Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Edıus ile ilgili sorularınız

mazaratx

🌱Yeni Üye🌱
Kıymetli arkadaşlar, edius programını yeni yeni öğreniyorum.
Ediusta bir kurgu üzerinde çalışırken yanlışlıkla projemi sildim veya projemin yerine başka bir projeyi kaydettim sanırım..

projemi nasıl kurtarabileceğimle ilgili yardımcı olursanız sevinirim

halehujo

🌱Yeni Üye🌱
ediüs 6,01 system hatası

eduis 5 kullanıyordum 6.01 daki bazı özellikler hoşuma gitti yüklemek istedim ama error:#13001 system error (wid8 64x) hatası aldım hatanın cözümünü biliyorsanız lütfen yardımcı olunuz teşekkür ederim iyi günler

AYDINS

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba, edusta geri alma sayısını arttırmak hangi menüden yapılabilir, önceden ilk açıldığı zamana kadar geri alıyordu şimdi birkaç geri alma işleminden sonra geçersiz oluyor, yardımcı olursanız teşekkürler şimdiden...

Koray_Aykut

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar edius proje dosyalarını birleştirmek mümkün mü? veya bir projedeki veriyi nasıl diğerine aktarabilirim?

muratalbayli

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba ben edius 5 kullanıyorum çalışmamdan çıktı aldığım zaman. videonun üstünde zaman sayacı geliyor bazı arkadaşlarda bu sorunu yaşamış ama cevaplardan yerini bulamadım. Tam olarak nereden kaldıracağımı anlata bilir misiniz iyi çalışmalar.

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
export alacağın zaman time cod özelliğini kapat ya burada var yata setting ayarlarından export a gir orada da bu seçenek var diye hatırlıyorum

raikkonen22

🌱Yeni Üye🌱
video kanalı sayısı 2. Kanal sayısını 4'e yükseltmek istiyorum ama bir türlü bulamadım. yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

ottomonlion

🌱Yeni Üye🌱
Nesne Hareketlendirme ?

Arkadaşlar merhaba bir konu hakkında bilgi almak istiyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim.Öncelikle futbol antrenörüyüm Futbol müsabaklarında videolar alıp kesiyorum ve bunlarla alt yapıdaki öğrencilerimize eğitim verioruruz sorunum şu video üzerinde bulanan bir oyuncuya işaret koyup o işareti 4-5 saniye boyunca oyuncu ile hareketlendirmek istiyorum aşagıdaki resimdeki işaret koyabiliyorum fakat hareketlendiremiyorum daha önce power director ve edius kullandım ama pro degil amatörüm bunu nasıl yapabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkür ederim.

game of thrones

🌱Yeni Üye🌱
Edius 6'da vidonun üzerinden logo ve yazıları silmek

bugün 6 video temizlemem lazım. Edius 6'da vidonun üzerinden logo ve yazıları nasıl silebilirim arkadaşlar? teşekkür ederim şimdiden

game of thrones

🌱Yeni Üye🌱
Edius 6 'da videonun üzerindeki logo ve yazıları nasıl temizleyebilirim? bugün acilen 5-6 video temizlemem gerekiyor. Acil desteğinizi bekliyorum... teşekkür ederim şimdiden

Lecter

🌱Yeni Üye🌱
Edius 6 'da videonun üzerindeki logo ve yazıları nasıl temizleyebilirim? bugün acilen 5-6 video temizlemem gerekiyor. Acil desteğinizi bekliyorum... teşekkür ederim şimdiden

Logoları temizlemek için VIDEO FILTERS'ın içinde yer alan MASK özelliği kullanabilirsin. BLUR atarak kapanmış olur böylece.

krshr40

🌱Yeni Üye🌱
Hocamm gözünüzüseveyim w,ndows 8 için hangı edıusu kurmam gerekıyor.ve nerden blup kurabıırım.

AYDINS

🏅Acemi Tasarımcı🏅
twitter ve diğer sosyal ağlarda yayınlamak için edius çıktı ayarları nereden yapılır. Teşekkürler.