Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yeni yaptıgım Katalog Kapagı Yorum Ve Öneri

emirkhan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.adobe.com
Müşteri begendiyse sorun yok ama musterinin kalite beklentisinide bu katalog bizlere izah ediyor. Musteri derken önce kendinize profesyonel işleri amaç edinin örnek veriyorum begendiginiz sevdiginiz bir firma olsa örnek mesela ben hemen derimki MAC için katalog yapıyorsun ve sence begenirler mi, şimdi diyeceksin ki bunlar MAC kadar kurumsal secici dinamik güncel ve dünya markası değil. Demirci yahuu bunlar diyeceksin... Ama sen musterinin MAC olduğunu farzet onlar kaliteden anlamak zorunda değiller yani bunun yerine baska bir seyde koysan önlerine begenebilirler. Önemli olan sen begendin mi evet bu benim işim altına imza atarım musteri begenmiş begenmemiş önemli değil ben beğendim diyebiliyorsan Kimsenin söz söylemeye hakkı yok. Dinamikler dinamikler. Teknik olarak işi eleştir dersen bence emek harcamışsın ama öncelikle katalogun iletmesi gereken mesajı iletmesinde sorun var bence cok karısık gorunuyor, transparan vb bir cok formul geliştirilebilir, tasarım olarak guzel ama sanki bitmemiş bir iş gibi onarılacak yerler var diye düşünüyorum.