyse Çıtayı yüksek tuttuğuma seviniyorum en azından..

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
25 te 1 olmak acaba okumadanmı yanıtladım veya dışarıdan bakıldığında sallıyor ya bu demek arasında bi durumda hissettim kendimi..Neyse Çıtayı yüksek tuttuğuma seviniyorum en azından..

Hayır öyle görecek arkadaşlar zaten bu işi bilmeyen arkadaşlar.. sen yapabildiklerini göz önüne almışsın.. bide mesleğimizi sanat olarak düşünüp diğer mesleklerden ayrı tutmuşsun buda çitanın yüksek olması gerektiği anlamına gelir.. ama olay 1-2 kişi ile bitmiyor...

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Yinede tasarımcı arkadaşlarımın işte olduğu gibi hayatlarınıda tasarlamada başarılı olmalarını isterim..Neyse bir dahaki buluşmaya konuşuruz artık..

sezgi-sirin

🌟Usta Tasarımcı🌟
Çok güzel ve eğlenceli bir toplantıya benziyor. İşallah bir dahaki toplantıya diyeceğim ama merkezde oturmamanın sancıları işte.

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
Birşeyler yapmalı evet Gülşah bu konuda hepbirlikte olduğumuz müddetçe sorunları aşacağız. Pazartesi günü arananadam'ında dediği gibi yeni konularımız olacak :D REKLAMLARDAN SONRA :d

Pazartesi Olmadı ama Salı oldu..

Arkadaşlar III. Buluşmada tüm arkadaşlarla konuşup fikir birliğine vardığımız konular.. İşsizlik ve dengesizlik üzerine grafikerlerin yapması gerekenler ap ayrı bir konu olduğu için farklı bi konuda açtık.. buyrun bakın...

https://www.grafikerler.net/grafikerlerin-is-konusundaki-genel-sorunlari-ve-cozumleri-t35761.html

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
Darısı istanbul'un başına.

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Hayırlısı olsun bakalım darısı bütün illerimize diyelim :)

levograf

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Biz bu işe imza attık İzmirliler olarak. Umarım örnek teşkil edecektir ve sorunlarınıza ortak çözümler bulabileceksinizdir arkadaşlar. Şimdiden başarılar

es*

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
gerktn çok güzel bir buluşma olmuş :) hepinizle tanışmak isterim :)

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

es*

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
inş. :) bende gelicem :):)

menes

🌱Yeni Üye🌱
:)

bende gelmek istiyorum.Ama İstanbulluları kabul ediyomusunuz:sweating:

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Gerçekten çok keyifli olduğu her halinden belli.
Ayrıca ben İstanbuldayım ve kendime grafiker demek haddime değil(bir süre sadece kendimi geliştirmek adına kursa gitmiştim) (ben autocad kullanıyorum ve teknik çizim alanında çalışıyorum) ama sitemizi çok seviyorum ve çok şey öğreniyorum.İnşallah 1-2 sene içinde güzel sanatları tekrar deneyeceğim.
Peki bende katılabilir miyim aranıza?Yani İstanbuldaki buluşmalara?
Yoksa sadece Grafikerleri mi kabul ediyorsunuz toplantılara?
Bunu gerçekten merak ediyorum
Sırf bu yüzden gruba üye olmadım
Bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim
Saygılar

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
toplantılarımız site içi üyelerimize dahildir. Sizde bu sitenin üyesi olduğunuza göre sizide aramızda görmekten keyif duyarız

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
İzmirli arkadaşlarıma sözüm vardı. Bende orada olacağım ;)