Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yeni yaptıgım Katalog Kapagı Yorum Ve Öneri

raiff

🌟Usta Tasarımcı🌟
Evet herkesler gibi bende hemfikirim.. ama küçük birşey eklemek istiyorum, Yaptığın Tasarımlarda belirli bir ölçüde boş alan olmalı.. gözü yormamalı..Eline sağlık..

muratz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Kusura bakmayın ben bütün yorumları okuyamadım.Baştan biraz sondan biraz...
İyireklam10 arkadaşım, çalışmanı buraya "bakın ben ne güzel bişey yaptım " diye attıysan, bence mesajın altına kimseden eleştri beklemediğini ve işini sergilemek istediğini yazarsın.
Birşeye dayanmadan çamur atar gibi kötülemelere ben de karşıyım ama sana gelen eleştriler bu şekilde değil.Bazılarını kaldıramamışsın, cevaplarında öfke var.
Bence de kapak çok karmaşık ve ciddiyetsiz olmuş.Grafiğin ilkeleri varsa eğer, bu kapak gözü yormama ve odaklanma açısından pek uygun olmamış.
Bu benim yorumum..Firma sahibinin veya bir başkasının kanaati farklı olabilir.
Kolay gelsin..

iyireklam10

🌟Usta Tasarımcı🌟
güzel olmuş eline sağlık

tşkler...

ama siz bakarken ön arkaya aynı anda baktıgınız için
karışık duruyor tek sayfa olarak ikiye ayırıp baktıgınızda okadar karışık değil

gerçi bu konuyu açalı çok olmuştu müşteride çok begendi yani no problem :)

raiff

🌟Usta Tasarımcı🌟
Tasarım bütün olmalı ön arka diyerekk ayrılmamalı..

iyireklam10

🌟Usta Tasarımcı🌟
Tasarım bütün olmalı ön arka diyerekk ayrılmamalı..

zaten bütün :)
ama arkadaşlar kaç kişi görüdünüz kataloga bakarken önve arkasını açarak tersten baktıgını .?

katlandıgı için ya önünden yada arkasından bakmaya başlanır...

oyuzden ben ikisiinide katlanmamış halini koydum buraya...

ama hi bir kimse onu öyle açarak acaba ön ve arka tamamlıyormu die bakmıyordur ..
çünkü dışı çekici olmalıdır ön yada arka renkler ve tasarım uymalıdır içi ise ürünleri ve şirketi anlatmalıdır ...

baambam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yorumların genelinde olduğu gibi ben de yoğun bir şekilde zeminin kalabalıklığına takıldım. Biraz daha sakin bir zemin bana göre daha uygun olurdu.

Gerçi müşteri bunu beğenip ok verdiyse de söylenecek fazla bir şey yok, sonuçta müşteriyi memnun edebilmek başlı başına bir başarı.

Ellerine sağlık, kolay gelsin.

iyireklam10

🌟Usta Tasarımcı🌟
Yorumların genelinde olduğu gibi ben de yoğun bir şekilde zeminin kalabalıklığına takıldım. Biraz daha sakin bir zemin bana göre daha uygun olurdu.

Gerçi müşteri bunu beğenip ok verdiyse de söylenecek fazla bir şey yok, sonuçta müşteriyi memnun edebilmek başlı başına bir başarı.

Ellerine sağlık, kolay gelsin.

5000 adet basıldı ve ben sadece 3 örnek aldım keşke 100 tane alsa idim baskı fazlasını burda çok kötü olmuşu yardımcı olmak için değilde sadece eleştirmek ve boş laf olarak yazanlara gönderip birde öyle yorum almak isterdim ...

grafik_böcüğü

🌱Yeni Üye🌱
eee karışık duruo ama sen böle her mesaja böle tepkimi verion anlamadım

iyireklam10

🌟Usta Tasarımcı🌟
eee karışık duruo ama sen böle her mesaja böle tepkimi verion anlamadım

hayır tepkim kötü anlamda değil :)
ben karışık değil demiyorum ama mesajları takip etmediğiniz için ürüne ve ilk bir ii yoruma baktıgını z için siz oalyı bilmiyorsunuz

İŞ BASILDI ve bitti müşteride çok memnun kaldı ..
ayrıca denildiği gibide karışık yada karmaşık durmuyor bitmiş katlanmış kesilmiş ve selofon gelmiş hali..

kezaki...
yinede çok güzel oldu ben yaptım ben böle iyisini yaparım demek niyeitm değpil sadece iş bitti bu saatten sonr yazılcaklarınızı dikkate alamam :)

o manada dedim
yoksa tabiki eleştiricez olumlu yada olumsuz ...

herkan81

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Mat selefon atıp gri kısımlara ve fotoğrafa kısmi parlak selefon yapılabilir farklı durur bence.

Yeliz GÖKÇEN

♾️Grafik Gurusu♾️
çizimler gelişi güzel koyulmuş, fazla dağınık bir çalışma. emeğine sağlık.

ozy

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çalışma güzel ama sanki ****l firması ile ilgili bi çalışma değilde müzikle ilgili bi zemin olmuş. Çok karışık olduğu konusuna da katılıyorum...