Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

kutbay

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar gecen bir kurgu programı yükledim ama şöyle bir ileti veriyordu
"you have 30 days left on your software"
bir kaç gün sonra onu silip başka bitane yükledim . bu seferde

you have 26 days left on your software

diyor bu sorundan nasıl kurtulabilirim
yardım edebileek olan var mı

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆

programın 30 günlük deneme sürümünü kullandığın ve kaç gün süren kaldığı hakkında bilgi veren bir ileti.

kutbay

🌱Yeni Üye🌱
Alıntı:
kutbay´isimli üyeden Alıntı

programın 30 günlük deneme sürümünü kullandığın ve kaç gün süren kaldığı hakkında bilgi veren bir ileti.

canım abicim onu biliyorum ama bu sorunu nasıl halledebilirim işte abicim onu bilmiyorum çünkü ben kursuna yazıldım ve sürekli kullanmayı düşünüyorum
sürekli hale nasıl getirebilirim :(

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
canım abicim onu biliyorum ama bu sorunu nasıl halledebilirim işte abicim onu bilmiyorum çünkü ben kursuna yazıldım ve sürekli kullanmayı düşünüyorum
sürekli hale nasıl getirebilirim :(

bunu buradan sana anlatamayız çünkü bu tarz crack paylaşımları yasak. bence sen kurs gördüğün yerdeki hocalara sor. bu arada neredeki kursa yazıldın

kutbay

🌱Yeni Üye🌱
bunu buradan sana anlatamayız çünkü bu tarz crack paylaşımları yasak. bence sen kurs gördüğün yerdeki hocalara sor. bu arada neredeki kursa yazıldın

abicim ankarada kursua yazıldım
hocamız ben şuan bilmiyorum sen bi netten araştır dedi
bende düştüm yollara böyle
bildiğiniz bi konuysa lütfen yardım ederseniz sevinirim

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆

dediğim gibi buradan crak paylaşımımız yasak. sana edius öğreten hocanın bunu bilmemesi imkansız bence biraz zorla sen hocanı

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑

Çünkü bu programlar lisanslı yazılımlardır. Bence program satıcısı ile iletişim kurarak lisans edinmeyi deneseniz daha etik olmaz mı?

kutbay

🌱Yeni Üye🌱
anlaşıldı burda kimse yardım etmiyor yada edemeyecek yinede teşekkür ederim tabi ki
birde sorunun iki dosyayı sistem32 ye falan kopyalamkla gecen bişey değil daha zor birseydi o yüzden halledemiyorum

AyAzZ

🌱Yeni Üye🌱
Edius programı indircem hangi sürümünü indirsem daha iyi olur tavsiyeniz var mı??

favci64

🌱Yeni Üye🌱
Selam arkadaşlar.Edius 5.5 kullanıyorum.Fakat mxf dosyalarımı bu programda açamıyorum.Ama programın mxf dosyalarını desteklediği söyleniyor.Ne yapmalıyım.mxf dosyalarını hangi kurgu programında montajlayabilirim.Veya mxf dosyalarımı kalitesini bozmadan başka bir formata nasıl dönüştürebilirim.Şimdiden teşekkürler.

ngenc34

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.ngproduksiyon.net
arkadaslar selamlar edius programlari ile ilgili finalcut olsun after efekt olsun her konuda sorularınızı photoshop olabilir sorabilirsiniz ediusla ilgili burada size yardımcı olabilir kolay gelsin sizlere...

ngenc34

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.ngproduksiyon.net
kardesim mxf dosyalarını ediusda açmak cok basit capture bölümünden p2 diye bir seçenek var ordan alabilirsin ses dosyalarını ayırmadan bütün olarak çekebilirsin yada tek tek atıp seslerinide tek tek seçeceksin captureden yapamazsan ama çok basit yapabilirsin sorun yapmaması lazım edius 4 bile alıyor yani sıkıntı yok mxf de

nornxx

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar herkese merhaba.Edius 5 kullanıyorum ve videonun kestiğim bir bölümünde trans kullandıktan sonra diğer kestiğim ikinci bölümde kullanamıyorum yardımcı olabilir misiniz?

Kultigin

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar. Edius 5 kullanıyorum, kameram HD kayıt aldığı için capture ve export ederken de HD proje açarak videoyu bilgisayarıma aktarıyorum. Ancak şöyle bir sorunla karşılaşıyorum, HDV (1080 ) kurgusunu yaptığım videoları avi olarak export ettiğim vakit başka bilgisayarlarda video açılmıyor. Hatta kendi bilgisayarımda da Edius'u kaldırdığım zaman codeclerim tam olduğu halde yine o videolar açılmıyor. Yardımcı olursanız sevinirim, şimdiden teşekkürler.

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
Merhabalar. Edius 5 kullanıyorum, kameram HD kayıt aldığı için capture ve export ederken de HD proje açarak videoyu bilgisayarıma aktarıyorum. Ancak şöyle bir sorunla karşılaşıyorum, HDV (1080 ) kurgusunu yaptığım videoları avi olarak export ettiğim vakit başka bilgisayarlarda video açılmıyor. Hatta kendi bilgisayarımda da Edius'u kaldırdığım zaman codeclerim tam olduğu halde yine o videolar açılmıyor. Yardımcı olursanız sevinirim, şimdiden teşekkürler.

export edeceğin diyalog penceresinin sol alt tarafında codec ile ilgili bir kutucuk var onu işaretliyormusun export etmeden önce

redrolix

🌱Yeni Üye🌱
S.a Arkadaşlar ...

Ediusde burdaki arkadaşlar sayesinde çok şey öğrendim ancak dün geceden beri bişey oldu programa ve resim attığımda failed to open file hatası alıyorum her resimde oluyor bu siteden resim bile çekip denedim sadece resimde yapıyor videoyu edius kabul ediyor ancak hiç bir resmi almıyor acil yardım
Alınan Hata
Failed to open file
[Could not open file.]

Kultigin

🌱Yeni Üye🌱
Poyrazhan Bey Codec setting bölümünü kastediyorsunuz sanırım. Evet o işaretli online(standart) seçeneği.