Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yeni yaptıgım Katalog Kapagı Yorum Ve Öneri

iyireklam10

🌟Usta Tasarımcı🌟
Çalışmalarınızın iç kısmı daha bir estetik geldi bana. Kapak kısmı kusura bakma ama çok karışık. Belki background transparan olsaydı daha hoş şeyler çıkardı diye düşünüyorum.

Ellerine sağlık.

transparan olsaydıdıda farklı olablirdi belki..

cok_yasa_kamil

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
içini ben çok beğendim :)

kapak için de fazla söylenecek birşey yok. patron beğenmiş... :D

iyireklam10

🌟Usta Tasarımcı🌟
iş basıldı ve bitti toplam 20 sayfa oldu gerçekten muhteşem olmuş arkadaşlar keşke adreslerini olsada sizelrede birer adet yolasam

:)

sizinle paylaşim dedim

igoala

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Güzel olmuş valla. Kaliteli duruyo. Umarım parlak basılmaz ya da basılmamıştır.

iyireklam10

🌟Usta Tasarımcı🌟
tşkler.. wala ben mat dedeim dedim müşteri parlak istedi 2500 parlak 2500 mat bastırdık bizde :)

nosce

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Beğenilmiş ama senin içine sindimi çalışman?

iyireklam10

🌟Usta Tasarımcı🌟
Beğenilmiş ama senin içine sindimi çalışman?

evet oldukça sindi ,, burdaki hali resimler yani daha ilk taslakken biraz bir iki değişiklik yaptım iç ve dışta ama hemen hemen yakın başka bişey yapmadım ve çokta güzel ldu gerçeken burda yorum yazan arkadaşlar hep
kapagı iki yönü ile bakıp degerlendirid bir iki kşi dışında

millet katalogu açık hali ile bakıyor degerlendiriyor

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
valla brova bu kadar kendinle barışık olmana sevindim bütün eleştirilere göğüs germişin katolog basıldığına göre yorumada gerek yok

iyireklam10

🌟Usta Tasarımcı🌟
valla brova bu kadar kendinle barışık olmana sevindim bütün eleştirilere göğüs germişin katolog basıldığına göre yorumada gerek yok

tşk ederim düşüncen için

ben arkadaşlardan yorum isterken fikir istiyorum fikir ve güzel düşüncelerini yazanlar hariç adamalr kötülemek içn bişeyler yazıyorlar yani saçma sapan bir yorum yazıyorlar bu arkadaşlar tek tek adreslerini versinler hepsine birer katalog postalıyım baksınlar gerçekten karışıkmı duruyorrenkler uyumsuz mu vs..

burda birbirimii kötülemk içindeğil fikirlerimii ve düşüncelerimizi paylaşmak için varız
adam kendi yapamayacagı şeyi bile eleştiriyor kötü diyor
sizce eleştirmek bumu .?
yoksa başka şeymi

ben çok profesyonelim vs.. demiyorum içime sunmayan bişeyide müşteriye sunmuyorum 6 aydır hiç bir tasarımım kötü olmuş diye müşteriden dönmedi
buçok iyiyimde demek değil
ama daha grafikerlik kursuna giden gitmeyen herkes malum matbaa bilgisi eksik olanlar dahil
ucu nereye gittiğinden habersiz yorum yapıyorlar
buna kızıyorum hiç hata yokmu illaki vardır
yada herkesin zevki ayrı rengi begenmez objeji begenmez bu olabilir ama altarnetif sunmak yerine olmamış
çok karışık
çok saçma yorumlar yapanlar var

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
Keskin yorumlar olabilir tabiki saygı çerçevesinde bunlarıda hoşgörmek lazım çünkü çalışmanı bir topluluğa sunuyorsun. Fakat grafikerlik konusunuda kursla bağdaştırmanı önermem sana anlıyorum ne demek istediğini ben senin bilgisiz yeni arkadaşlardan bahsediyorsun ama bu arada onlarda buradan kursa mutlaka gidilmeli olayını çıkarabilirler bu konuda bizler biraz daha dikkatli olmalıyız. Tabiki eğitim çok güzel fakat günümüz kurslarının %99'u pek faydalı değil. Ayrıca sakın yanlış anlaşılmasın akademik eğitime hiç bir sözüm yok. Başarılar dilerim arkadaşım.

iyireklam10

🌟Usta Tasarımcı🌟
Keskin yorumlar olabilir tabiki saygı çerçevesinde bunlarıda hoşgörmek lazım çünkü çalışmanı bir topluluğa sunuyorsun. Fakat grafikerlik konusunuda kursla bağdaştırmanı önermem sana anlıyorum ne demek istediğini ben senin bilgisiz yeni arkadaşlardan bahsediyorsun ama bu arada onlarda buradan kursa mutlaka gidilmeli olayını çıkarabilirler bu konuda bizler biraz daha dikkatli olmalıyız. Tabiki eğitim çok güzel fakat günümüz kurslarının %99'u pek faydalı değil. Ayrıca sakın yanlış anlaşılmasın akademik eğitime hiç bir sözüm yok. Başarılar dilerim arkadaşım.

