Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası TL Simge Yarışması

buka999

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kardeş sen başkasının dediğine bakma herkesin düşüncesi kendine. . . Özgün bi çalışma olmuş tebrik ederim.

o kadar yazı yazdın ilk defa dogru bişey yazdın herkesin düşüncesi kendine bak burda haklısın işte ama sen biraz daha oku atasözlerini doğru kullan yoksa çok dayak yersinn hocalarından.....

evreninmerkezi

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ama sen henüz doğru birşey yazamadın be buka. . . Üzülme ama herkes mükemmel değildir takma kafana :D . . . Ha buarada atasözleri falan konusuna cevap verdim zaten tekrar etmeyeyim boşuna. Dayak konusunda da merak etme boşuna :D sen ilk okula kadar okudun herhalde ama burası üniversite :D beni gören böyle birşeye cesaret dahi edemez zaten görsen anlarsın :D
Saygılar...

evreninmerkezi

🌟Usta Tasarımcı🌟
Yarışma 5 gün içinde de açıklanmazsa akıbeti nolur fikri veya bilgisi olan var mi acaba ?:( daha önce de yaptığımız hesaplara göre şartname son gün olarak 31 Ocağı işaret ediyor. Sanırım 5 gün daha açıklanmazsa sonuçlar, yarışma iptal edilmiş olacak:( umarım yanlış düşünüyorumdr :(

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Yarışma 5 gün içinde de açıklanmazsa akıbeti nolur fikri veya bilgisi olan var mi acaba ?:( daha önce de yaptığımız hesaplara göre şartname son gün olarak 31 Ocağı işaret ediyor. Sanırım 5 gün daha açıklanmazsa sonuçlar, yarışma iptal edilmiş olacak:( umarım yanlış düşünüyorumdr :(

Valla yarışmanın akibetinden ziyade konunun gidişatına takıldım ben :wink:
Biraz kanı çekilmiş sanki rengi solmuş gibi, fazla ilgiden gidici görünüyor :D
O değilde her konuya birinin atandığını bilseydim şayet benim konular içinde birini rica ederdim :D

Neyse şekerim ayakta fazla bekleme malum kan dolaşımı :D
Kolay kolay dönmez bunlar ...

Son düzenleme:

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Ama sen henüz doğru birşey yazamadın be buka. . . Üzülme ama herkes mükemmel değildir takma kafana :D . . . Ha buarada atasözleri falan konusuna cevap verdim zaten tekrar etmeyeyim boşuna. Dayak konusunda da merak etme boşuna :D sen ilk okula kadar okudun herhalde ama burası üniversite :D beni gören böyle birşeye cesaret dahi edemez zaten görsen anlarsın :D
Saygılar...

Demek artık üniversitede ilkokul eğitimi veriliyor, vah memleketimin haline.

Kaç para istiyorsun bu konuya, söyle de kapatayım. :D:D:D

Son düzenleme:

babushka1

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
nolurmuş bu TL. yarışması olmasaymış, bu insanların hali ?
bunu da merak etmek lazım :D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Açıklandığı gün katılanlardan çok biz rahatlayacağız. :D

evreninmerkezi

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bu ne şaka mı ? Siz kendi kendinizi tatmin edebilirsiniz bayanlar ve baylar ama benim işim olmaz sizin pis hesaplarınızla...sizi saygın insanlar sandığım için kendime kızıyorum. Yazıklar olsun size

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Hahahaha kimin tatmin olduğu konudaki mesaj sayısından ve içeriğinden belli. :D:D
Hatta doz aşımı olmuş. :D:D:D

(Bi an aklıma şu ÖSYM başkanı geldi hani şu herkesi tatmin eden adam. :D:D:D:D:D)

Deliyim ben yahu ne saygınlığı, tanımam etmem, bi huni ver kafi. :D:D:D

Ama bak hakkını yemeyeyim tl nin saygınlığını arttırdın. :D

Son düzenleme:

evreninmerkezi

🌟Usta Tasarımcı🌟
Mesaj sayından belli binlerce mesaj atmışsin deli olduğunu söylemene gerek yoktu. . . Deli olduğuna inandığına göre saçmalayanin ve hatalı olanın da kendin olduğunu anlamışsın herhalde...bu ülkeye akıllı insanlar gerek. . . Senin gibi Vaktini internette boş boş harcayan deliler değil . . .eline birşey mi geçiyo her konuya maydanoz olarak. . . Gerçi benim ki de soru işte ne de olsa delisin ne yapsan yeri . . Bayramın kutlu olsun kardeş ne de olsa sana hergün bayram

