Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yeni yaptıgım Katalog Kapagı Yorum Ve Öneri

aydogmusb

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.taximpro.com
arkadaş çok acayip karışık olmuş renkler uyumlu ama resim le süsleye bilirdin hep desen döşemişsin ...Kolay Gelsin...

masterheroo

🌱Yeni Üye🌱
iş çok karışık bi ****l firması için değilde sanki video oyununa dönmüş gibi duruyo emek vermişsin ama olmamış..

mouse

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kapak çok karışık olmuş bence vektörleri biraz azaltırsan daha iyi olur yada çok çok flu görünebilir ama gözü yormucak şekilde sayfanın sağına ve soluna koydukların dursun zemine yerleştirdiklerin flu olsun mesela. iç sayfa kapağa göre daha iyi. kapağı gören içini açınca eminim ohh bee der :) emeğe saygı tabiki ben nacizane yorumumu ilettim. başarılar.

oBİwAN

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.hurriyetmatbaasi.com.tr
öndeki image ve ****l yazmasan ilk bakışta müzik aleti satan bi yerin reklamı gibi olmuş biraz daha ****li vurgula ve biraz daha sade yap yinede emeğine sağlık

Son düzenleme:

gece_ay_isigi_

🌟Usta Tasarımcı🌟
eline sağlık şekilleri biraz azaltabilirsin daha hoş olabilir...

iyireklam10

🌟Usta Tasarımcı🌟
tşkler yorumlar için kataloglar firma elinde tükendi 5,000 adet ama burda muhabbeti daha devam etmesi güzel
tşkler ilgi
için...

iborem

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Müzik albüm kapağı gibi görünüyor firmanın yaptığı işle pek bağdaşmamış kötülemek için [/B]değil yorum yapılmasını istediğin için kardeş :)

designwish

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok acımasız yorumlar yapılmış.ben de sadelikten ve netlikten yanayım ama fikir çok hoşmuş.
dediğim gibi biraz sadeleşseymiş süper olurmuş.
Bu haliyle , insanlar üründen çok , resim tablosu gibi tasarımı inceler heralde :) yani ben olsam öyle yapardım :) elinize sağlık.
Not : çok geç bi yorum olduğunun farkındayım :)

semih_bilekli

🌱Yeni Üye🌱
emek vermısın emegıne sağlık ama çok karısık duruyor.daha sade ve güzel bişey çıkabilirdi ortaya iyi çalışmalar

elifkrks02

🌱Yeni Üye🌱
zeminin opacity değeri biraz daha düşürülürse, karmaşıklık biraz engellenmiş olur diye düşünüyorum, tabi müşterinin ne istediğide önemli.. öyle istiyorsa yapacak birsey yok.. çok değişik insanlar var :)

Pınar Bozdemir

👑Efsanevi Grafiker👑
bence dogru yaklaşım bu :)

birde diger akadaş kırmızı uymamış demişte firmanın ana rengi logosu kırmızı oyuzden kırmızı kullanıldı tramlara gelince bunu ön ve arka kapak oalrak bakın siz bütün baktıgınız için karışık geliyor bana göre ..
ve mat selafon basılacak öyle getirin gözüüzün önüne oldukça hoş duruyor :)

ama tramlar biraz düşürülebilir belki am ban göre böle hoş oldu ne diyim işte bu kadar :)

Siz anladığım kadarı ile bu işe yeni başladınız.Biraz yapılan katalog çalışmalarına göz atmalısınız.Müşterinin her istediğini yaparsak bizim düşüncelerimiz nerde kaldı değil mi?

Çalışmanıza gelince

O kadar karışık olmuş ki insanın başını döndürüyor.Daha sade bir çalışma yapmalısınız.Baştan sona herşeyi yanlış.Amatörce bir iş çıkarmışsınız.Ayrıca eşeltiri de bulunan arkadaşlara hemen yorum yapmışsınız.Bu sizin bu işte yeni olduğunuzun ve uzun süre pişmenizin gerektiğini gösteren bir durum

iyi Çalışmalar

mysthic

🏅Acemi Tasarımcı🏅
emeğine sağlık Kardeşim Güzel olmu özellikle içi çok iyi görünüyor ama kapakta bence sadelik isterken firma isminin daha ön planda olması istemiş olabilir.
birazcık daha az iç içe geçmiş bir kapak olursa daha iyi olur diye düşünüyorum

brkkrc

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar yeni yaptıgım M etal firması için katalog kapaı ön ve arka olarak tasarladım yorumve önerilerinizi bekliyorum

sade( resimsiz birşey olsun istemişti) oyuzden tek sayfa kullandım dışı siyah içi beyaz firma logosu ve renkleride siyah beyaz ve kırmızı
M etal işi yaptıgından gri tonlamaları kullandım genel olarak..

tşkler şimdiden

Katalog.jpg

ben henüz grafik tasrımı öğrencisiyim ve belki söylemlerim dikkate alınmıyacak karşı çıkıcak olanlar da olacak ben lisede metal teknolojisi alanı okudum yani senin kullandığın mataryaller bence güzel en azından satıcının ne gibi şeylerle uğraştığını bildiğim için hoşuma gitti renklerde güzek şunu söyleye bilirimki bence güzel olmuş arkadaşlar dikkat çekicek büyük obje demişler kataloğun tam katnma noktasındaki içiçe girmiş daireler dikkat çekici olmuş sonuçta işini yaptığın kişide beğenmiş emeğine sağlık

alperenaybuke

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
:) :) :)
bende eskiden metal işeriyle uğraşıyordum, elimden belki 100lerce katalog geldi geçti hemen hepsi bu tarzdaydı. bencede çok hoş olmuş. keşke cdr sini paylaşsan :) iç sayfanın özellikle. :D
:D
:D

HAWAI

🏅Acemi Tasarımcı🏅
:alkis:Allah aşkına bu konu 2008 yılında başlatılmış halen yorum yapıyonuz. Ogün doğan çocuk 3 yaşına geldi siz halen yorum yapıyonuz:alkis::alkis: