Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası TL Simge Yarışması

Dracan

🏅Acemi Tasarımcı🏅

suatamca

🌱Yeni Üye🌱
Birde ben katıldığım logoyu göndereyim

Arkadaşlar birde suatamcanızın TL simgelerini görün 51 yaşındaki eski grafiker amcanız yaptı bunları kazanma şansi varmı yorumlarınızı istiyorum teşekkürler..

Uploaded with ImageShack.us

bunu gönderemedim,

evreninmerkezi

🌟Usta Tasarımcı🌟
ilk tasarımızın çok başaralı tebrik ederim ama buna benzer çok tasarım var sanırım

suatamca

🌱Yeni Üye🌱
kusura bakma ama ben göremedim buna benzer sadece t harfi ile yapılana benzer vardı oda biraz uzak bir tasarım

evreninmerkezi

🌟Usta Tasarımcı🌟
mesela ilk aklıma gelen @graif arkadaşımızın şu tasarımı
Af9Wk.jpg

evreninmerkezi

🌟Usta Tasarımcı🌟
Vallalhi ünlü bir haber sitesinden alıntıdır :)
bunu ekleyeyim de sonra başıma bela falan almayayım :p

sonucunda kazanamayacağımı bilsem de aklıma güzel bir fikir gelirse göndermeyi düşünüyorum. Zatı merkez banksı bana 50 metre kadar uzak :) bi koşu gönderirim :p

acaba gönderdiniz mi..paylaşabilirmisiniz nasıl birşey diye çok merak ediyorum

buka999

🏅Acemi Tasarımcı🏅

suatamca

🌱Yeni Üye🌱
vay vay vay usta grafiker nekadar karamsar bir eleştiri yazık.... sen bu işten anlıyor musun buka... Anladığından şüpheliyim

evreninmerkezi

🌟Usta Tasarımcı🌟
vay vay vay usta grafiker nekadar karamsar bir eleştiri yazık.... sen bu işten anlıyor musun buka... Anladığından şüpheliyim

buka nın bu işten anlamdığı kesin haklısınız...ama ben asıl neden katılmadığı bir yarışmada istisnasız herkesi gözü kapalı aynı şekilde eleştiriyor bu arkadaş,bunu çok merak ediyorum.

valla içimden bir his buka999 rumuzlu kullanıcının 12-14 yaşlarında tembel bir öğrenci olduğunu söylüyo..kurduğu cümlelerden öyle anlıyorum..:D

buka999

🏅Acemi Tasarımcı🏅

çok güzel grafikerlik güzel bir meslek ama vede grafiker amcamıza helal olsun dicem ama grafikerlik mesleği çıkalı 10 yıl olmadı grafiker amcanın yalanları olmasın sakın eski grafiker amcamız zamanında yoktu da!!!!! :D

falqon

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar birde suatamcanızın TL simgelerini görün 51 yaşındaki eski grafiker amcanız yaptı bunları kazanma şansi varmı yorumlarınızı istiyorum teşekkürler..

bunu gönderemedim,

1. hariç hepsi elenir
elle yazımı kolay olcak
hatta
1. de elenir çünki kolay değil yazımı

sonuçlar açıklansın bende koyacağım buraya
sende bana yorum yaparsın
:)

buka999

🏅Acemi Tasarımcı🏅
buka nın bu işten anlamdığı kesin haklısınız...ama ben asıl neden katılmadığı bir yarışmada istisnasız herkesi gözü kapalı aynı şekilde eleştiriyor bu arkadaş,bunu çok merak ediyorum.

valla içimden bir his buka999 rumuzlu kullanıcının 12-14 yaşlarında tembel bir öğrenci olduğunu söylüyo..kurduğu cümlelerden öyle anlıyorum..:D

evrenin merkezi şuana kadaR burda ciddi bir simge daha çıkmadı hak eden kazansın en iyi olan temennim budur ama sen kazamanayacaksın o kesin :D:D:D:D

dozagemaximum

🌱Yeni Üye🌱
@Dracan , teşekkür ederim, @suatamca bence de 1. şekil gayet güzel olmuş ellerine sağlık.

ben sonuncusunu beğendim.4. logo biraz japon alfabesine kaçmış gibi.Eline sağlık..

teşekkür ederim. Ayrıca @suatamca 1. simge gayet güzel ellerine sağlık.

acquaway

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bitti 19 aralıkta açıklanması gerekiyordu ileri bir tarihe attılar sonuçları