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Mesaj sayından belli binlerce mesaj atmışsin deli olduğunu söylemene gerek yoktu. . . Deli olduğuna inandığına göre saçmalayanin ve hatalı olanın da kendin olduğunu anlamışsın herhalde...bu ülkeye akıllı insanlar gerek. . . Senin gibi Vaktini internette boş boş harcayan deliler değil . . .eline birşey mi geçiyo her konuya maydanoz olarak. . . Gerçi benim ki de soru işte ne de olsa delisin ne yapsan yeri . . Bayramın kutlu olsun kardeş ne de olsa sana hergün bayram

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Keşke herkes senin gibi akıllı olacağına benim gibi deli olsa dostum. :D (İnan memleket kurtulur)
Bu mesajların çoğu senin gibileri zaptetmek için harcandı. :D
En azından senin gibi bütün günümü bu konu içerisinde geçirmiyorum. :D

Merkez bankasında (hani şu kasası dolar ile dolu olan banka :D) tl nin itibarını artırmak için yeni bir birim kurulmuş başında da sen varmışsın doğru mu? :D

evreninmerkezi

🌟Usta Tasarımcı🌟
Beni eleştiriyorsunuz buka999 a kızıp ona cevap verme hatasına dustugum için evet anladım haklısınız aslında, eyvallah . . . Ama saygınız ve aklınız(kendi iddianiz) eksik olduğu için son kez yazıyorum rahat edersiniz kendi kendinize eğlenmeye devam edersiniz madem bu kadar rahatsız oldunuz Özür dilerim ayrıca sizin gibi önemli ve yoğun şahısları(!) rahatsız ettiğm için.ama keşke rahatsız olduğunuzu özelde dile getirseydinz. Neyse . . . Buarada konuya cevap atmayın bence daha fazla , çünkü beni itham ettiğiniz şeyin aynısını siz yapıyorsunuz şuan. Bu konunun bi amacı vardı onada siz asla ulaşamayacaksınız, diğer arkadaşlar devam eder konuya lütfen kirletmeyin mesajlarinzla daha fazla , hayatınızda bi kere saygı duyun birine ve diğer arkadaşların hakkına girmeyin. . .
Saygılar

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Beni eleştiriyorsunuz buka999 a kızıp ona cevap verme hatasına dustugum için evet anladım haklısınız aslında, eyvallah . . . Ama saygınız ve aklınız(kendi iddianiz) eksik olduğu için son kez yazıyorum rahat edersiniz kendi kendinize eğlenmeye devam edersiniz madem bu kadar rahatsız oldunuz Özür dilerim ayrıca sizin gibi önemli ve yoğun şahısları(!) rahatsız ettiğm için.ama keşke rahatsız olduğunuzu özelde dile getirseydinz. Neyse . . . Buarada konuya cevap atmayın bence daha fazla , çünkü beni itham ettiğiniz şeyin aynısını siz yapıyorsunuz şuan. Bu konunun bi amacı vardı onada siz asla ulaşamayacaksınız, diğer arkadaşlar devam eder konuya lütfen kirletmeyin mesajlarinzla daha fazla , hayatınızda bi kere saygı duyun birine ve diğer arkadaşların hakkına girmeyin. . .
Saygılar

Ya çok uzun yazıyorsun okumak zor geliyor buka999 kim bilmem. :wink:
Ben avro ve dolar tarafından görevlendirildim bu konuyu ve katılımcıları sizden kurtarmak için. :D:D:D
Amacından siz saptırdınız yahu herşee de yazılmaz ki ayrıca ben ilk kez yazıyorum zira artık sıkıldım dayanamıyorum artık. :D

En iyisin sen deliyle deli olma çünkü acayip doluyum sabaha kadar yazabilirim sana düşün artık bardak taşmış. :D:D:D

Bu konunun bi amacı vardı onada siz asla ulaşamayacaksınız, diğer arkadaşlar devam eder konuya lütfen kirletmeyin mesajlarinzla daha fazla , hayatınızda bi kere saygı duyun birine ve diğer arkadaşların hakkına girmeyin. . .

Bak bu konuda haklısın bence bu yazdıklarına kendin de uysan hiç fena olmaz.
Sen konunun içine et sonra yok amacı var başkalarına saygı duyun, önce sen dostum önce sen.

