Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yeni yaptıgım Katalog Kapagı Yorum Ve Öneri

sunshine20

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok karışık geldi bana biraz daha sadeleştirsen göz yormuyacak

serkoy

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
gerçi sizin içinize sinmiş ama bilmiyorum nasıl sindi???müşteri kabul edince içinize sinen işleri değil kendiniz beğenince içinize sinen işleri yollarsanız daha güzel olabilir.Zaten arkadaşlar söylenecekleri söylemiş,çok karışık,sade değil v.s...Umarım yazılan yorumları dikkate alır,diğer çalışmanızda hepimizin içine sineceğini umduğumuz bir çalışma koyarsınız...Başarılar...

serkoy

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
iş basıldı ve bitti toplam 20 sayfa oldu gerçekten muhteşem olmuş arkadaşlar keşke adreslerini olsada sizelrede birer adet yolasam

:)

sizinle paylaşim dedim

Ayrıca özgüven olmalı ama ukalalığa kaçmadan,insanlar çalışmanıza muhteşem desin,siz demeyin...Görün ki o zaman daha çok kazanacaksınız....

iyireklam10

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ayrıca özgüven olmalı ama ukalalığa kaçmadan,insanlar çalışmanıza muhteşem desin,siz demeyin...Görün ki o zaman daha çok kazanacaksınız....

muhteşemden kastım kendim yaptıgım için değil kendi fikrimdi..

yani güzle oldu görsel oalrak burdaki çogu yorumun aksine ama yinede eleştirenlere kötü bişey demedim

arkas8

🌱Yeni Üye🌱
slm

bence hoşş ve farklıı daha iyisini yapabilirsin :)

maxmny

🌱Yeni Üye🌱
Üstad eline sağlık, emek vermişsin ama bence göze batan şey şu; ****le gönderme yapmaya çalışırken piyasada bulunan vektörel çalışmaları tek bir çalışmada toplamaya çalışmışsın. Çalmışsın demedim yanlış anlama sakın, sadece bu dönemde popüler olan bir çizim tekniğini ve çok kkulanılan şekillerini sen tek çalışmada toplamaya çalışmıssın. Metel bu tarzdan daha çok daha sert ve gradient çizimi kaldırır. Senin çizdiklerin daha yumuşak olmuş, belki plastik için daha iyi gidebilirdi. Neyse her iş kendini geliştirmende sana daha çok yardımcı olacaktır. Ama eleştirileri sakın gözardı etme, onlar senin düşmanın değil dostun. Başarılar...

aliasker0429

🌱Yeni Üye🌱
bence de ne olursa olsun kesinlikle çok karısık. bence su brushları kucuk kucuk cok yapacagına daha buyuk ama daha az yapmayı dene ;)

iyireklam10

🌟Usta Tasarımcı🌟
teşekkür ederim gelen yorumlar için zaten hiç bir zaman yorumlara karşı çıkmadım yada şöyle böyle demedim sadece sitede bir kaç arkadaş var bir çalışması bile yok herkesin yaptıgı çalışmalara agzına ne geliyorsa söylemiş
onlaradır bazı sözleri diger taraftan meslektaş arkadaşlarıma hiç bir sözüm yok..

maxmny

🌱Yeni Üye🌱
teşekkür ederim gelen yorumlar için zaten hiç bir zaman yorumlara karşı çıkmadım yada şöyle böyle demedim sadece sitede bir kaç arkadaş var bir çalışması bile yok herkesin yaptıgı çalışmalara agzına ne geliyorsa söylemiş
onlaradır bazı sözleri diger taraftan meslektaş arkadaşlarıma hiç bir sözüm yok..

umarım bu bakış açını muhafaza eder ve daha da geliştirirsin. daha iyi şeyler yapacağından eminim. kolay gelsin.

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
ewet çokk karmaşik gerçekten.Gözü yoruyor anlayamiyorsun ne oldugunu filan bence daha sade ve anlaşilir şeyler yapmalisin diyorum.baaşrilar

iyireklam10

🌟Usta Tasarımcı🌟
ewet çokk karmaşik gerçekten.Gözü yoruyor anlayamiyorsun ne oldugunu filan bence daha sade ve anlaşilir şeyler yapmalisin diyorum.baaşrilar

tşk ederim ilgilendiğin için bir sonraki sefere yaparken dikkate alıcam sonraki çalışmalar için..

denizyıldızı

🌱Yeni Üye🌱
Bence katalog harika, sakın değiştirme! Yoksa bu güzel katolağa yazık olur!
Fakat firma gerçekten de çok arka planda kalmış, bu fikre bende katılıyorum.
Firma adını, uygun bir yere yazsan çok iyi olurdu. Çünkü firmanın adı hiç gözükmüyo. Eğer firmanın adını yazamazsan da, çünkü ben firmanın adını yazacak bir yer göremedim, ama sen yeniden tasarlarsın, kendine göre ayarlarsın belki, onu bilemem.
Tek diyeceğim, katoloğu değiştirme, kesin bayılırlar, ne kadar harika!

bela_cicegi

🌱Yeni Üye🌱
kapak katlandığı zaman herkesin eleştirdiği o karmaşa da 2 ye bölünmüş olacak. bence sen müşterinin istediğini anlayan ve yansıtan birisin gerisi de önemli değil düşüncene sağlık

tuncayka

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
birçok vektör kullanılması karışık olmasına yol açmış ama çalışman iyi düşünülmüş hoş bir çalışma

tristan78

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.grafiky.com
Halen bizim forumda da üye olan bir arkadaşımızın bir sözü aklıma geldi.. "ne zmaan kendi ajansımı açtım, Önceliği paraya değil işe verdim, her müşterinin işini kabul etmemeye başladım,işte o zman sanatsal özelliği olan.. içimdeki özgür tasarım ruhunu yansıtmaya başladım, tepemde dikilip şuraya da şunu koy buraya da renk ver diyen insanlardan uzağım ve rahatım.. ve ararnan adam oldum" der... Bence ticari çalışmalarda önemli olan müşterinin yada parayı ödeyecek olanın görüşü.. ama arkadaşımızın işi sanatsal bir iş olsaydı her şeyi diyebilirdik..

bence yine diyebiliriz. demeliyiz de. eger varsa, musteri istekleri de sonucta tasarimlarimizin birer unsuru oluyor.

Psikolog

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Emek verdiğiniz belli, Sadece şunu söyleyebilirim çalışmalarınızda çok fazla materyal kullanmaktan kaçının... Yoksa dikkati bir yere çekemezsiniz... Hertarafı dağılmış altüst olmuş bir eve girdiğinizi düşünün aradığınızı bulmak için yorulmak istemezsiniz.. hemen ordan çıkmak istersiniz... Umarım anlatabilmişimdir..

evet katılıyorum, bir çalışma yaparken ilk önce sana güzel gelip gelmediğine bakmalısın. o kadar çok materyal varki, firma ismini zor buldum desem,

iyireklam10

🌟Usta Tasarımcı🌟
....

YOrum yok daha sonra yazacagımşimdi biraz meşgulum

cengiz669

♾️Grafik Gurusu♾️
çok gereksiz vektörler kullanımış bence vede çok karışık gözü yoruyoz müşteri beyendiyse diycek bişey yok eline sağlık