Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zkursatt

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ya arkadaşım ben bu photo shopu bir sendir kullanıyorum fakat bu pen benim cok işime yarayan bir şey malum resim kesmenin en ideal yolu .... ama ben pu benle geometrik olarak gelşi güzel cizgiler cizemiyorum bir kısa yolu varmıdır düşünki silah yivi çiziyoru yada sarmal bir cizgi zizmek stiyorum nasıl olacak bu iş anlatırsan sevinirim bu manyetik actığım da ben beceriksizim sanırım bir türlü olmuyor... teşekkürler ..

xhandex

🌱Yeni Üye🌱
psp da kolaj yapimi ve dikkat edilmesi gereken ayrintilar nedir nasildir. dave mckean gibi olmasada:) basarili biseyler cikartmak icin nasil bir kompozisyon olmali?

simdiden tesekkurler..

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
psp da kolaj yapimi ve dikkat edilmesi gereken ayrintilar nedir nasildir. dave mckean gibi olmasada:) basarili biseyler cikartmak icin nasil bir kompozisyon olmali?

simdiden tesekkurler..

eğer soru Photoshop topikte açmışsınız o zaman Photoshop programda kolaj söz konusunda.... eğer forum içersinde arama yaparsınız, karşınıza değişik ve farklı çalışmalar çıkabilir.... kolaj yapımı bir kaç parçalardan oluşan bir tasarım

basarili biseyler cikartmak icin - hayal güçü küvetli olmalı.... ama bence eğer ilk kez böyle bir çalışma yapacaksınız o zaman başlmadan önce arama yapıp çalışmaları inceleyin

kolay gelsin

elveda543

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar photoshop cs2 de dekupe yapıyorum onu da alıp indesign de kullanmak istiyorum ama, photoshop ta kaydedemiyorum ben o resmi Jpg olarak. kaydediyorum indesign e atıyorum ama hala arka plan var.tövbe tövbe benimle uğraşıp duruyo bu programlar ya.

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
Tiff kaydetmeye denedınız mı? Bu arada indesign konuda soru açmışsınız... İndesign Dersler de arama yapıp sorunuza cevap alabilirsiniz

elveda543

🏅Acemi Tasarımcı🏅
indesign hakkında değil, nerde kullanacağımı anlatmak için söyledim, photoshop ta dekupe yapılmış resim nasıl kaydedilir diye sordum, neyse o tiff kaydetme nedir, nerden yapılır

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
İndesign konusunda ben size cevap verdım ;) kolay gelsin

pbx

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Photoshopta yaptığım dekopeyi etrafında beyazlık olmadan, freehande nasıl alabilirim? Teşekkürler...

RessotiK

🌱Yeni Üye🌱
Pürüzsüz cilt ve saç dipleri...

Merhaba bu resimdeki:
1. En üstteki gibi pürüzsüz cilt nasıl yapılıyor.
2. Resimlerde benim en çok yapmak istediğim şey bu saç ve kaş dipleri çok belirgin ve sanki saç diplerinede Photoshop uygulanmış gibi bir izlenim uyandırıyor bende.

Eğer mümkünse bilen arkadaşlar bu Ücretsiz Ekran Kayıt Programı ile Bir resim üzerinde pürüzsüz cilt ve saç diplerinin nasıl yapıldığını gösteren bir video yapabilirlerse çok sevinirim.
( 239 Mb. avi uzantılı "sessiz" tam ekran 17 dakika 30 saniyelik video: Winrarla sıkıştırınca 3.41 Mb. oluyor... )
https://www.camstudio.org/CamStudio20.exe
Alternatif link:RapidShare: Easy Filehosting

Not:Forumda bu konu ile bulduklarımı uyguladım ama bu resimlerde farklı bir yöntem izlenmişe benziyor.

3814.jpg

Ayrıca bu çocuk resmindede aynı yöntem kullanılmış gibi.

2077.jpg

Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Son düzenleme:

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
Aynı mesajı neden sürekli gönderiyorsunuz ?

herkan81

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Selam arkadaşlar bir konuda yardıma ihtiyacım var. Mac kullanıyorum orjinal CS4 aldım ama şöyle bi durum var aynı anda 2 veya daha fazla görsel açtığımda veya bi görsel açıkken photoshopta yeni bir tane daha açtığımda bütün resimler tek pencere içinde açılıyor ve buda bana zaman kaybettiriyor pencereleri ayırmak zorunda kalıyorum. Her yeni dökümanı ayrı bi pencerede (eskiden olduğu gibi) açmanın yolu yokmu. Uzun ve hız gerektiren işlerde önemli engel. Cevaplar için teşekkürler şimdiden.

OnurAltınkaynak

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
yazarnino.blogcu.com
Hepinize selamlar genç arkadaşlarım.Aranızda ve bu programda yeniyim.PhotoShop kullanmaya başlayalı çok kısa bir zaman oldu.İnternetten okuduğum dersler ile bir şeyler yapıyoruz işte.

Fotomontaj olayını bir türlü çözebilmiş değilim.Elimdeki resimde bir Fenerbahçe amblemini, Galatasaray amblemine dönüştürmemi istedi genç bir arkadaşım. Bayağı denedim, vermiş olduğunuz anlatımlara bakındım, halledemedim. Resmi buraya koyacağım arkadaşlar. Resme güzel bir şekilde montaj edebilirseniz çok minnattar kalırım . Çok teşekkür ederim şimdiden ..

n1324694933301722864391ax0.jpg

OnurAltınkaynak

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
yazarnino.blogcu.com
Dediğim gibi , yukarıda verdiğim resme Galatasaray amblemi ekleyeceğim . O resimde bir Fb amblemi vardı, elimden geldiği kadarıyla kaldırabildim .Bir çok sitede "fotomontaj" kelimesi altında arama yaptım . Ancak çıkan anlatımlara rağmen beceremedim.Resme amblemi koyabilir misiniz ? Şimdiden çok teşekkür ederim ..

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
kaldırabildiyseniz yeni bir deneme yapalım. emin olun kaldırmak daha zor. Resminizi Photoshop'ta açın. Galatasaray amblemini de açın. daha sonra ikisini ekranda görebilin diye sdökumanın üst tarafında kutucukla sayfaları küçültün. ve GS amblemini resme taşyın. "v" ye basarsanız ok çıkar onunla ve istediğiniz yere koyun.deneyein takılırsanız yardımcı olacağım. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...