evreninmerkezi

🌟Usta Tasarımcı🌟
Tabiki de sadece dolar yok . . . cahillik diz boyu. . . Ayrıca neden dolar var yada başka para birimleri var bi oku , sonra da düşünmeye çalış becerebilirsen . . Son demiştim ama kusura bakma cahilliye dayanamamda . . . Hele cahilliğin üstüne paranoyolojik delilik ve kismi akıl hastalığı da eklenirse . . . Kusura bakma dostum bunlar hakaret değil sadece tespit. . . Idiot olmadığına şükret o kadar da kötü değilsin ama millet ne olduğunu öğrensin diye sadece kendi düşüncemi söylüyorum yani işin bencesi bu, ona göre itibar ederler sana veya etmezler ben görevimi yapayım da gerisi beni ilgilendirmez

evreninmerkezi

🌟Usta Tasarımcı🌟
Hakkını helal et deli kardeş bende deliyimdr sinirlenince ne yazdığımi görmem kötü konuşabilirim özür dilerim bu yüzden. . . Haklısın boşver hem tüm söylediklerim sana değildi senin gibi başka çok mesajları olan bi sürü yığın vardı . . . . Imkanı varsa silin mesajlari ben telden giriyorum şimdi silmeyi aramakla uğraşamayacagm

Son düzenleme:

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Hakkını helal et deli kardeş bende deliyimdr sinirlenince ne yazdığımi görmem kötü konuşabilirim özür dilerim bu yüzden. . . Haklısın boşver hem tüm söylediklerim sana değildi senin gibi başka çok mesajları olan bi sürü yığın vardı . . . . Imkanı varsa silin mesajlari ben telden giriyorum şimdi silmeyi aramakla uğraşamayacagm

Helal olsun dostum ne demek sende tak bi huni rahat edersin. :D:D:D

Yok bi kötü konuşmanı görmedim daha olursa bende aynı dilde cevap veririm merak etme. :D:D

Sürü dağıldı tek tek geliyoruz. :D:D:D:D

Kalsın mesajların ya silmesinler herkes görsün deli ile akıllı arasındaki farkı. :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Tabiki de sadece dolar yok . . . cahillik diz boyu. . . Ayrıca neden dolar var yada başka para birimleri var bi oku , sonra da düşünmeye çalış becerebilirsen . . Son demiştim ama kusura bakma cahilliye dayanamamda . . . Hele cahilliğin üstüne paranoyolojik delilik ve kismi akıl hastalığı da eklenirse . . . Kusura bakma dostum bunlar hakaret değil sadece tespit. . . Idiot olmadığına şükret o kadar da kötü değilsin ama millet ne olduğunu öğrensin diye sadece kendi düşüncemi söylüyorum yani işin bencesi bu, ona göre itibar ederler sana veya etmezler ben görevimi yapayım da gerisi beni ilgilendirmez

Beni bilen biliyor dostum merak etme, ama senin gibi akıllıya! zor rastlanır buralarda o yüzden şeettim. :D:D
Bu arada çok naziksin şimartıyorsun beni. :D:D:D
Keşke adamlık senin kadar kolay olsa. :D

Yani okumuş adamsın belli oluyor ama keşke okumak için gösterdiğin çabayı okuduklarını anlamak için de gösterseydin.

Son düzenleme:

evreninmerkezi

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ben akıllıyım demedim hiç bi zaman ima da etmedim. Hatta bana göre akılsız bile sayılırım deli birine laf atlatmaya çalışıyorms gibi göründüğüm için. Ama bunun doğrusunu zaman gösterecek elbet . . Zaman. . . Kendince yaptığını sandığın ince espirilerse senin gibi birine göre baya iyi buarada tebrik ederim :D

Son düzenleme:

dual_head_eagle

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Sonuçlar neden gecikti, mail yazıpta cevap alan oldu mu bunlar konuşulsa iyi olur. Başlığı her gün yeni mesaj var mı diye kontrol ediyoruz ama sadece atışmaları okumak zorunda kalıyoruz forum bilgi paylaşım mekanıdır, 38 sayfa olmuş toplam ama işe yarar sayfaları toplasak 5 sayfa anca çıkar. Gereksiz mesajları moderatörlerimiz kaldırsın lütfen. Saygılar...

skyfox

👑Efsanevi Grafiker👑
Sonuçlar neden gecikti, mail yazıpta cevap alan oldu mu bunlar konuşulsa iyi olur. Başlığı her gün yeni mesaj var mı diye kontrol ediyoruz ama sadece atışmaları okumak zorunda kalıyoruz forum bilgi paylaşım mekanıdır, 38 sayfa olmuş toplam ama işe yarar sayfaları toplasak 5 sayfa anca çıkar. Gereksiz mesajları moderatörlerimiz kaldırsın lütfen. Saygılar...

Bu mesajı, ünlem işaretini tıkladıktan sonra yazsaydınız daha etkili olabilirdi.. :)

dual_head_eagle

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bu mesajı, ünlem işaretini tıkladıktan sonra yazsaydınız daha etkili olabilirdi.. :)

Moderatöre bildir butonunu kast ediyorsanız sık sık kullanıyorum zaten.
Ben başlıkta genel bir temizlikten bahsettim hangi birinin butonuna basayım yüzlerce var.