Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Nefiss-Çikolata Ambalaj Tasarımı / Dilara GENÇYILMAZ

Dilara GENÇYILMAZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dilaragencyilmaz.net
ikolata2.png

ikolata.png

Marka:Nefiss
Üretici Firma:Mars

Açıklama yazıları eklenicektir. Bi çeşit ön görünümdür.

• Beğen
Tepkiler: Nur

Benzer konular

Gökhan YILMAZ

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.sanatolsun.com
Dilaracım Renk Uyumları süper, Maltepe güzel sanatlar 3. sınıf öğrencisinede tam da bu tasarım yakışırdı zaten, genç yaşta MARS için tasarım yapmak herkeze kısmet olmaz, bunu başaran ancak DİLARA GENÇYILMAZ olurdu, hiç şaşırmadım, Akıl ve zeka dolu bir çalışma olmuş bence, son 25 dk monitöre bakıyorum, kafamı önce sağ sonra sola yatırıyorum, çalışmada anlatılmak istenen çok açık ama insanı önce düşündüren, espirinin ve estetiğin çalışması, dilara aylardır seni tanırım çok güzel tasarımına şahit oldum ama bunda, gerçekten farkını ortaya koymuşsun, creative ve özgün tasarımlarınla, piayasayı alt üst ediceğinden eminim, senin gibi iyi işler çıkaran birinin , arkadaşım, kardeşim olduğu için onur duyuyorum, 10 yıldır bu işlerle uraşıyorum, çok tasarım yaptım ama bu kadar uyumlu profesyonel işleri görmedim, bu işlerde bir tek şey öğrendim tecrübe önemlidir, ama yetenek daha önemli, sen çok yetenekli bir tasarımcısın, önün da saygıyla eğiliyorum :alkis::alkis::alkis:

Son düzenleme:

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
o nasıl tatlı renklerdir öyle:) biz türkler neden sadelikten korkuyoruz anlamıyorum. bakın işte gayet şık oluyor... tü tü tü maşşallahhh :D

skyfox

👑Efsanevi Grafiker👑
Gerçekten çok güzel. Tebrikler..

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Devamlı sadelikten yana olan birisi olarak birinci çalışmayı çok beğendim.Tamamlanmış halini merka etmiyor değilim.Tebrikler.Emeğine sağlık.

Dilara GENÇYILMAZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dilaragencyilmaz.net
o nasıl tatlı renklerdir öyle:) biz türkler neden sadelikten korkuyoruz anlamıyorum. bakın işte gayet şık oluyor... tü tü tü maşşallahhh :D

:)..Çok teşekkür ederim..

Gerçekten çok güzel. Tebrikler..

Teşekkürler.

Devamlı sadelikten yana olan birisi olarak birinci çalışmayı çok beğendim.Tamamlanmış halini merka etmiyor değilim.Tebrikler.Emeğine sağlık.

Nihat abi yorum için teşekkürler. İşte son hali ..

ikolatasonfn.png

ikolatasonfs.png

Çalışmaların orjinal boyutlarıdır. Cetvellerin en son kısımları dikiş alanları sağda ve solda kalan kısımsa ambalajın arkasını oluşturmaktadır.

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
ellerine sağlık. bunu kutlamalıyız derim ben :D bakınız; shafta gitmek için 16. neden :D

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
ellerine sağlık dilara

gayet sade ve hoş olmuş ellerine sağlık aynen devam kendi tasarımlarını yap eğitmenlere bırakma işi onlar beyaz kullanır genelde

Dilara GENÇYILMAZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dilaragencyilmaz.net
ellerine sağlık. bunu kutlamalıyız derim ben :D bakınız; shafta gitmek için 16. neden :D

şu interaktifide halledebilsem 40 gün 40 gece kutlamaya gidelim xD .. bakınız;shaft o zaman ne kadar eğlenceli xD

gayet sade ve hoş olmuş ellerine sağlık aynen devam kendi tasarımlarını yap eğitmenlere bırakma işi onlar beyaz kullanır genelde

Aramızdaki eğitmenler alınmasın :) .. Bakalım yarın göstericem.. Yorumları ileticem abim :D

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Evet oldukça güzel olmuş.Renk tercihlerini de çok beğendim.Oldukça seçici davranmışsın renkler konusunda.

buzveatesh

🌱Yeni Üye🌱
Cok basarili buldum,tebrikler. Bana iPhone'u cagristirmis olmasi da bir sey ifade etmiyor.

@l!

🏆Pro Tasarımcı🏆
nefiss bir çalışma olmuş eline sağlık inş. ben de böyle tasarımlara imzamı atarım.kolay gelsin

grafikçe_

♾️Grafik Gurusu♾️
evt böle kadrajlamak daha güzel olmuş bence:)
emeğine sağlık çok şirin duruyolar..
yanlız fıstıklı çikolata yazısının rengi biraz cırtlak geldi..

Dilara GENÇYILMAZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dilaragencyilmaz.net
nefiss bir çalışma olmuş eline sağlık inş. ben de böyle tasarımlara imzamı atarım.kolay gelsin

Eminim atabilirsiniz. Yorum için teşekkürler

evt böle kadrajlamak daha güzel olmuş bence:)
emeğine sağlık çok şirin duruyolar..
yanlız fıstıklı çikolata yazısının rengi biraz cırtlak geldi..

Yorum için teşekkürler. Ancak kullandığım degrade geçişi siyah-yeşil-siyah tır ve bu degradenin tam ortasında kullandığım rengi kullandım tıpkı siyah-kahve-siyah degradesindeki kahverengi gibi..

mystylex

🏅Acemi Tasarımcı🏅
fıstıklı çikolata ve fındıklı çikolata yazıları çok arka planda kalmış tonaj olarak zeminle aynı renk olduğu için boğmuş bence...önerim şu olur;

fıstıklı çikolata ve fındıklı çikolata yazılarının altındaki siyah zemine ya degrade ver yada o yazıların rengini değiştir ürün ismi sonuçta belli olmalı....

birde fıstıklı ve fındıklı çikolata ama görsel olarak sadece decupe edilmiş fındık ve fıstık var hani kapatsan yazıları ambalajı göstersen bu nedir diye ya fıstık ambalajı yada fındık ambalajı diyebilir bi insan....bence çikolata ise çikolatanında orada rol alması gerekli....

birde sağdaki yazı birazdaha çerçeveye yakın olursa daha iyi olur birbirinden çok ayrı kalmış...

son olarak fontlarda çok düz kalmış ve plain olarak kullanılmış mars nerdeyse gözükmemekte bence yazıların göze çarpması gerek fontları değiştirip birazda kontor verirsen daha iyi olur.

yapılan yorumlardan belli arkadaşların seni çok seviyor ama o kadarda ağamlı şahamlı bişey değil yani....

Birde renk olarak sanırım CMYK+BORDO,CMYK+YEŞİL galiba pantonelerini bilmediğim için burdan benzettiklerim yazdığım renkler yani ikisindede 1er adet extra renk var.değilmi ?

nacizane fikirlerim....

başarılar....