Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

mavisland

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
tanjuyildiz.com
Çok teşekkürler Sayın Dilara Hanım, gerçekten aradığım çok nadide yazılardı. Hepsini bir solukta okudum. Zaten kişsel gelişim olsun, NLP olsun, liderlik, başarı gibi konularla böyle yazılar arıyordum. Çok teşekkür ederim.

Karanlikmavi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bu güzel yararlı bilgiler için çok teşekkür ederim...

Moderatör tarafında düzenlendi:

cemre16

🌱Yeni Üye🌱
Güzel bilgi ve tespitlerden dolayı teşekkür ederim.

sinsi-34

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ne güzel bir konu teşekkür ediyorum açan arkadaşa ...

TypO

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kesınlıkle super

bugdaytanesi

🌱Yeni Üye🌱
harika bi paylaşım olmuş
baştan sona okuyup özümsemek lazım
çok teşekkürrr

faran65

🌱Yeni Üye🌱
teşekkür ederiz kısa ama çooooook düşündürücü idi.

Performans Ve Başarının Anahtarı.

Başarı Iradenin Istikrarıdır...

levograf

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bu kadar olur du zaten

Çok güzel toplamışsın içeriği daha geniş bir zamanda özet değil tamamıyla ilgileneceğim mersiii

MSLNA

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben bu bilglerin tamamının çıktısını aldım bile henüz çok yeniyim ve bu bilgilerde çok yardımcı olucak bana teşekkürler :smile:

_kacakkiz_

🏅Acemi Tasarımcı🏅
açıkcası hepsini okuyamadım şimdi.ama başlıklara baktığımda faydalı olabilecek çok şey var. emeğine sağlık arkadaşım teşk.

MoNaRqUe

🌱Yeni Üye🌱
Beyler Ben 15 Yaşındayım Yeni Oks ye Girdim Ve 2. Sıradan Grafikerlik Bölümüne Gİrdim Ve Annem 2. Tercihi Bekle Dİo Bi Üstüne Girerisn Dio .Bi Üstü Bilişim.Bilişim İstemesinin Sebebi Benim Okadar Çok Yetenek Li Olmamam .Abim grafiker Web Tasarımcısı O Da Dio ki Ol Yardım Ederim Sana Ben İlk Başladıgımda Bende okadar Çok Yetenek yok tu . Buna Göre 2. Terchi Mi bekliyim Yoksa Grafikerlike Mi Kayıt Oluyım. Sizce İçinizden Geleni söleyin herşeye Acıgım . AMa Bişe Daha İSticem Biraz Açıklarmısnz Bna Grafikleriği Mesela Abim Dio Liseyi Bitir Karakalem Kursu vb. Kurslara gidersin dio . Mesela 2-3 Kusr gitsem 4 yıllk üni bitirsem Ne Ola Bİlir.BENİM Bildiğim Sadece Web Tasarımcısı Tabiki Daha Çok şey Var AMa Ben Bİlmiorum Hepsini üşenmiyiip yazarsanız Çok Büyk Sevap İşlersiniz Şimiden Saolun Hayır Günler.

gitaristtt42

🌱Yeni Üye🌱
paylaşımınız bu sitede yayınlanabilecek en güzel paylaşım olmalı nezamandan beridir kişisel gelişim üzerine birşeyler araştırmak istiyordum bütün konularınızı kağıt çıktılarını aldım hepsinide okuyacağım ve çok faydalı olacak başlıklar gördüm. teşekkürler... vede bu bilgilerin sizde yarattığı yapıyı çok merak ediyorum yani kişiliğinizi... hayatınızda başarılar