elbette biraz sözüm yeni olan arkadaşlara ,,
birazda eski ama şimdiye kadar ciddi tasarımalr ortaya sergilemeyipte yapılanlara kötü yorum yazmaya kalkanlara..

kendi egolarını tatmin etmek için

yoksaki kurs yada akademik eğitim tabiki şart gunumuz kurslarında talep çok moldugundan şişirme ders anlatılıyor parayı ödesin öğrenmesede sorun yok
diyorlar bu bir gerçek
ama insanlar daha dikkatli olmalılar

ahmetsxfile

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
tşk ederim düşüncen için

ben arkadaşlardan yorum isterken fikir istiyorum fikir ve güzel düşüncelerini yazanlar hariç adamalr kötülemek içn bişeyler yazıyorlar yani saçma sapan bir yorum yazıyorlar bu arkadaşlar tek tek adreslerini versinler hepsine birer katalog postalıyım baksınlar gerçekten karışıkmı duruyorrenkler uyumsuz mu vs..

burda birbirimii kötülemk içindeğil fikirlerimii ve düşüncelerimizi paylaşmak için varız
adam kendi yapamayacagı şeyi bile eleştiriyor kötü diyor
sizce eleştirmek bumu .?
yoksa başka şeymi

ben çok profesyonelim vs.. demiyorum içime sunmayan bişeyide müşteriye sunmuyorum 6 aydır hiç bir tasarımım kötü olmuş diye müşteriden dönmedi
buçok iyiyimde demek değil
ama daha grafikerlik kursuna giden gitmeyen herkes malum matbaa bilgisi eksik olanlar dahil
ucu nereye gittiğinden habersiz yorum yapıyorlar
buna kızıyorum hiç hata yokmu illaki vardır
yada herkesin zevki ayrı rengi begenmez objeji begenmez bu olabilir ama altarnetif sunmak yerine olmamış
çok karışık
çok saçma yorumlar yapanlar var

Haklısın dostum... Bende yeni baktım çalışmana, burda iki yönden incelenmesi gerekir çalışmanın.

Bence daha sade olabilirdi ama bu grafikerlik mesleğinin temelinde var ZEVK herkes herşeyi aynı yapsaydı eğer, ortada yalnızca tek tip bir tasarım mantalitesi olurdu.

İkinci bakış açısıda müşterinin ne istediği. Bazen o kadar güzel tasarlanmış o canım tasarıları "yaw benim dükkânın resmini neden küçük koydunuz" diye tek kalemde silebilen anlayıştaki insanlar, insanın çalışma hevesinide kırıyor. İşte o zaman o çalışmadan bişey beklemek anlamsız. Çünkü o andan itibaren grafik tasarımdan çıkıp, YAĞCILIK sistemine geçmiş oluyoruz.

Demek istediğim burda sadece çalışma hakkında olumsuz gördüklerinizi söylemek. Olumlu bulduklarınızı da tebrik etmek gerek. Yön vermek o müşterinin yaptığından farklı bişey yapmaktan ileri gitmez. Tıpkı grafik tasarım kurslarında grafik tasarım öğretilmediği gib, orda sadece program kullanmayı öğretmek yetiyor çoğu zaman. Kalanı ZEVK. ;)

Eline sağlık

graffix

🌟Usta Tasarımcı🌟
uygun ****l ama üstüne adamın yaptığı işi logoyu yapsan koysan daha iyi olmas mı bir sürü karışık çizim koymuşun çok karışık

winnertr

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tasarım hoş ama karışık kardeş biraz daha sadeleştirebilir. sınırları zorlayan çizgiler kulanabilirsin.. : )

sedat695

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bu kadara yormaya gerek varmı ?

çalışma çok yoğun acaba çokmu gerekliydi bu yoğunluk ?

iyireklam10

🌟Usta Tasarımcı🌟
çalışma çok yoğun acaba çokmu gerekliydi bu yoğunluk ?

evet adam öyle istedi bakıldıgında masa üstünde farklı dursun rengi üstündekiler vs.. dedi
bende ona göre yaptım müşteri çok begen di işde basıldı konu eski yani olay bitti ama sizinle paylaşayım demiştim
yorumlaırnız için tşk ederim

tarık_

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kapak ilk bakışta ateri oyunlarını andırıyor fazlaca karışık gibi ama yinede emeğine saglık iyi çalışmalar